Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ponas_Rusas

Čytas Mantas_Jefersonas

Rekomenduoti pranešimai

*Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* dar video kelia kad čia fake ;DDDD *Myliu Las-Venturas.lt* rimtai esi.

 

 

Eik messiui spurgu atnešt nelojas čia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik messiui spurgu atnešt nelojas čia

čIULPK BYBI  koki dar mesos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jesorson kodel ip uztazkavai a?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tavim tikiu tad biški parodysiu kaip čia lengvai galima sufakinti foto ir suversti kalte ant tavęs.

Fakinta foto. [Žiūrėkit NICKA]

3aec8486855685715bca90e49042b648767.png

 

Nefakinta.

5a29e5348b1dc0fe6188e3f17227bb5d961.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

opa Mazutis prisicytino :*

 

 

Parašė degradas, taigi fake nuotrauka kiek žinau ant tų mašinų nėra gram. klaidos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebegerkit jus su tom nesamonem

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parašė degradas, taigi fake nuotrauka kiek žinau ant tų mašinų nėra gram. klaidos.

kas tau yra verhas koks tu sustras  uz ekrana neturiu zodziu net ir ka man daryti tau patiks taip kad ra6y2iau? neidomus eik WWE_RAW SU Cena kovok :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kas tau yra verhas koks tu sustras  uz ekrana neturiu zodziu net ir ka man daryti tau patiks taip kad ra6y2iau? neidomus eik WWE_RAW SU Cena kovok :)

 

 

Malacy messis :D o tu eik daržu ravėt sheamus_curva

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai vis pasijungiu i serva dazniausiai pasiziurau /priziuretojai matau Emigraciju priziuretojas-Lionel_Messi(Lopelis) Iseik kada i lauka o ne old day old night prie pc buves...Ir matos kad naujoko skinas ubago ten yra tai cia nemegink kazka daryt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai vis pasijungiu i serva dazniausiai pasiziurau /priziuretojai matau Emigraciju priziuretojas-Lionel_Messi(Lopelis) Iseik kada i lauka o ne old day old night prie pc buves...

 

Tai *Myliu Las-Venturas.lt* jūs apsipręskit, ar jum reikia aktyvaus prižiūrėtojo kuris atlieka savo pareigas kaip "Lionel_Messi" ar neaktyvaus, bet kuris atlieka savo pareigas "Kent_Paul" ? Apsispręskit jūs kinderiai blm.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai reikia kad butu aktyvus malonus o ne toks *Myliu Las-Venturas.lt* kazkoks tik visus ten vadina lopais duhais ir t.t. ir nereik kad ten aisku 15h i diena uztenka kad ir 6h nes emigraciju ten nelabai ka jis tik tikrina anketas ir vsio...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

San_James, 22 Apr 2013 - 21:46, pasakė:

 

Nu tai reikia kad butu aktyvus malonus o ne toks *Myliu Las-Venturas.lt* kazkoks tik visus ten vadina lopais duhais ir t.t. ir nereik kad ten aisku 15h i diena uztenka kad ir 6h nes emigraciju ten nelabai ka jis tik tikrina anketas ir vsio...

Nepatinka kažkas? Nekreipk dėmėsio ir žaisk savo malonumui, rašo į /sms tau? Tesiog ignoruok ar išsijunk telefoną. Daryk išvadas žmogau.. Jeigu tu jį lopu vadini, tai jis irgi turi pilną teisę, atsikirsti, tad gali prasičiūxinti :) Nu neturi žmogus ką veikti lauke, draugai gal mokinasi, jis vienas nenori būti lauke, gal išeina į tą lauką, tau trugdo jis? Jei taip, tai kuom jis tau trugdo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai reikia kad butu aktyvus malonus o ne toks *Myliu Las-Venturas.lt* kazkoks tik visus ten vadina lopais duhais ir t.t. ir nereik kad ten aisku 15h i diena uztenka kad ir 6h nes emigraciju ten nelabai ka jis tik tikrina anketas ir vsio...

dar veina laidine princese lysk tu tik i buda ziema man buvo kojos raisciai pries tai buvo karantinas ir isejo 2 menesiai ir zaidziau nu ir ka dabar matai kad as labai bunu? ir tu cia bandai man pakenkti provokuoti? neidomus esi vapsie tau gal demesio trukumas? kad cia rasai kazka postini? tau reikia pakomentuoti? sakau patilek protingesnis busi dar sako nemoki rasyti tau gal taip ra6yti? ir pns man.nera lietuviskos raidziu nemoku pasidaryti ir ka? 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parašė degradas, taigi fake nuotrauka kiek žinau ant tų mašinų nėra gram. klaidos.

o tu maziau ieskok vietu atkreipti demesi i save JOhn_Cena geresnis :DDDDDDDDDDDDDDDd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malacy messis :D o tu eik daržu ravėt sheamus_curva

 

 

 

kas tau yra verhas koks tu sustras  uz ekrana neturiu zodziu net ir ka man daryti tau patiks taip kad ra6y2iau? neidomus eik WWE_RAW SU Cena kovok :)

 

 

Gliočink byrka lenkas, Messi tu vapšie padielnikas stovi tuščias atkapotas *Myliu Las-Venturas.lt*, dykai sėdi žadu tau inkstus išpjaut, ant pardavimo turėtų paimt tai bent naudos bus varke prasuksiu bemsa nusipirksiu, vis geriau nei tokį dūxa ant pasaulio matyt :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mantas niekada nečytintu tikrai.. Jis ne koks mažvaikis, kad kenktų kitiems ir naudotu palengvinančias programas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gliočink byrka lenkas.

as nenoriu tave izeisti,bet Umaga geresnis :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

as nenoriu tave izeisti,bet Umaga geresnis :(

 

Įžeisiu tave :(, tu vapšie neįdomus... niekam... ir niekada nebuvai ... ir nebūsi... niekada... nes lenkas... esi....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagal manę tai čia yra fake foto vien žiūrint į antra foto... Nes toje foto žiūrint į kelią matosi, kad su ta mašina važiuojama... O kiek žinau skrendant su Air-Break nebūna žymiu, tad patylėsiu... :)

P.S Nemanau, kad Mantas naudotu kokias nors programas kurios palengvina žaidimą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o tu maziau ieskok vietu atkreipti demesi i save JOhn_Cena geresnis :DDDDDDDDDDDDDDDd

 

bet tu spdw krakmolas krč.. neatsibodo xatoj sėdėt ištisus metus ? ir džiovint savo taukus prieš kompa ? turbūt mokykloje labai iš tavo didelio pilvuko tyčiojas ateini į foruma, bangas keli reikės pasidomėt kas per vienas esi ir ant kokio sprando sėdi, mandras esi per daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bet tu spdw krakmolas krč.. neatsibodo xatoj sėdėt ištisus metus ? ir džiovint savo taukus prieš kompa ? turbūt mokykloje labai iš tavo didelio pilvuko tyčiojas ateini į foruma, bangas keli reikės pasidomėt kas per vienas esi ir ant kokio sprando sėdi, mandras esi per daug.

as netu ponaiti baltaodi, tu manes nezinai o as tave zinau :) kas mane zino ir zino kaip as atrodau ar as *Myliu Las-Venturas.lt* ar kitoks o tave visi zino nes tu Sheamus ::DDDDDDD umaga nenumuse tave?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gliočink byrka lenkas, Messi tu vapšie padielnikas stovi tuščias atkapotas *Myliu Las-Venturas.lt*, dykai sėdi žadu tau inkstus išpjaut, ant pardavimo turėtų paimt tai bent naudos bus varke prasuksiu bemsa nusipirksiu, vis geriau nei tokį dūxa ant pasaulio matyt :o

atsirado laidine princese :) jei tu webe del (Zaidimo) eini skusti o kas real dedas?:DDDDDdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

as netu ponaiti baltaodi, tu manes nezinai o as tave zinau :) kas mane zino ir zino kaip as atrodau ar as *Myliu Las-Venturas.lt* ar kitoks o tave visi zino nes tu Sheamus ::DDDDDDD umaga nenumuse tave?

 

 

Gerai, man patinka žiūrėt WWE ir ką tu man į tai tave pisa tai ką aš žiūriu ? gerai tau patinka futbolas, aš tau nieko nesakau galiu ir ant tavo mylimojo "Lionel Messi" (tikrojo) pastumt jeigu pageidausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

atsirado laidine princese :) jei tu webe del (Zaidimo) eini skusti o kas real dedas?:DDDDDdd

 

 

:DDD norėčiau aš tave realiame gyvenime sutikt, oiii kaip norėčiau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...