Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Robert_Klicko

Analizė apie Sefas_Cop. :)

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi šiandiena tą dieną kai praradau direktorių, per Sefas_Cop patirkinimą. Tiesa pasakius gaila, bet kai žinau kad pasirinkau gera pavaduotoją, ją visko išmokiau tikrai nebaisu jai palikti mano posto, gal ir stumė ant jos ,bet vistiek niekas nebuvo jau išmokytas atėjas į pavaduotoajaus postą. Jį nors ir skundėsi mane žada nuversti, bet visad ir darbuotojams sakydavau niekas nėra išmokęs, su laiku visko išmokama :)

O dabar dėl Sefas_Cop, visu pirmą Šefai tu manai jog tavo tą patikra yra originali,įdomį,ir atneš nauda? - dėja ne. Kodėl?

Nes: Tu neatsižvelgi į direktoriaus darbą, tu pats prisijungti kartais tik taip visada A.F.K, butum direktorius tu irgi nusižengtum nebus nei vieno direktoriaus kuris tavo šito atsiprašant "nesamone" išlaikys.. Tu visus išversi iš posto, nors jau direktorių komandą buvo surinkta aktyvi,darbšti. Nežinau daryk tu kaip nori ,bet tu darai nesamones, gerbiu ,kad tu ten man sakė geras žmogus esi.

Sakai nusižengių taisyklės, kos įdiotas daro direktoriaus taisykles jai reikia laikytis savu sukurtu taisyklių darbuotojams ??

Sakai jog neaktyvus? Į dieną padarau po kelione, sutvarkau forumą visą pilnai (tu gal nesuprasi kai tik rašai tėmas) Žiūriu darbuotojų aktyvumą.

Sakai jog nedarau paskatinimų? Darau mini eventus pirmas pasiekes 500 lt gaus.

 

Aš į tavo papeikimą bet kuri galiu atsakyti, bet kas iš lauko atėjas stebentis ne tada kai reikia gali direktorių išmesti iš posto. Net tu budamas direktoriumi aš tave galėčiau iš posto free išmesti :)Neatsižvelgčiau į + dėčiau tik - tai čia ,bet kas kristu.

 

Na ačiū už nuomone mane ,kad viska skaitėte, paotiko + rep?

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiška nesamonė, geras Šefas yra, išmano savo darba, nuostabus žmogus jisai o tu dar stumi kaip tau liežuvis apsiverčia, Pats sakai jog tau nesvarbu kad prarandi o čia dabar verki, Į pavėsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+REP Čia tikrai tiesa pasakiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne, nepatiko man.. Jei netekai direktoriaus nereikia verkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nežinau, mano manymu darbas atliekamas kuo puikiausiai nėra prie ko prisikabinti


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats kaltas..


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už nuomonę, bet kaip ir minėjau, kai grįžau - virtualios nuomonės nieko nereiškia man. Kodėl vyksta tokios patikros? Todėl, kad kai atėjau į postą- t.y. DPi. Buvo tokia situacija, jog daugumą buvo išrinktų Direktorių, kurių aš nežinau ir negaliu įvertinti. Prasidėjus patikrai, privalau kaip ir visus patikrinti, kad būtų lygų. Aš jau ateidamas į serverį žinau, kad pusę iš jų kurie su manimi kalba gražiai ir t.t. visiškai kitaip kalba už akių. Todėl esu liaudiškai tariant "dėjęs ant nuomonių". Kiti tai sureikšmina, "va ką jis mano apie mane"... Žmonės - tai yra žaidimas, ne realybė. Per tris suknistas dienas negalima elgtis normaliai? Tris dienas, po to daryk blemba ką tu nori, kol papeikimo kas nepadės. Kažkas prašė stiprios valdžios - štai jums, dabar jau nepatinka? Sėkmės kitą kartą.

 

"Na ačiū už nuomone mane ,kad viska skaitėte, paotiko + rep?" - Aš net pats tau rep uždėsiu, nes toks įspūdis, kad tik dėl rep sukūrei šitą temą.

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O dabar dėl Sefas_Cop, visu pirmą Šefai tu manai jog tavo tą patikra yra originali,įdomį,ir atneš nauda? - dėja ne. Tu ble rimtai? Tu nori pasakyti jo visas šitas darbas nepaįvairina nieko? NEJUOKINK BLED PRAŠAU. Ar tu čia tiesiog sakai tam, jog bandytum įgelt ir t.t.?  O ta gėlimo priežastis - prarastos pareigos. Atsiras kitas direktorius, praeis tą patikrą, nes bus verta savo pareigų ir žinos kaip ką daryti, tad, jei jau nepaėjo su patikra, nereikia iškarto pulti tam žmogui į atlapus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O dabar dėl Sefas_Cop, visu pirmą Šefai tu manai jog tavo tą patikra yra originali,įdomį,ir atneš nauda? - dėja ne. Tu ble rimtai? Tu nori pasakyti jo visas šitas darbas nepaįvairina nieko? NEJUOKINK BLED PRAŠAU. Ar tu čia tiesiog sakai tam, jog bandytum įgelt ir t.t.?  O ta gėlimo priežastis - prarastos pareigos. Atsiras kitas direktorius, praeis tą patikrą, nes bus verta savo pareigų ir žinos kaip ką daryti, tad, jei jau nepaėjo su patikra, nereikia iškarto pulti tam žmogui į atlapus.

 

 

Patikėk tikrai atneš, jei tau žmogus pasako... Taksi miegojo ant laurų, galbūt prižadins naujoji direktorė?

 

Kadangi reikia valdžią padaryt stiprią ir ryžtingą, o ne "Dėjusią ant visko"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patikėkite geriau, Šefas yra puikus DPi ,aš pirma kartą direktorius ir visada su juo pasitariu, jog neprisidirbčiau ir paskui visam likusiam gyvenimui žinočiau, kaip elgtis tokioje, ir tokioje situacijoje, o ką čia tesiog normaliai, kaip ir kiekvieną dieną būti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonė yra tokia kokia yra. :) Neįdomu ką jus apie mane manote ar apie jį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patikėk tikrai atneš, jei tau žmogus pasako... Taksi miegojo ant laurų, galbūt prižadins naujoji direktorė?

 

Kadangi reikia valdžią padaryt stiprią ir ryžtingą, o ne "Dėjusią ant visko"

 

Tai aš turėjau omeny tai, kad jo "sistemos" serverio labui bus/yra tikrai naudingos.

 

Mano nuomonė yra tokia kokia yra. :) Neįdomu ką jus apie mane manote ar apie jį :)

 

Tai naaaaaaafik tu čia tą temą sukūrei? Jei neįdomi mūsų nuomonė, tai tu visą tai galėjai jam į PM pakopint. Fuck logic beibi.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šefas nemanau ar būtų suklydęs, bet aš irgi nesuprantu, kokius jis ten patikrinimus daro..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man šefas niekuo nėra nusiženges manau yra tiek aktyvus tiek atlieka gerai savo darbą nemanau jog kašką blogai padare šefas gal tu klicko perdauk viską sureikšmini na o šeip manau tikrai viskas su juo yra gerai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na atėjus Šefas_Cop Direktoriai ir Pavaduotojai surimtėjo. Direktoriai ilgiau išbūna savo poste ir atsirado rimtesnes taisyklės. Na manau Šefas_Cop tikrai deda pastangas į savo pareigas , o problemų nematau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prarado direktorių ,tai neturi ant ko spumti daugiau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

True

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip visada kalbi nesamones , pats kaltas jog turėjai 2 ispėjimus , čia jau tavo bėdos čiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Praradai direktoriu ir dabar verki - ZEMA 

Viskas su juo gerai ir pats kaltas kad praradai direktoriu

Direktorius-e bus Deimante_Miela

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Į Až nepaprščiau jam nusiūsti ? Aišku geriau temas kurti ką tu galvoji apie Kažkokį DPI narį rašyk jam į až o ne atvirai čia.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrą tiesa o kas dabar bus direktorius ? :|

 KĄ išrinks tas ir bus durnesnių klausimų nesugalvojai ? Nebežinai kaip ir bepapostinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas čia yra puiku, per patikrinimus silpnosios direktoriaus pusės atsiskleidžia. Atėjo ir tavo eilė Kličko.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Beto manau yra paprasta dalykas,kai nusiengi ir bijai pripažinti tiesą,tada visada visi buna kalti,bet tik ne tu vienas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...