Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


shan_ester

Peikiu Delcas_Samp PD direktorių

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Camel_Kerr
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Delcas_Samp
3. Jūsų kaltinimai: Nepavyzdingas darbas būnant direktoriumi, free blistas. Papasakosiu trumpai tik tiek, jog ne pirmas kartas, kaip direktorius "spjauna" ant daromo veiksmo serveryje ir tiesiog nueina žaist kitus žaidimus, nes ale klanai "čyteriai", bet paprašius užblokuoti, ar parašyti skundą - atsakymą gauni - "Nep*skit man proto, kaip Project_Ekko su ta skundų skiltimi :D" Vaikinas ne pirmą kartą direktorius, darbas ir mąstymas niekad nepasikeičia, visad pirmas prioritetas kelt statistiką ir daryt neapgalvotus sprendimus, siūlyčiau ne žodiniu įsp nubaust, bet normaliai paiimt pakalbėt ir pagaliau gal net nušalint, atsibodo bispridielai. 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/3LrLa7A Apačioje palikau nuotrauką, ant kiek direktorius yra dėjęs, dėl šito negavo net įspėjimo, nors net ne pirmas kartas, kai palieka reidus pajungtus xdd ne valdžia tai ne valdžia, palik tą drk tada 

 

o čia šiaip kontekstui

 

 

amWjTyv.png

  • Patinka 2
  • Haha 1
  • Oho! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas,

Pradėsiu po eiliui. Dėl to, kad atsijungiau po 23:00 tai jau man gan vėlokai buvo, norėjosi eiti off, jeigu jus galit visą nakty žaist SAMP'ą tai niekas jums nedražudžia, tiesiog nevisi to sau leist gali, manau tai normalu. Tuo labiau tai buvo trečiadienis, o ne savaitgalis.
Dabar dėl to palikto reido, taip pripažįstu dažnokai pamiršdavau, jau turiu už tai įspėjimą, stengiuosi, kad  daugiau nepasikartotu.

Dabar dėl šios dienos blisto, direktorius pats sprendžia ką įtraukt į juodajį sąrašą. Pastovus įžeidimai per DC ir nužudžius ką nors iš teisėsaugos per narkus.
Šiandien davei kelias priežastis įtraukt tave į jį: https://imgur.com/a/5MfCfTs https://imgur.com/a/CePlV42 
https://imgur.com/a/xVvBS3y

Aišku jeigu DP nutars, kad čia per menki įžeidimai, kad įtraukt į blistą, galėsiu išimt, man nėra problemos. Nors čia ir taip akivaizdu, rašai papeikimą tik tam, kad rašyt, o ne tam, kad ateit į teisėsaugą.

Dabar kas liečia tą šturmą vasario 19, tai atleisk jau ištryniau praeitos savaitės įrodymus, reikėjo iš karto rašyti.

Dėl vasario 22, jau irgi kaip ir praejo 24h valandos nu bet įrodymus turiu tai įkelsiu man nesunku. https://imgur.com/a/YVR0JUT
Per tavo pačio video matosi, kad tu begioji tik šalia savo pick'upo, o visos bazės teritorijos nenori apibėgsti, pažiūrėt, gal kažkur kažkas bėgioja ir šaudosi. Šturmą skelbė ir @Tyshwan_Guetta, jeigu jis dar turės įrodymus tos dienos tai galbūt įkels irgi. 

 

  • Haha 2
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Labas,

Pradėsiu po eiliui. Dėl to, kad atsijungiau po 23:00 tai jau man gan vėlokai buvo, norėjosi eiti off, jeigu jus galit visą nakty žaist SAMP'ą tai niekas jums nedražudžia, tiesiog nevisi to sau leist gali, manau tai normalu. Tuo labiau tai buvo trečiadienis, o ne savaitgalis.
Dabar dėl to palikto reido, taip pripažįstu dažnokai pamiršdavau, jau turiu už tai įspėjimą, stengiuosi, kad  daugiau nepasikartotu.

Nusprendžiau eit miegot, bet discorde dar valandą prachatinau ir reiškiau nepasitenkinimą video įrašais, kurie įrodė, kad šturmas buvo sėkmingai nuo jūsų išvalytas? Protingas mąstymas, Valentinai.
 

prieš 12 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Dabar dėl šios dienos blisto, direktorius pats sprendžia ką įtraukt į juodajį sąrašą. Pastovus įžeidimai per DC ir nužudžius ką nors iš teisėsaugos per narkus.
Šiandien davei kelias priežastis įtraukt tave į jį: https://imgur.com/a/5MfCfTs https://imgur.com/a/CePlV42

Valdžia pasirenka ką įtraukti į blistą, taip, aš sutinku. Bet parodyk nors vieną valdžios atstovą, kuris už 0 įrašinėją į juodąjį sąraša, neskaitant savęs pačio, nes visi žino ant kiek gležna širdelė tavo ir kaip viską priėmi kaip įžeidinėjimus. Daviau kelias priežastis įtraukt į blistą? Nuorodoje tik vieną nuotrauką, tau čia "0" duoda kelias priežastis mane įtraukti į juodąjį sąraša? :D Seni, su kuria vieta tu mąstai? Nes žiūrint tavo atsakymus, vaizdas susidaro toks, jog aplamai nemąstai.

prieš 12 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Aišku jeigu DP nutars, kad čia per menki įžeidimai, kad įtraukt į blistą, galėsiu išimt, man nėra problemos. Nors čia ir taip akivaizdu, rašai papeikimą tik tam, kad rašyt, o ne tam, kad ateit į teisėsaugą.

? Ne pirmą kartą esi direktorius, juolabiau - policijos darbo. Manau turėtum pats suprast, jog už tokius minimalius dalykus nėra įrašoma bei tikrai niekas tavęs "žodiniu" nebaus už tai, gana atsimazint :D 

prieš 12 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Dabar kas liečia tą šturmą vasario 19, tai atleisk jau ištryniau praeitos savaitės įrodymus, reikėjo iš karto rašyti.

Skamba kaip tavo problema. Vaizdo įraše aiškiai parodyta, jog buvot išvalyti.

 

prieš 12 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Dėl vasario 22, jau irgi kaip ir praejo 24h valandos nu bet įrodymus turiu tai įkelsiu man nesunku. https://imgur.com/a/YVR0JUT
Per tavo pačio video matosi, kad tu begioji tik šalia savo pick'upo, o visos bazės teritorijos nenori apibėgsti, pažiūrėt, gal kažkur kažkas bėgioja ir šaudosi. Šturmą skelbė ir @Tyshwan_Guetta, jeigu jis dar turės įrodymus tos dienos tai galbūt įkels irgi. 

O jūs darot šturmą klanui ar bazėj slėpyniu žaidžiat? Jeigu nori, susikviesk firmą ir teisėsaugos treniruočių zonoje žaisk tas slėpynes kiek nori. Antroj nuotraukoj po skelbimo ką tik atvažiavai, nesuprantu ką šita nuotrauka turi įrodyt :D Pirmoje nuotraukoje kai nušokai nuo stogo, tave nušoviau ir pasibaigė šturmas, bet vis tiek nusprendėt grįžt. 

Žodžiu, toliau ginčytis nebežadu, nes su tavim kažką aiškintis privačiai ar viešai - lygiai tas pats, nieko naujo nepasakai, tik ieškai atmazų ir rodai savo nepasitenkinimą. Laikas susiimt, Valentinai. Direktorius esi ne pirmą kartą bet išvadų jokių ar pasikeitimų nematau, išlikęs toks pats nuo tada kai čia pradėjau žaist. Valdžios pokalbių nerodysiu, nes ją mato tiek DPi, tiek Pagalbininkas, tai prireikus manau susiras patys tavo žinutęs, kaip rašei, kad "eini miegot", kaip dėjai ant reidų ir pan. Geros dienos, 0.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), shan_ester rašė:

Nusprendžiau eit miegot, bet discorde dar valandą prachatinau ir reiškiau nepasitenkinimą video įrašais, kurie įrodė, kad šturmas buvo sėkmingai nuo jūsų išvalytas? Protingas mąstymas, Valentinai.

Ar aš sakiau, kad einu miegoti? Man tiesiog jau per vėlu žaisti samp'ą ir tiek. Ką aš veikiu savo laisvu laiku tai jau mano reikalas.

 

prieš 22 minutes(-čių), shan_ester rašė:

O jūs darot šturmą klanui ar bazėj slėpyniu žaidžiat? Jeigu nori, susikviesk firmą ir teisėsaugos treniruočių zonoje žaisk tas slėpynes kiek nori. Antroj nuotraukoj po skelbimo ką tik atvažiavai, nesuprantu ką šita nuotrauka turi įrodyt :D Pirmoje nuotraukoje kai nušokai nuo stogo, tave nušoviau ir pasibaigė šturmas, bet vis tiek nusprendėt grįžt. 

Žodžiu, toliau ginčytis nebežadu, nes su tavim kažką aiškintis privačiai ar viešai - lygiai tas pats, nieko naujo nepasakai, tik ieškai atmazų ir rodai savo nepasitenkinimą. Laikas susiimt, Valentinai. Direktorius esi ne pirmą kartą bet išvadų jokių ar pasikeitimų nematau, išlikęs toks pats nuo tada kai čia pradėjau žaist. Valdžios pokalbių nerodysiu, nes ją mato tiek DPi, tiek Pagalbininkas, tai prireikus manau susiras patys tavo žinutęs, kaip rašei, kad "eini miegot", kaip dėjai ant reidų ir pan. Geros dienos, 0.

Tą patį galiu paklausti jūsų kai grobiat „Jizzy“ jus grobiat ar slėpynių žaidžiat? Pastoviai kažkur vienas bėgioja slepiasi ir laukia kol masė neatlėks, tik tam, kad /grobimas nesuveiktu.

Mes davėm pasiūlymą, dėl tų šturmų, kad padarytu tokią pat sistemą kaip pastate (/grobimas) ir nereikėtu beprasmiškai čia diskutuoti ar buvo kažkas ar nebuvo, nes zona turit visą saugot kuri pažymėta ant mapo jūsų spalvą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Ar aš sakiau, kad einu miegoti? Man tiesiog jau per vėlu žaisti samp'ą ir tiek. Ką aš veikiu savo laisvu laiku tai jau mano reikalas.

Palieku šitą čia:

[2023-02-22 23:12:56]: Panaudojo komanda: /vch gerai labanakt, as jau miego einu

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 24 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Ar aš sakiau, kad einu miegoti? Man tiesiog jau per vėlu žaisti samp'ą ir tiek. Ką aš veikiu savo laisvu laiku tai jau mano reikalas.

Taip, sakei. Logai apačioje tą parodo + discorde numečiau nuotraukas.

prieš 25 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Tą patį galiu paklausti jūsų kai grobiat „Jizzy“ jus grobiat ar slėpynių žaidžiat? Pastoviai kažkur vienas bėgioja slepiasi ir laukia kol masė neatlėks, tik tam, kad /grobimas nesuveiktu.

Lygini situaciją kur tą mūsų paskutinį nužudę laimėtumėt veiksmą. Šturmas nėra oficialus veiksmas, mes gaudynių šiame veiksme žaist negalime, nes nėra sistemos šturme, taip, kad grobimą patrauk į šalį.

prieš 26 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Mes davėm pasiūlymą, dėl tų šturmų, kad padarytu tokią pat sistemą kaip pastate (/grobimas) ir nereikėtu beprasmiškai čia diskutuoti ar buvo kažkas ar nebuvo, nes zona turit visą saugot kuri pažymėta ant mapo jūsų spalvą.

Pasiūlymus reikia teikti „Pasiūlymai“ skiltyje, o ne DPi ar Pagalbininkui, kurie negali pridėt jums tos sistemos, tai man iki šiol išlieka klausimas, kodėl tu lygini sistemišką veiksmą ir lygini kur mes nematom kiek jūsų liko ar kas buvo nužudyti? Veiksmas vyksta /tpk zonoje, o ne už namų žaidžiant slėpynes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, shan_ester rašė:

Lygini situaciją kur tą mūsų paskutinį nužudę laimėtumėt veiksmą. Šturmas nėra oficialus veiksmas, mes gaudynių šiame veiksme žaist negalime, nes nėra sistemos šturme, taip, kad grobimą patrauk į šalį.

Nėra oficialus?

Spoiler

Šturmas

  1. Šturmą organizuoti gali tik teisėsaugos valdžia.
  2. Šturmo tikslas - išvalyti gaudomus klano narius/Ginklų prekeivius ir pasodinti juos į kalėjimą.
  3. Klanams ar Ginklų prekeiviams pralaimėjus šturmą, jie praranda teisę organizuoti veiksmą prieš Teisėsaugą 1 valandą.
  4. Šturmą tai pačiai frakcijai organizuoti galima kas 1 valandą ir neilgiau nei 10 minučių (vėliau privaloma pasišalinti).
  5. Šturmuoti galima visus karo tipo klanus ir Ginklų prekeivius.
  6. Šturmas gali vykti esant klano vadui ar jo pavaduotojui bei 5 klano nariams prisijungus žaidime (Ginklų prekeivių atveju - direktoriui ar jo pavaduotojui bei 5 ginklų prekeiviams ne AFK rėžime). Galioja 5 minutes.
  7. Šturmo metu negalima naudoti teleportacijos (išskyrus: žr. Taksi 9.), pasigydymo (išskyrus: žr. Medikai 9.), teisėsaugos darbo komandų (išskyrus /kliutis, spygliai). Priešininkams panaudojus vieną ar kitą lengvatą - pildyti kompensacijos temą.
  8. Šturmas vienu metu gali būti tik vienoje vietoje.
  9. Šturmo metu galima naudoti Drive-By.
  10. Teisėsauga turi teisę šturmuoti klanų buveines sienų metu (19-20h) tuo atveju, jeigu prieš juos buvo organizuotas grobimas.
  11. NAUJA!Šturmo metu draudžiama naudoti Sniper Rifle ginklą. Administratorius turi teisę naudoti /kill komandą (būtini vaizdiniai įrodymai). Už pažeidimą pildyti kompensacijos temą.

 

prieš 1 valandą, shan_ester rašė:

Pasiūlymus reikia teikti „Pasiūlymai“ skiltyje, o ne DPi ar Pagalbininkui, kurie negali pridėt jums tos sistemos, tai man iki šiol išlieka klausimas, kodėl tu lygini sistemišką veiksmą ir lygini kur mes nematom kiek jūsų liko ar kas buvo nužudyti? Veiksmas vyksta /tpk zonoje, o ne už namų žaidžiant slėpynes.

Veiksmas vyksta jūsų bazėje, kurią lengvai gali rasti pažiūrėjus ant mapo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas dalykas dėl šturmo. Šturmas lygiai toks pats svarbus veiksmas teisėsaugai, kaip ir klanams grobimas. Kadangi, po šturmo klanai negali daryti grobimų, o klanai už grobimus gauna išpirką. Prie to paties nenorit, kad teisėsauga nežaistų slėpynių, nežaiskit slėpynių per jizzy grobimus. 

Antras dalykas dėl tų ,,įžeidimų". Jei aš tave nušausiu ir prašysiu 1 skaitysi kaip įžeidimą? Nebuvo skirta tau ir pasakyta, kad tu esi 0 ir t.t. Todėl blistas dabar buvo beprasmis Camel_Kerr atžvilgiu. 

Trečiasis dalykas - reidai. Jau buvai gavęs iš manęs ne karta žodinius perspėjimus, jei gerai atsimenu mažiausiai 4. Ko pasekoje gavai įspėjimą. Todėl dėl paliktų reidų 2023-02-19 gauni dar viena įspėjimą. Pareiškei, kad esi nebevaldžia, kas parodė, kad direktorius tau rūpi mažiausiais. 

Ketvirtas dalykas dėl visų atsijungimų veiksmų metų. Gerai pateisinčiau, jog atsijungei 23 valanda. Pakankamai vėlu. Bet pasikalbėjus su kitais teisėsaugos atstovais tokiais kaip KPD darbuotojai, KPD valdžia ir kitų sričių teisėsaugininkais, iš visų gavau nusiskundimų jog pastoviai nevažiuoji į veiksmus, išeini į AFK arba išviso atsijungi. Šito būti negali, todėl dėl to gauni dar 1 įspėjimą. 

Viską apibendrinus ir pamačius tavo žodžius jog nebesi direktorius, supratau, jog laikai direktorių tik dėl to, kad laikyti. Todėl esi šalinamas nuo PD direktoriaus pareigų.  

Perspėjimas @Camel_Ker netoleruosiu papeikimų rašymų kitiems valdžios atstovams ir ateityje nenorėčiau to matyti. Gerai, kad pranešei, bet ateityje pranešk asmenine žinute man, o nerašyk viešo papeikimo, nes taip žlugdai visos direktorių ir pavaduotojų komandos įvaizdį.

 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...