Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 8 / 200

Versija: LV 7.7.7


Laurynas_Piknikas

Vaistinėlė

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): Serveriui
2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Serverio žaidėjams, nesant medikams.
3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): Kadangi dabar serveri labai mažai žmonių, o mediku išviso nesimato, susidūriau su tokia bėda, neturint admin paslaugos pasigydyti nėra įmanomą, taip galim nueiti pavalgyti ir gyvybes padidės, bet problema jeigu susitrenki ar dar kažkaip nukenti ir gyvybes pamažėja o esi sotus, ką tada daryti? Sugalvojau sprendimą. 

Kaip žinom, jeigu nėra mechanikų atvažiuoji į jų bazę ir susitaisai už tam tikra kaina mašiną, tai kodėl to paties negali būti su Vaistinėle(ligonine)? 

Situacija tokia: Man prireikė mediku pagalbos, serveri nėra medikų ar kitų žmonių, nuvažiuoju į ligoninę susimoku tam tikra sumą (pvz 500eur) ir aš esu pagydytas, susimoku (pvz 700eur) gaunu ir gyvybes ir šarvus.(Arba padaryti mokama pasigydymą kai nėra medikų ant tu širdūčių kur yra nemokamas pasigydymas naujokams...)

Manau tikrai praverstu ši paslauga kai dabar yra labai mažas aktyvumas. Nes Žaidžiant nutinka įvairiausiu dalyku o pasigydyti nėra kur (daug kartu teko tiesiog mirti)

Redaguota nario Invision_White
Ligoninėje jau galima pasigydyti
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su ideja!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gera idea as uz "!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...