Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Karolis_Nismo

Prisistatau Nismo. [2013.08.21 UPDATE]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Taigi galbūt nepaisysiu taisyklės, jog pildyti pagal anketą, tačiau man taip geriau.

 

Esu Karolis. Man 15 metų. Pravardės nuolatinės neturiu, seniau vadindavo keli žmonės Kane, dabar keli vadina Karoluku. Gyvenu ir augau šalia Panevėžio. Čia ir žadu gyventi iki tol kol sueis 18 metų. Manau visi žinot, kas bus toliau. Ūgio nežinau net, svoris apie 64kg, kai tokio amžiaus nuolatos tas ūgis keičiasi, tad apie jį daug pasakyti negaliu. Žmonių neskirstau, kas blogi, kas geri, tiesiog kiekvienas turime ir blogų ir gerų savybių, tačiau mėgstu neišsišokančius, paprastus, linksmus žmogelius, su kuriais lengva rasti bendrą kalbą. Labai nemėgstu dviveidžių, pagyrūnų ir mėgstančių "stumti už akių".

 

Savo nuolatinį hobį nesenai atradau, tai yra - nors kiek elementariai sportuoti. Įpusėjus pavasariui žadu bėgioti, kiek pasportuoti namų salygomis, taip pat pradėjau važinėtis BMX. Manau tai duos užimtumo vasarai ir visam likusiam pavasariui. Įprastai laisvalaikiu, kada geras oras ar turiu daugiau to laisvo laiko, būnu lauke, su draugais, važinėju dviračiu, bėgioju. Vasarą to užimtumo ir laisvo laikos savaime suprantama jog atsiras.

 

Serveryje pradėjau žaisti 2012 lapkričio 1 dieną, galbūt nekokia diena, tačiau man tai neturi įtakos. Iš pradžių kaip ir visi buvau eilinis žmogelis, tačiau vėliau pasiekiau, ko ir norėjau. Dabar viską mečiau [ beveik ],dėl laiko stokos ir dėl to, kad šis žaidimas kiek pradeda nusibosti. Tas pats per tapatį. Ta pati aplinka, tas pats kiekvieną dieną. Na čia jau kaip kam, tačiau aš ir be kompiuterio turiu ką veikti.

 

Filmų ir muzikos galima sakyti neskirstau. Klausau ir žiūriu beveik viską, kas užkabina taip sakant. Tai gali būti kad ir istorinis filmas ar klasikinė muzika. Viskas priklauso nuo aplinkos ir nuotaikos, kokia ji tuo metu vyrauja. Tiesa anksčiau mėgau metalą, tačiau dabar tai tampa tik trumpas intarpas mano muzikinėje įvairovėje. Kažkaip kuo toliau, tuo pradedu jausti, jog ta moderni, šiuolaikinė muzika neprilygsta geroms senoms dainoms.

 

Augintinių turiu. Turiu šunį ir katiną. Šuo vakarų sibiro laika, vardas Bartas. Katė yra maišyta, tačiau laabai savotiško charakterio. Vardas - Demonas. Su laiku įkelsiu fotografijas.

 

Turiu vieną brolį. Vardas Emilis. Kartais nervuoja, nes jam 7 metai.

 

Turiu panelę, tad ypatingai jai skiriu labai daug savo laiką, nes ją labai myliu.

 

Mano gyvenimo tikslas manau yra kaip ir kiekvieno iš mūsų: gauti gerą išsilavinimą, įstoti į mano manymu man tinkantį ir patinkantį universitetą, gauti diplomą ir gauti gerai užmokamą darbą, tačiau ne tokį, kuris būtų be galo alinantis. Na būtent dėl to ir reikia stropiai mokytis. Toliau aišku kaip ir kiekvienas, taip ir aš dirbčiau, kibčiau į gyvenimą.

 

Pats apie save manau, jog esu gan linksmas ir supratingas žmogus. Puikiai jau 14 metų bendrauju su kiek kitokiu žmogumi kuriam jau 20 metų. Jis metė mokyklą anksti, turi šiokią tokią baimę žmonėms, kai jų yra daug. Tačiau nereikia pamiršti, jog jis ir žmogus ir jis turi jausmus kaip ir mes visi. Tai kas, kad jis neturi išsilavinimo, tai kas kad jis ne toks kaip visi. Man jis yra geras ir nuoširdus draugas,apie kurį kiti yra susidarę kiek kitokią nuomonę. Tai mano būtent iš tokių savybių, jog pripažystu ir kiek kitokius žmones.

 

Na ir pabaigai manau reikėtų nuotraukos [daryta prieš pora savaičių] Kiek prisimerkusį nutraukė ir buvau pavargęs, tik važinėjęs. Realybei galbūt kiek kiek kitaip atrodyčiau, vyresnis, daryta iš telefono:

 

972136_526620610707678_357724073_n.jpg

 

 

 

Čia be ryšio gavosi, nepykit :D

 

 

NAUJA [2013.08.21]

 

1175063_554752091227863_511407650_n.jpg

 

 

Dar viena nauja, su ja, jai lūpos buvo biškį traumuotos, tad nepykit :)

 

b16b4be21ce3a5b9a3d44d21dfcbcffa609.jpg

 

 

Raudons :D

 

534989_556218547747884_796835068_n.jpg

 

 

Da viena:

 

998450_551113984925007_819681057_n.jpg

  • Patinka 36

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, malonu

 

p.s ikelk bmx fotke. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, malonu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas malonu [ Nemo , Špingalietas ] maladiec baxuras :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,Karoli pagaliau tavo foto pamačiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipažinti, Mr.Karolis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipažinti, Mr.Karolis.

 

Mes dar nepažįstami? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, malonu

 

p.s ikelk bmx fotke. :P

 

Ryt įkelsiu, nufotkinsiu, nes iš intiko įmesiu sakysi kad neturiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Malonu :]


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas malonu [ Nemo , Špingalietas ] maladiec baxuras :)

 

Iš to išeina, kad mano pravardė Nemo, kai kažkoks nedorėlis ją sugalvojo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hai Nizmo !

 

Pažįstu tave nuo anksčiau, taipogi turiu mordaknygėje, tad viską kaip ir žinojau.  ^_^ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow. Sveikas Karoli , iš temos pavadinimo kažkaip nesitikėjau , kad tu ištikrųjų prisitatai. :o


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu, Karoluk kur senas pristatymas dingo ten biškę susiraukęs ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveeikas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...