Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Project_Ekko

Las-Venturas.LT - „Neužmirštuolė“

Rekomenduoti pranešimai

1mDyXdH.png
 

– „Neužmirštuolė“ – tai nacionalinė iniciatyva, raginanti visus Lietuvos gyventojus Laisvės gynėjų dieną į atlapą įsisegti vieningą simbolį – Neužmirštuolės žiedą. 

– Neužmirštuolės tikslas – tokiu būdu norima parodyti pagarbą seneliams, tėvams, kurie ryžtingai kovėsi už tai, kad šiandien turime laisvą žodį, esame nepriklausoma Valstybė. Ir su šia iniciatyva parodoma, jog kovotojai nepamiršti ir šiandien.

Aš prisimenu, kodėl esame laisvi,
Žuvo 14 žmonių, dar 600 buvo sužeisti ar kitaip nukentėję. 1991 m. Sausio 13-ąją įvyko masinis taikių Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungai, kurie jėga bandė užgrobti svarbius Lietuvos objektus. Laimei, savo tikslo įgyvendinti nepavyko taikių gyventojų dėka, o desantininkams greitai teko palikti LR teritoriją.

– Norintiems sužinoti daugiau:

Palik gražų komentarą ir laimėk prizą!
Palik gražų komentarą, kuris būtų susijęs su šia tema ir laimėk kreditų serverio paslaugoms įsigyti. Nugalėtojas bus renkamas Sausio 14-ąją.
 

Paminėk šią dieną kūrybingai!
Norėdami paminėti šią akciją, pasikeiskite profilio nuotrauką į vieną iš pateikiamų apačioje. Išreiškime vienybę Vardan tos Lietuvos

52ceac7720f1b.jpg GN35v8F.png VtuOLyv.png 

  • Patinka 11
  • Ačiū! 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

savi saude savus ar kaip ten tevas girtas rekia

  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 43 minutes(-čių), Vincent_Alo rašė:

savi saude savus ar kaip ten tevas girtas rekia

pasakysiu tik tiek. 

you_are_so_stupid-500x255.gif

 HopefulBlankChafer-size_restricted.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš tiesu gaila, tu žmonių kurie gynė mūsų tevynę ir mirė už tai. ! . Lai prisimename juos, užsidedami šį avatarą, turime gerą gyvenimą, neesame priklausomi nuo kitu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmonės žuvo ir liejo kraują už tėvyne, ir tai darė nebereikalo, o dėl to, kad parodytų jog yra laisvi ir nuo nieko nepriklausomi. Tais laikais kiekvienas vertino laisvę ir už Vilnių, ir kitą miestą kovodavo iki galo, kad ir nebūdavo jokių šansų laimėti, laimėdavo. Šiais laikais žmonės to nevertina ir nemanau, kad kaip seniau kovodavo kovotų dabar. Žmonės niekina kalba naudodami anglicizmo ir rusizmo žodžius sulietuvindami arba tuokiasi su kitataučių, arba kitataute. Tai yra kalbos ir tautos žalojimai, nes kuo daugiau taip kalbės žmonės - tuo labiau ir greičiau jie pamirš žodžius, ir kalba išnyks, o kalba yra viena iš vertybių vienijanti tautą. Būtų dabar karas kas yra ganėtinai arti mūsų ir būtų pas mus aš savo šalį ginčiau. Aš čia gimiau, aš čia ir numirsiu. Nėra gėda kovoti už savo šalį, o gėda yra nekovoti ir slėptis. Lietuva yra geriausia šalis pasaulyje.

Ir pabaigai visi žinokite, kad nėra tokios šalies, kaip ,,rusija" - yra tik Samagonas.

  • Patinka 3
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Aš jau nepakeliu minčių apie tave
Kaip obelis, apsunkusi nuo vaisių
Užlaužiu tragiškai nusvirusias rankas
O tu sakai: Stovėk, kaip stovi laisvė
Tai uždaryk mane, Tėvyne, savyje
Kaip giesmę gerklėje mirtis uždaro
Taip, kaip uždaro vakarą naktis
O tu man atsakai: Aš - tavo laisvė
O nesibaigianti kelionė į tave
Jau kaip akmuo šalikelėj sukniubęs
Aš pilku vakaru lyg samanom dengiuos
O tu sakai: Eik taip, kaip eina laisvė
Tai uždaryk mane, Tėvyne, savyje
Kaip giesmę gerklėje mirtis uždaro
Taip, kaip uždaro vakarą naktis
O tu man atsakai: Aš - tavo laisvė
Tai uždaryk mane, Tėvyne, savyje
Kaip giesmę gerklėje mirtis uždaro
Taip, kaip uždaro vakarą naktis
O tu man atsakai: Aš - tavo laisvė
Tai uždaryk mane, Tėvyne, savyje
Kaip giesmę gerklėje mirtis uždaro
Taip, kaip uždaro vakarą naktis
O tu man atsakai: Aš - tavo laisvė
Tai uždaryk mane, Tėvyne, savyje
Kaip giesmę gerklėje mirtis uždaro
Taip, kaip uždaro vakarą naktis
O tu man atsakai: Aš - tavo laisvė
 
Nuo šių žodžių mūsų tėvynę Lietuvėlė išliko tokia stipri, kad net viršila pradėjo sportuoti.  Bet dar kaip atsirado šimonytė tai..... Bet ačiū tiems kurie dėjo galva už savo laisve. 
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikriausiai viena iš skaudžiausių dienų Lietuvos istorijoje, bet dėl jos šiandien esame nepriklausomi. Kadangi Lietuvoje nebegyvenu yra labai sunku pagerbti ar kitaip paminėti šią diena, bet gale minčių ja visados gerbiu. Nebereikalo mokyklose nuo mažų dienų moko kokia svarbi ši diena yra. Galima sakyt atspindi Lietuvos vėliava. Raudona - Pralietas kraujas už tėvyne. Žalia - Vieningybė sunkiu gyvenimo metu ir Geltona - Šviečianti saulė po nepriklausomybės kitaip pergalės. 

  • Patinka 9
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...