Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Project_Ekko

Įsimintiniausias prisiminimas per vienuolika projekto gyvavimo metų!

Project_Ekko

Prizas įteiktas.

Žinutę pridėjo Project_Ekko

Rekomenduoti pranešimai

x9akWIB.png

Įsimintiniausias prisiminimas per vienuolika projekto gyvavimo metų!

SA:MP platformos projektui 11 metų yra didelis skaičius. Tikiu, kad per juos buvo ir gerų, ir kiek skaudesnių nutikimų, kuriuos išgyvenote. Šią dieną, netgi savaitę neleiskime užvaldyti mūsų blogiems prisiminimams. Tad kviečiu visus dalintis Jums maloniais, gražiais ir visokiais kitokiais prisiminimais, kurie įrodo, kad „Jūsų žaidimo kokybė – mūsų prioritetas“.

Per šią savaitę (iki 02-06 00:00) skatinu aktyviai dalintis nuotraukomis, vaizdo įrašais, pasakojimais, juokingais vaizdeliais, kurie Jums sukelia nostalgiją ir ypatinga šios „šeimos“ jausmą! Savo ruožtu stengsiuosi neriboti Jūsų išsireiškimų, tačiau būkime draugiški vieni kitiems – stenkimės pasakojimuose nevartoti įžeidimų, keiksmažodžių bei kitaip nepažeidinėkime bendrųjų forumo taisyklių. Istoriją kūrėme, kuriame ir kursime!

Vienam iš pasidalinusių prisiminimu (-ais) atiteks MINI paketas nr. 3 + 1,500 kreditų serverio paslaugoms įsigyti.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip Ryan_Zuki per metus atidarė 8-15klanu.

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su Las-Venturu esu nuo 2015.02.20 tai ši data man pats įsimintiniausias įvykis, nes kai atėjau į šį projektą man paliko labai didelį įspūdį ir pamėgęs pasilikau ir žinoma gavęs pareigas per kuriuos galiu kažkiek prisidėti prie šio projekto.:)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu karoce kadangi ilgai nelošiu, tai mano best įvykis yra, kai karoce buvo 3 metu brolis pr pc, o as buvau isvares, palikau ji space spaudinet ir gavau ban uz afk bota

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kaip visi per karantina draugiskai susikibe uz rankuciu buvom pakure serva ant veiksmo 

  • Patinka 6
  • Naudinga! 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikriausiai kaip 2013 pavyko gauti darbą su pakvietimu - Taxi 😅

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įsimintiniausias įvykis pirmas direktorius pasiektas, kurį suteikė @Einaras_Bmw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išsimintiniausia kaip serveryje buvo pasiektas 619  žaidėjų ir žaisdavo po 300+ ir buvo visi darbai FTB,ARMIJA,RADISTAI,MAFIJOS IR T.T Va tada buvo įdomu žaist

  • Patinka 3
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įsimintiniausias įvykis kai gavau DPi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deivido_Brito ir Benneti meilės istorija ❤

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

isidarbint i taksus, susipazint su liutka ir to pasekoj sedet jo golfe @Danny_Williams 🐐

pacio taksi era ziauriai isimintina, su @Evis_Jojo surinkom bene geriausia neutralia firma tuo metu projekte. aktyvus nebuvom, bet zmones buvo max, nemaza dalis iki pacio galo ir isliko.

dpi nelaikau kazkokiu tai isimintinu momentu del a) net nebuvau pirmas pasirinkimas, b) nebuvau labai ir vertinamas, jei dabartinis pagalbininkas pradejo verst mane per draugelius XD

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įsimintiniausias įvykis tai turbūt Radistų darbas, kuomet galima būdavo patekti į eterį. Taip pat nepamirštamas radistų direktorius @Jonas_Nikez, kuris direktoriu išlaikė 1 metus.
Taip pat Mantas_Mafas, garsiausio čyterio istorija.
Rconai už serverio nulaužinėjimą, kuomet paskelbus 5 skelbimus vienu metu skelbimų kontoroje, jis tiesiog nulūždavo.
@Lionel_Messi konfliktai ne tik įsiaudrinę serveryje, tačiau persikėlę ir į realybę.

  • Patinka 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas direktorius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...