Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Fabien_Haykov

Fabien_Haykov (Grafikos Dizaineris)

Rekomenduoti pranešimai

Fabien_Haykov (Grafikos Dizaineris)
(2023-01-30)

 

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių.

Šioje temoje Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už grafikos dizainerio pareigas tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc vaikinukas. Zinomas is kito projekto, aisku daugelis zino koks megejas esi su grafika kartais uztempt, bet siaip kaip asmenybe tai gera, ziurint kur esi dabar, nesigailiu, kad realiai net mazas pasiekimas buvo, bet still, lukescius patenkinai, bei nenuvylei. Tad palinkesiu ir cia tos pacios kloties, dirbt, nepalikt kaip ten, kad motyvacija nedingtu ir galetum grafika aprupint dar ilgai! Sveikinu dar kart Eimantai, sekmes

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2023-01-30 at 21:28, Camel_Kerr rašė:

Mldc vaikinukas. Zinomas is kito projekto, aisku daugelis zino koks megejas esi su grafika kartais uztempt, bet siaip kaip asmenybe tai gera, ziurint kur esi dabar, nesigailiu, kad realiai net mazas pasiekimas buvo, bet still, lukescius patenkinai, bei nenuvylei. Tad palinkesiu ir cia tos pacios kloties, dirbt, nepalikt kaip ten, kad motyvacija nedingtu ir galetum grafika aprupint dar ilgai! Sveikinu dar kart Eimantai, sekmes

Skaitau ir atrodo, kad čia apie mane ypač su grafikos užtempimu :))

 

O šeip tai Eimantas, maledts pasanas, seniau kažkodėl tai galima sakyti vengdavau tavęs, karotce svkn su fri admin.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nžn nžn, seniau kituose puslapiuose o gal ir dabar viešindavai savo darbus kur tik papuolą, kol galiausiai čia gavai kažką. neteko matyti kažkokių išskirtinių darbų kurie užkabintų akį. tačiau, linkiu sėkmės tau su darbais.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Bruno_Linn rašė:

Skaitau ir atrodo, kad čia apie mane ypač su grafikos užtempimu :))

 

O šeip tai Eimantas, maledts pasanas, seniau kažkodėl tai galima sakyti vengdavau tavęs, karotce svkn su fri admin.

Negavau fry admin [-_-]

bet thx ❤️ uz sweikinimus 

On 2023-01-30 at 21:28, Camel_Kerr rašė:

Mldc vaikinukas. Zinomas is kito projekto, aisku daugelis zino koks megejas esi su grafika kartais uztempt, bet siaip kaip asmenybe tai gera, ziurint kur esi dabar, nesigailiu, kad realiai net mazas pasiekimas buvo, bet still, lukescius patenkinai, bei nenuvylei. Tad palinkesiu ir cia tos pacios kloties, dirbt, nepalikt kaip ten, kad motyvacija nedingtu ir galetum grafika aprupint dar ilgai! Sveikinu dar kart Eimantai, sekmes

AČIŪ ❤️ už sveikinimus [:=)]

prieš 44 minutes(-čių), Mobis_Cancel rašė:

nžn nžn, seniau kituose puslapiuose o gal ir dabar viešindavai savo darbus kur tik papuolą, kol galiausiai čia gavai kažką. neteko matyti kažkokių išskirtinių darbų kurie užkabintų akį. tačiau, linkiu sėkmės tau su darbais.

thx, dalindavausi tik web dizainais, kad daugiau kritikos sulaukt bei dėmesio :]

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...