Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Monte_Gangga

Jūsų nuomone, kas vertas Mechanikų direktoriaus pareigų?

Mechanikų direktoriaus apklausa  

34 nariai balsavo

Ši apklausa yra uždaryta
  1. 1. Kas taps Mechanikų direktoriumi?



Rekomenduoti pranešimai

dpi.png

Sveikiserverio žaidėjai, noriu paklausti jūsų nuomonės dėl naujojo Mechanikų direktoriaus! Galutinį rezultatą nuspresiu aš, tačiau serverio žaidėjų nuomonė man visgi yra labai svarbi. Prašau kiekvieno išreiškite nuomonę apie jūsų pasirinkimą, sėkmės! 

SwmQIpG.png

Kandidatai 

Antanas_Banditas Atrankų meistras, žaidėjas kuris žinomas jums visiems, tikriausiai nėra tokio darbo kur jis nebandytų pildyti į direktoriaus postą, kas palaikysite jį i ir kodėl? 

Laurynas_PiknikasIlgalaikis mechanikų darbuotojas, neįkandęs direktoriaus duonos, galbūt naujas veidas sugebėtų tvarkytis su Mechanikų darbu? Kaip manote jūs, ir kodėl?

Efka_Rodz Visai neseniai pabandęs savo laimę Ginklų prekeivių direktoriaus rinkimuose, nusikalstamų grupuočių žmogus bando laimę neutralioje firmoje? Kaip manote kaip seksis jam? Ar susitvarkytų su firma?

SwmQIpG.png

  • Apklausa vyksta iki 2023.04.07 23:00

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

banditas - baik, ner diskusijos net

piknikas - nezinau, nezaidziu, bet jeigu mechanikuose ilgai sedi, why not duot pabandyt

efka - dirbo pas mane kaip as buvau mechaniku drk, mldc aktyvus, susisneket imanoma, manau pastovus butu

reziume tame, kad jeigu nori bandyt nauja imk piknika, jeigu nori patirties ir dienu islaikymo as imciau efka

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai kaip buvęs DPi galiu pasakyti, jog  mechanikų darbas yra vienas iš tų, kuriame kaip direktoriai savo jėgas gali išmėginti ir naujokai. Todėl manau Laurynas_Piknikas būtų vertas šių pareigų. Įdomu būtų pamatyti naują veidą direktoroų komandoje ir pažiūrėti kaip jis tvarkysis.

Efka_Rodz - tai jis į GP dtk nori tai į mechanikų. Nesuprasi ko išvis žmogus nori ir siekia.

Antanas_Banditas - tiesiog ne. Užteko asmeniškai man pamatyti koks jis buvo taksi direktorius.

 

Aš už Laurynas_Piknikas. Tik netyčia už Efką prabalsavau 🤣

  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip jau ir rašiau..

Mano nuomone Laurynas būtų saugiausias variantas iš visų trijų kandidatų, kai mes su Wandaliux buvom mechanikų valdžioj aktyviai dirbo. Antanas iš įdomesnių variantų, dar neseniai jam siūliau pabūti viename darbe ilgesnį laiką, jame apsiprasti ir tik tada bandyti tapti to darbo direktoriaus, o ne bėgioti per darbus su ta mintim, kad gal paeis paimti direktorių, bet kaip matau nepasinaudojo tuo pasiūlymu + jau parodė "ką sugeba" būdamas taxi direktoriumi. Efka vos ne kaip Antanas, bando paimti direktoriaus postą vos ne kiekvienuose rinkimuose, manyčiau vienintelis Efkos pliusas šituose rinkimuose yra tas, kad turi daugiausiai patirties būnant darbų valdžioje.

 

NSM-7451.jpg

  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tik už Lauryną, mechanikų darbo direktorius nėra labai rimtos pareigos ir pats tas naujokui apsiprasti su valdžia, dar faktas kad manau būtų didelė motyvacija iš jo pusės ir noras tvarkingai valdyti firmą. Apie bandita nėra kalbos, Efka, eh dirba pas mane firmoje nors pildo į kito darbo direktorių, matosi iš karto kad tik vardas yra svarbu, o ne kažką gero įnešti į firmą. 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Duoda Ewaldui pritrauks daugiau zaideju reklamuodamas savo tik toke kaip sakoma Influenceris 👍🏻👍🏻👍🏻

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laurynas. Žaidėjas, turintis potencialo. Neturėjęs pareigų, tai mechanikai būtų pats tas apsiprasti, o ir juose jis dirba gan ilgą laiką.

Efka ir Antanas – du, neapsisprendę žaidėjai. Pirmajam reikėtų susitvarkyti savo nervus ir tik tada kandidatuoti, o antrasis – eina į darbą ir pildo į direktorius tik tam, kad būtų valdžioje. Vieną syk turi užsidegimo ir noro kažką daryti su vienu darbu, o tik atsiradus atrankai į kitą direktorių – iškart pereina į kitą darbą.

  • Patinka 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

antanui nes lb nori irodyt jog pasikeite ir parodys kad praeita direktoriavima mum reik pamirsti, kiekvienam gi reikia suteikti 2 sansa..

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš to ką serverinè mačiau tai Antanas labiausiai nusipelnęs, bet jo reputacija so so 🤷. Ir praeitas bandymas būti valdžioje nenusisekęs kiek žinau .. 

Efka saugiausias variantas būtų, bet ar tikrai vertas ypač kai pabėgo iš tų mechanikų. 

Laurynas nemačiau visą savaitę serverį net aš jo but who knows gal skirtingais laikais żaidėme .

Balsavau už nieką pratęsčiau rinkimus tavo vietoje. : DD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažinau.

Antanas_Banditas: tikrai ne nes va dabar kaip buvo taxi dir atranka ir db mechu, taxi nepasiseke iškart į mechanikus pildai tai kzn apsispresk viena karta kokio darbo direktoriaus nori ir lauk laisvos kedės ir bandyk užimti.

Efka_Rodz: kažinau kažinau, tas pats kaip Antanas tik kad tu GP nepaimei iškart mechus pildai.

Laurynas_Piknikas: pagal mane geriausias variantas, dirbes su juo mechanikuose gerai gaudosi darbe viskas okei priekaištu neturiu, ir dabar mechanikas jis tai labai greit atlieka mechaniko paslaugas ir t.t ir tai manau gerai susitvarkys su firma ir pritrauks darbuotoju.

Mano nuomonė tai Laurynui geriausia duoti direktoriu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu sveiki, as prie visu irgi noreciau issakyti savo nuomone, manau duokit rodzui, rimtas bahuras atrodo, siaip fainas. manau saugiausias variantas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip patyres mech viriokas manau tai:

Laurynas - manau vienas is realiu variantu. Mech darbas nera sunkus, pirmom pareigom pats tas toks darbas. Potencialo daug yra pas si vaiki.

Efka - nemazai valdzios patirties turintis velnias, manau irgi nebutu padaryta kazkokia tai klaida pasirenkant ji, kaip tik butu saugesnis variantas mano manymu, bet toks darbas kur galima rizikuot ir su naujokais.

Antanas - tikras bandits, nu labai mazai sykiu buvau susidures su juo, bet kaip supratau, tai eina per darbus ir per visas atrankas is eiles. Girdejau ir karta taxi drk buvo pasiemes, nepasiseke ta kart, bet gal duot sansa zmogui pasitaisyt? manau prie tiek zaideju jau kazko blogiau nepridarys? na cia jau sprest teks Montei…

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano kaip Ex Mechanikų direktoriaus nuomone :                            Antanas_Banditas  Slidus tipas neseniai pildė į taxi , o dabar į mechanikus. Pirma jam reiktu apsistoti ties vienu darbų ir tada siekti pareigu. Per mano direktoriavima pakeitei bent 4 darbus tas įrodo , kad nežinai kurio nori siekti. Atsakymas kaip ir aiškus net negalvojes atmeščiau šita kandidata.                                                                              Laurynas_Piknikas Vienas aktyviausiu darbuotojų mechanikų firmos tiek pas mane buvo tiek ir dabar , bet manau reiktu jam pirma pabandyti pabūti  pavaduotojų ir tik tada bandyti direktorių tapti. Bet jei reiktu vistiek pasirinkti ka paskirti tai rinkčiausi tikrai tave.                                                 Efka_Rodz net nežinau ka pasakyti tau labiau tinka nusikaltomos pusės valdžia net kiek žinau esi buves direktorius gp ir daug kartu pavaduotojas tai manau tau reiktu pasilikti ties nusikaltama puse bandant tapti. Kai neseniai užklausiau serveryje tikinai kad nepildei į mechaniku valdžia  sakei kad nelabai traukia mechanikų valdžia bei pas mane irgi kai dirbai išbuvai tik reikiama 7d laikotarpi tai irgi irodo kad mechanikai ne tau.               

Manau vertėtu dar pratesti atranka keletai dienu jei neatsiratu nauju kanditatu tai tada sugryžti prie Lauryno_Pikniko ir Efka_Rodz.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone Antanas_Banditas tikrai ne, per daug laksto po darbus, taip ir serverius, kai apsispręs pats ko nori tada būtu tema galvoti.

Laurynas_Piknikas kiek yra teke matyti aktyviai žaidžiantis žaidėjas, bei tikrai matytas veidas mechanikuose matau jam reiktu duoti visus kozerius šiame žaidime

 

Efka_Rodz nelabai turiu susidaręs nuomone, tad paliksiu nuošalyje, be komentaro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...