Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Brusell_Capone

Peikiu spec pajegu direktoriu.

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Ryan_Zuki
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Tracy_Martinez
3. Jūsų kaltinimai: Kolegu zudymas narkotiku zonoi be priezasties,bei izeidinejimas bunant direktorium,tokie kaip npc,nepagydomas ar kazkas dar panasiau, video matos visi irodymai kuriu reikia. Prisikabineja poto verkia kad ismestu is darbo mane :D
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:https://imgur.com/a/mc1jpwv

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Brusell_Capone rašė:

1. Jūsų slapyvardis:  Ryan_Zuki
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Tracy_Martinez
3. Jūsų kaltinimai: Kolegu zudymas narkotiku zonoi be priezasties,bei izeidinejimas bunant direktorium,tokie kaip npc,nepagydomas ar kazkas dar panasiau, video matos visi irodymai kuriu reikia. Prisikabineja poto verkia kad ismestu is darbo mane :D
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:

 

Teisėsaugoje buvai nelaukiamas iš mano pusės, susireikšmini dėl menkniekių, esi senai visiem pažystamas kitaip sakant "pasigaidines" tikrai nenoriu matyt verknsių teisėsaugoj, + kurie rašo teisėsaugininkam papeikimus. Kai pac vos atėjęs pradėjai kelt balsą prieš mano pavaduoja t.y. mariux_andres ir pradėjai reikšt priekaištus, po to jau pradėjai kelt balsą ant manes, parašiau jog nėra ka čia su tavim kalbėt, na o jai eisi mergaitė tai kažinau. Manau suprasi @Misteris_Smitas apie ką kalbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Tracy_Martinez rašė:

Teisėsaugoje buvai nelaukiamas iš mano pusės, susireikšmini dėl menkniekių, esi senai visiem pažystamas kitaip sakant "pasigaidines" tikrai nenoriu matyt verknsių teisėsaugoj, + kurie rašo teisėsaugininkam papeikimus. Kai pac vos atėjęs pradėjai kelt balsą prieš mano pavaduoja t.y. mariux_andres ir pradėjai reikšt priekaištus, po to jau pradėjai kelt balsą ant manes, parašiau jog nėra ka čia su tavim kalbėt, na o jai eisi mergaitė tai kažinau. Manau suprasi @Misteris_Smitas apie ką kalbu.

Dabar prasyciau numest irodymu kur kazka rasiau as tau ar tavo Pavaduotojui? :D

Zinute i /rt parejo is mariux Salny Kokie vejai tave cia atpute? 

poto tu pradejai kazka ten putlot,prasyciau nebemeluot zmogau,va ir kaip tu sneki pasigaidines ar dar kazka pats nekazka sedi tam lv kaitini laidus ir tiek

jai reikes paprasysiu dar ir Invision_White logus atsukt o gal ir pats is savo puses rasiu logo'uos bei ss gal turesiu

neatrasinejau nieko ispradziu,poto pradejai labai uzpisinet rasydamas vejus parasiau nu nerasyk nes nedomini manes tu supranti,kaitini tai kaitink laidus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas. 

Pirmas dalykas, dar kart toks papeikimas kurio neina išskaityti mano skiltyje, bus ir šitas forumo vartotojas bane.

Antra prieš rašant ppk sužinok ką reiškia trumpinys NPC. Nepagydomas? Kur čia įžeidimas? Nepavadino nei kažkokiu invalidų nei dar kažkaip.

Trečia, dėl to, kad nušovė, nesimato jokių įrodymų, kad buvo šaudyta į tave ar dar kažką. Ką žinau gal klanai atvarė ir užlindai low hp  būdamas ant kulkos.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...