Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Project_Ekko

Kaip vertinate „Kalėdos 2022“ renginius bei konkursus?

Kaip vertinate „Kalėdos 2022“?  

19 nariai balsavo

  1. 1. Ar patiko Kalėdų 2022 užduotis?

    • Taip, patiko pagrindinė užduotis
      5
    • Taip, patiko papildoma užduotis
      2
    • Taip, patiko ir pagrindinė, ir papildoma užduotis
      12
  2. 2. Kurie renginiai patiko labiausiai?

    • Motokrosai
      9
    • Deathmatch 1x1
      6
    • Bullet lenktynės
      9
  3. 3. Ar patiko konkursai?

    • Taip, patiko gražiausios eglutės rinkimo konkursas
      2
    • Taip, patiko Kalėdinė loterija
      5
    • Patiko abu
      12


Rekomenduoti pranešimai

O064Hyu.png

Sveiki, žaidėjai,

tikiuosi, jog Jūsų didžiosios metų šventės praėjo sklandžiai, jas praleidote apsupti mylinčių žmonių rate, o Naujuosius metus sutikote audringai. Viliuosi, jog daugelis pasiekėte užsibrėžtus 2022 m. siekius bei apgalvojate tai, kaip galėtumėte patobulėti Juodojo triušio metais!

– Project E.

ccbAdJN.png

Sisteminis Kalėdų renginys nebuvo lengvas – tai liudija žaidėjų skaičius, užbaigusių renginį, atnaujinimo įkėlimo dieną.

  • Pirmasis žaidėjas, užbaigęs renginį yra Minde_Boss (praleido ~ 500 min.).
  • Gruodžio 25 d. sisteminį renginį užbaigė 13 žaidėjų.
  • Šiai dienai įvykdžiusių yra apie 60 žaidėjų.
     

Be viso to, norėtume savo ruoštu sužinoti Jūsų nuomonę apie, jau į pabaigą einantį, Kalėdinį-sisteminį renginį, projekto komandos darbą. Tad norėtume, kad atsakytumėt į šiuos klausimus:

  • Kas patiko, ko trūko? 
  • Ką norėtum pamatyti ateityje? Ko tikiesi iš projekto komandos organizuojant kitus renginius?
  • Kaip vertini projekto komandos darbą?
  • Ar patiko konkurso organizavimas discord platformoje? 

Vertiname objektyvią kritiką ir atsižvelgiame į Jūsų visų nuomonę. Ne veltui šis sisteminis renginys buvo sunkesnis už Helovino.
 

Ačiū už nuomonę
Las-Venturas.LT projekto komanda

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Pagrindinė užduotis tikrai įdomi ir ganėtinai sudėtinga, jeigu būčiau vykdęs be pagalbos, manau turėčiau didelių sunkumų. Riestainių rinkimas irgi labai įdomus, padidindavo aktyvumą, nes noras gauti lazdą ar sprogmenis buvo didelis. Realiai apgalvota tikrai gerai.

2. Renginiai, smagu, kad apskritai vyko kažkas, kad rado laiko surengti. Bet čia minusas yra pačių žaidėjų, kad buvo mažai susidomėjimo, jeigu duoda prizus iš kreditų, tai ko dar tada reikia, kad žaidėjai eitų?  Nesuprantu pačių žaidėjų suvokimo.

3. Konkursai, mano galva buvo mažai. Vos 2, per šventinį laikotarpį. Komandą didelė, juk konkursą sugalvoti kiekvienam nėra sudėtinga ir jį paskelbti. 

4. Ko trūko? Mano akimis manau trūko pačio veiksmo žaidime iš komandos narių. Šventiniu laikotarpiu realiai nemačiau rengiamų eventų, aš puikiai suprantu, kad per kalėdas ar per tas šventes niekas nenori žaist to sampo, ( aš pats irgi nežaidžiu ), kiekvienas iš jūsų turi darbą, gal kas jau ir šeimas, bet gal nesunku išrinkti tam laikotarpiui aktyvius 1-2 asmenis organizuoti eventus. Juk šventinis laikotarpis tęsiasi iki tol kol būna čia tos akcijos ar ne? Nes nu tikrai serverio žaidėjų skaičius bent jau laikinai buvo pakilęs. Mano įžvalgos tokios. 

Jokiu būdų nestumiu ant komandos, jeigu čia kažkam taip atrodys, tiesiog pasakau ką manau ir jeigu esate komandoj, vadinasi to nusipelnėte.

 

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 28 minutes(-čių), Monte_Gangga rašė:

1. Pagrindinė užduotis tikrai įdomi ir ganėtinai sudėtinga, jeigu būčiau vykdęs be pagalbos, manau turėčiau didelių sunkumų. Riestainių rinkimas irgi labai įdomus, padidindavo aktyvumą, nes noras gauti lazdą ar sprogmenis buvo didelis. Realiai apgalvota tikrai gerai.

2. Renginiai, smagu, kad apskritai vyko kažkas, kad rado laiko surengti. Bet čia minusas yra pačių žaidėjų, kad buvo mažai susidomėjimo, jeigu duoda prizus iš kreditų, tai ko dar tada reikia, kad žaidėjai eitų?  Nesuprantu pačių žaidėjų suvokimo.

3. Konkursai, mano galva buvo mažai. Vos 2, per šventinį laikotarpį. Komandą didelė, juk konkursą sugalvoti kiekvienam nėra sudėtinga ir jį paskelbti. 

4. Ko trūko? Mano akimis manau trūko pačio veiksmo žaidime iš komandos narių. Šventiniu laikotarpiu realiai nemačiau rengiamų eventų, aš puikiai suprantu, kad per kalėdas ar per tas šventes niekas nenori žaist to sampo, ( aš pats irgi nežaidžiu ), kiekvienas iš jūsų turi darbą, gal kas jau ir šeimas, bet gal nesunku išrinkti tam laikotarpiui aktyvius 1-2 asmenis organizuoti eventus. Juk šventinis laikotarpis tęsiasi iki tol kol būna čia tos akcijos ar ne? Nes nu tikrai serverio žaidėjų skaičius bent jau laikinai buvo pakilęs. Mano įžvalgos tokios. 

Jokiu būdų nestumiu ant komandos, jeigu čia kažkam taip atrodys, tiesiog pasakau ką manau ir jeigu esate komandoj, vadinasi to nusipelnėte.

Ačiū už nuomonę, pasistengsiu kaip tik įmanoma aiškiau atsakyti į išsakytas pastabas.

– Dėl konkursų,
Praktika rodo, kad susidomėjimas konkursais yra mažas, dėl to buvo pasirinktas optimaliausias variantas, šiuo atveju 2 konkursai. Žinoma, galime sugalvoti įvairių konkursų, tačiau visi nori lengvo laimėjimo. Daugelis net nesivargina kažką sukurti, parašyti, įdėti aplamai kažkokių pastangų. Viso to rezultatas yra 3 dalyvaujantys ir visi užima prizines vietas. Tai klausimas tau, koks tikslas juos kurti, jei nėra susidomėjimo?

Dėl konkursų komandos nariai nėra kalti, tiek dabar, tiek per Heloviną už jų organizavimą buvau atsakingas aš.

– Dėl renginių žaidime,
Mūsų komanda nėra didelė, kokia ji atrodo. Suprantu tavo nusivylimą, tačiau to priežastis yra daugelio komandos narių užimtumas šventėmis ir tarpušvenčiu - vieni buvo išvykę ir neturėjo galimybės žaisti, kiti dirbo ir pnš. Tie, kurie galėjo pravesti renginius, tą ir padarė - jų buvo trys, o užkrauti tuos pačius komandos narius, mano nuomone, nėra sąžininga. 

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...