Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dark_Boy

Peikiu Katinukas_Murklys

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dark_Boy
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: @Katinukas_Murklys
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Netinkamas /ita Jail Zonoje
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimąhttps://imgur.com/a/roAOJnk

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Katinukas_Murklys rašė:

Kad nelabai ir netinkamas :) pats prisidavei https://www.part.lt/perziura/c4b661b219f7a55e8e9f7c87b86f853f224.png

 

Atsiusk savo irodymus žmogau,nes as esu bėglys ir kol nepagavai negali zonoi dėt staru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dzin man supranti ar ne, pats pasigavai kaip saudei ir vienodai kur as tau kraunu tuos starus, 3h irodymai galioja, pasidziovei pats, dw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiusk irdm savo arba prašysiu kad išmestu ir blist dėtu tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai keista situacija. Kaleime įtarimo nėra prasmės dėti, kadangi žaidėjas jau sėdi už grotų. Įrodymų dėja nėra nuo pačio darbuotojo. Šiuo atvėju žodiniu perspėjimu apsieisim nuo mano pusės ir bus įvesta taisyklė, kad kaleime būtu uždrausta naudoti /itarti.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įsiterpsiu ir aš. Kadangi jei žaidėjas jau yra įkalintas (eina pažiūrėti per /info ar /senainfo), nėra jokio reikalo dėti įtarimo, nes jį uždėjus žaidėjas ilgiau nesėdė, o star, jei neklystu nebelieka kai asmuo paleidžiamas į laisvę. (Reiktų pratestuoti). Todėl manau, kad taisyklės tokios nereikia, nes jei atsiras tokia taisyklė, paprasčiausiai asmenys turintys įtarimo ar /bėga statusą pradės tai išnaudoti ir slpastytis kaleime. Jei kartais jau įkalintam asmeniui uždėjus į tarimą ir  po bausmės pasibaigimo star lieka, tada ryt bus nuostatų pakoregavimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...