Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arnas_Weed

Tema Skirta Invision'ui [Susimastyk]

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas Invision'ai, bei šios temos skaitytojai, aš dabar pakalbėsiu dėl sukurtų nesamonių, ir kodėl žaidėjai daugiau palieką serverį ir kodėl reikia keisti kaikuriuos dalykus.

 

Na kągi pradėsime nuo pirmo dalyko - Durni administratoriai arba Kvailos taisyklės. Aš apie taisyklęs nieko nekalbu, bet katik pasižiūrėjau administratorių papeikimus ir ką pamačiau - Nesilaikymas KET 60 min įkalinimas.JUOKINGA! Kur taip matyta, važiuoji nutrenki stulpa, gal atsimuši į kitą mašiną, ir žiūri OBA AŠ PATEKAU Į JAILA NUO - KVAILYS_ADMINISTRATORIUS Kaip manai, kodėl dėl šio dalyko žaidėjai turėtu nepalikti serverio?

 

Antrasis dalykas, tikrai nervinantis tikriausiai žaidėjus neturinčius verslų - Serverio Ekonomika [ECONOMY] Na tikrai nervuoja, kai dirbi gerą darbą, pvz taksistu o gauti kažkur tik 12LT MIN? Kas per? Turi nolifint, mažiausiai porą savaičių, gal ir net daug daugiau, kad nusipirkt GERĄ MAŠINĄ??? Siūlau jau antrą kartą pakelti serverio ekonomiką, kad bent jau po 20+ gautumei į minutę.

 

Trečiasis dalykas, PER LENGVA PATEKTI Į DARBUS, na pažiūrim nueini į kokį darbą, mini atranka hmm cooool, gerai apklausa "Kodėl nori dirbti šiame darbe?","Kiek tau metų","Išvardink keletą taisyklių","Kodėl pasirinkai šį darbą?","Ar turi TeamSpeak?","Ar turi mikrafona?","Gerai priimtas", WHAT??? Tokia lengva atranka? Aš dar išvis nesakau apie anksčiau, dabar nesakysiu kas buvo, bet nuėjau į vieno darbo atranką ir ką man pasakė? "Na tu esi žinomas šiame darbe taigi nedarysiu tau atrankos" - WOOOW, dar kiečiau.

 

Ketvirtasis dalykas, Nervinantis Teisėsaugos direktoriai nesugeba surinkti normalių darbuotojų, ir prižiūrėti juos.Pasvarstykime kodėl? - Hmm gal todėl, kad jie biški nesupranta koks čia atsakingas darbas ir neturi net 14 metų? - Aišku kaip sakė Šefas "Neturi būti diskriminacijos" Aš su tavo nuomone sutinku, bet tokiems nelabai ir gerai vadovauti, nes nesugeba suvaldyti komandos.Na kaikurie gal ir suvaldytu tokias komandas.

 

 

Taigi tiek norėjau pasakyti - Jai Invision'ai skaitai šią temą, manau tikrai įgyvendink šias įdėjas, ir pamatysi bus daugiau žaidėjų. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man irgi nepatinka vienintelis dalykas, kad administratoriai pradėjo jailinti žaidėjųs už NON-RP, wtf? Taigi tai policijos darbas...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Niekas nekaltas,kad prisidribai

 

 

Aš niekuo neprisdirbau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gerai kad jailina žaidėjus. Mačiau nesamones darys, nes važiuoji gatve ir visi tik daužosi. Manau 60min yra tikrai mažai.

Nepatinka ekonomika? Eik į kitus servus ir gaut ten į minute 500lt ir džiaukis.

Į darbus lengva patekti? Nesamone yra, kad reikia mintinai taisyklės mokytis ir pnš, kaip tu čia nori.

Dėl teisėsaugos nežinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl ekonomikos, ji yra gera, nesugadinta. Dėl atrankų viskas priklauso nuo direktoriaus, aš vienas iš tų pas kurį apklausos yra nelengvos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl 2 ir 3 labai labai sutinku su tavim. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Bet išties gan gerai pagalvota. Ten dėl Non-Rp arba DM gi teisėsaugos darbas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau darbams reiktų padaryti xp ... nes per diena naujokas gali visus darbus praaiti

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gerai kad jailina žaidėjus. Mačiau nesamones darys, nes važiuoji gatve ir visi tik daužosi. Manau 60min yra tikrai mažai.

Nepatinka ekonomika? Eik į kitus servus ir gaut ten į minute 500lt ir džiaukis.

Į darbus lengva patekti? Nesamone yra, kad reikia mintinai taisyklės mokytis ir pnš, kaip tu čia nori.

Dėl teisėsaugos nežinau.

 

Jai tu perskaitei viską tai aš sakau, kad kokiu 25 ar 30 LT į min pakaktu.Taisyklių niekas neverstu mokytis, aš tik sakau, kad būtu sunkesnės apklausos, daugiau klausimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl jailinimo už non - rp sakiau, kad puse servo sujailinti išeitų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ekonomika gera ir nereik jokių litų kelti į minutę. 

O dėl teisėsaugos? Kaip jie gali prižiūrėti NON-RP kai važiuojat ne pagal KET ant kiekvieno kampo? Tada reiktų jeigu žaidžia 130 žaidėjų, tai kokių 60 PD darbuotojų. Tegu jailina adminai, viskas Ok čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Keli leavino serverį,ir sako leavina..Viskas čia gerai :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jai tu perskaitei viską tai aš sakau, kad kokiu 25 ar 30 LT į min pakaktu.Taisyklių niekas neverstu mokytis, aš tik sakau, kad būtu sunkesnės apklausos, daugiau klausimų.

 

*Myliu Las-Venturas.lt*? Db uztenka ir taip cia tau ne visokie sudai kaip kituose ateini greitai lt ne cia sunkiai tai va.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NON-RP jailinimas tikrai nesamonė geriau aš pagaunu.Dėl ekonomikos tegul buna idomu losšt.Dėldarbu manau reiktu ijungt xp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra šiek tiek tiesos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reiketu darbams XP idet. Palei algos kieki . Ir del  to kad adminai I jaila sodina yra nesamone .... Geriau Tuom uziima Teisesauga . Jai teisesaugos neuzenka darykit dar 1 darba kad ir koki Kriminalistai(CSI)....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ištikro ekonomika gera. Yra dėl ko stengtis.

 

tu kartais neleavines? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinok Inviui ir atsibodo jūsų tie "apsileidai". Jis stengiasi kaip tik gali Volko nėra. O jums niekada neįtiksi viskas visada blogai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nera Blogai Man Tai cia geriauses srw Yra . Tik pasakom Kaip Padaryt Kad dar Geriau  Ir idomiau zaist butu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Administratoriams jau yra uždrausta sodinti į kalėjimą už NON-RP. Vėliau kaip ir minėjai serverio ekonomika. Iš dalies tu teisus, tačiau tam yra rengiami įvairūs "event" Kurių metu gali laimėti tikrai nemažus pinigus. Ir aš tikrai nesutikčiau su tokiu dalyku "Pakelti serverio ekonomiką" Bus kaip ir daugelyje serverių. Užsiregistravai padirbai vieną dieną, o kitą jau su "Infernus" Važinėja gatvėmis. O trečia manau tai, kad viskas priklauso nuo direktoriaus tai kaip jis žiūri į savo firmą. Jeigu jam nėra įdomu kaip surinkti gerą komandą žinoma jis taip ir darys užduos elementariausius klausimus, o jeigu jam bus svarbiau tai kaip surinkti gerą komandą jis klaus sunkių ir praktinių klausimų. Tokia mano nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...