Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Max_Power

Las-venturas.lt Laiškas Kalėdų Seneliui.

Rekomenduoti pranešimai

178d54b668f3a6fa41c22e476fa556bf303.jpg.567a60a14f578409c01c70be8ac9d54d.jpg

Sveiki serverio žaidėjai, skelbiu trumpa eventuką, kurios trukmė iki ketvirtadienio 17:00valandos. Labai paprastas, bet tai išrinks geriausia, kuris nusipelnęs pagal reakcijas.Daugiausiai sulauke reakcijų, bei eilėraščio posmą patikusi, išrinks serverio bendruomenė. Taigi daug nediskutavęs, persiskaitome taisykles/informacija, ir palinkėsiu visiems sėkmės.

Informacija
Parašyti gražiausius žodžius, o gal net kažko neturite, ir norite turėti, o gal tai atsitiktiniu būdų, išsipildys jūsų noras, ir būsite apdavanotas kažkuom.Tai galite parašyti, savo laišką būtent šioje temoje. Daugiausiai sulauke reakciju Prizus atsiims.

Taisyklės:
Laikytis Visu Projekto taisyklių.
Privalomas laiško parašymas, kitu atvėju būsite galimai baudžiami, už free postinimą.
Reakcijas galima dėti, ant kitu dalyviu laišku.Daugiausiai Reakciju surinkes Laiškas, bus paskelbtas laimėtoju.
Prizas tiktais vienas, dalyvaujantiems bus įteiktas paguodos prizas - 50.000€ kiekvienam žaidėjui, bus paduotą už parašytą laišką, ir sulaukusių gerų nominacijų.
Renginys vyksta iki ketvirtadienio 17:00valandos
---------------------------------------------------------

Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė:
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?:
Jūsų laiškas:


Prizas:
1vieta - 3Lygio Administratorius.
Kitiems dalyvaujantiems, bet nelaimėjusiems - Bus įteiktas Paguodos Prizas - 50.000€



 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavardė: Zygis_Inferno 

Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: Noriu nudžiuginti savo draugą ir šio serverio legendą  @Egidijus_Sultanas

Jūsų laiškas:

Mielas Kalėdų Seneli,

Noriu, kad mano draugas ir ilgametis Las-venturas.lt projekto žaidėjas @Egidijus_Sultanas Kalėdų proga gautų naujutelaitį SandKing automobilį.

  • Patinka 1
  • Oho! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė: Monte_Gangga 
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: Norėčiau gauti savo Medikų firmai naują transportą, daugiau darbo komandų ir daug pinigų mano kolegai @Anthony_Punk
Jūsų laiškas: 

Mielas, Kalėdų seneli. Šiais metais buvau pats geriausias serverio žaidėjas ir pats geriausias visų draugas. Noriu tavęs paprašyti, keletos smulkių dalykų, nes tu esi pats geriausias pasaulyje ir visame LV mieste. 

  1. Noriu,kad Project_Ekko, nebūtų toks griežtas.
  2. Noriu gauti 3lvl adminą
  3. Noriu turėti 100m serverio valiutos
  4. Noriu turėti vietoj ambulancių Huntley transportą 
  5. Noriu, kad Anthony_Punk, dalintų algas kiekvieną sekmadienį po 5m
  6. Noriu, kad būtų serveryje galima šiek tiek čytinti
  7. Noriu, kad Vincent_Alo paliktų trv drk
  8. Ir dar noriu daug ko, bet jau per daug jaučiu
  9. O šeip dar būtų žiauriai gerai Playstation 5 
  • Patinka 16
  • Naudinga! 1
  • Haha 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė: Tracy_Martinez
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: sandkinga 4stage krč ir /tverslas 3k/20 turbūt ir šito žmogaus sugryžimo @Arma_Burba
Jūsų laiškas: Rimtas seni kalėda, parnešk man linksmiausias šventes, cheers tenais.

  • Patinka 2
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė:Castro_Pro
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?:Kad griztu rubuilis @Arma_Burba ir patiestu lasiniu ant stalo
Jūsų laiškas:Noriu kad ispilditu mano norus nes noriu uzest lasiniu su @Wydas__Dangeris

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites


Laiškas kalėdų seneliui: 
Jūsų Vardas_Pavardė: josh hokage
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: tracio martinez galva
Jūsų laiškas: kad tracy martinez isnyktu is cia su sawo poland kalba 

  • Haha 5
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui: 
Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Phoenix
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: nesigilink
Jūsų laiškas: Noriu, kad saviem kuo geriausei viskas eitusi cheers tenais shaika 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:

Jūsų Vardas_Pavardė:Dane_Klicko

Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: Sandking automobili

Jūsų laiškas: sweikas seni, norečeu naujo sandking automobilio gal padowanotum? 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė: Tomas_Wtf
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: Norėčiau tiek pinigų kad užtektu pilnai ant Turismo car 4stga ir liktu bšk man. Arba Hr kokia nors...
Jūsų laiškas: Sveikas, Kalėdų seni šiais metais buvau labai blogas nu visiem pasitaiko tokiu atveju buvau čyteriukas, bet jai gausiu ant turismo 4 stage Arba hr kokia pasistengsiu 2023metais būt geresnis ir draugiškesnis tad palinkėsiu sėkmes.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė: Malickis_Nepaimsi
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: Sampe ekko, kad gautų rcon, o irl, kad kuras pigesnis būtų.
Jūsų laiškas: Sveikas, seneli, manau, kad šitie norai pagerins žaidėjų, vairuotojų gyvenimą. Turėkis omenyje, seni.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites


Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė: Vile_Numz
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: Bloodring automobili 
Jūsų laiškas: sveikas  sveikas sveikas,seni šalti kaip sveikas? Kaip gyvas? Ar daug vaikučiu pabiručiu ?  seneli  yra prašymas  norėjau paprašyti tavęs dovanos bloodring automobili, trūksta man vieno automobilio iki visu geriausiu, rečiausiu automobiliu , buvau geras kaip ir kiekvienais metais:) jeigu pamatysi ši laiška ar išgirsi, norėčiau to gero,reto,galingo automobilio :)                                      Ačiū ir gražiu, linksmu švenčiu

  • Patinka 9
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:

Jūsų Vardas Pavardė: Matas_Calvaro. 

Ką norėtumėte gauti dovanų iš kalėdų senelio?:       

Admin narystę

Jūsų laiškas:                                            Sw seneli noreciau gauti admin bet kokio lygio nes niekad neturejas tokio per visus 3 metus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė: Danny_Williams
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: Hr C arba tėvą pamatyt vėl 
Jūsų laiškas: Sveikas seneli siais metais buvau labai geras berniukas ir tikiuosi į tai bus atsižvelgta 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė: Camel_Kerr
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?: Tėvo sugrįžimą, kartu su pienu. Iki šiol dribsnius tenka su vandeniu valgyt. Šiaip vipo norėčiau, nes ką tik baigėsi.
Jūsų laiškas: Sw seni, porą mėnesių negavau ban už čytinimą jau, manau, kad esu nusipelnęs gaut dovanų, o šiaip #ophaxvaldo

  • Patinka 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas Paradox
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?:kad darbe alga pakeltu bl##
Jūsų laiškas: Labas seni šalti, buvau labai geras jaunuolis nu zn, šiaip norėčiau milijono eurų serverio valiutos, kad blackjacko stalas ir toliau kvepėtų šventiniais kučiukais bei mandarinais. O šiaip jeigu prasuksi pro debreceno 35, tai pidisoka į pašto dėžę nepagailėk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavardė:Mister_Republic
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?:noreciau gauti Limuzina 

Jūsų laiškas:Mielas kaledu seneli kaledoms noreciau gauti Stretch automobili zinau gal negausiu bet nors pabandziau aciu uz svente ir dekingas kad sukurei sia svente kad galeciau su savo seima pabuti

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiškas kalėdų seneliui:
Jūsų Vardas_Pavardė:Siaudas_Drift
Ką norėtumėte, gauti dovanų iš kalėdų senelio?:  sveikas, seneli norečiau dovanu gauti Hotring A, niekada neturejau jokios retos tr,priemones tai mano svajone gauti Hotring A.
Jūsų laiškas: seni šalti bybianosi ka tu man padavanosi ar lelyte ar meškiuka o gal vodkes buteliuka bet norečiau hotringiuka A mašiniuka.

Dabar kitas eilėraštukas gražesnis :).  Šalta, Balta už langu Brenda senis su maišu roges tempia jis lengvai Pamatys jį tuoj vaikai (šitas jau mano kuribos :D)  
 

 

 

47157749_2532390200135047_7899631479498473472_n.jpg

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1vieta - @Monte_Gangga 

Ačiu visiems dalyvavusiems.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...