Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Milasius_Rokas

Ožys | Bosasa

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Galbūt prisimenate , o galbūt ir ne, kad buvau Lucchese pavaduotojas, tvarkiausi su postu žinoma gerai , ir taip kaip buvo verta, man padėjo Ernis_Caffe, nes buvo sunku vienam, be Tado_Sadato , kai šis buvo užbanintas neteisėtai. Tadui, nebuvo ką daryti, kad tik rašyti atsibaninimo apeliaciją ir laukti, kol bus atbaninamas. Tai užtruko labai ilgai, pamatęs Ernis, kad man reikia pagalbos, man padėjo viską, daryti grobimus, susitvarkyti su firma, vesti treniruotes ir visą kitą, kas buvo labai svarbu. Tai yra pirmasis mano post'as, šiame serveryje. Bet daręs grobimą , jame buvo ir Ernis, mes būtume nugalėję Trydas, jeigu ne aš, savanaudis, pasigydęs su čytais ir bandęs išsukti sveiką kailį. Po šito, man parašė papeikimą, DPi atsakė, jog jis atmestas , nes tarkim pateikiau netikrus įrodymus, jog vartojau narkotikus. Na, o karo nepabaigę Trydos, žinodami, kad Lucchese tuo metu buvo geresni už juos, norėjo nuversti mane nuo post'o, ką jie tą ir padarė, ir vėliau po kelių dienų patys leavino . Tema, kurią buvo sukūręs Bosasa, pavadinimas yra neatitinkantis temos tūrinio , įdėjo visus tinkamus įrodymus, kad aš tikrai čytinau . Na nuo to aš supratau, bijojo bankrutuoti, o man visiškai buvo dzin, nors turėjau vos keletą tūkstančių. Pastebėjęs, kad ir Arvydas_Torres prarado DPi, dėl Bosasos paožinimo. Dėl to irgi susitaikiau. Ir kaip visi , dauguma žinote, kad neseniai jis parašė Santiago_Alonso papeikimą už čytinimą, bei manęs apšaudymą. Nutrenkė fūros priekabą, nes mes visi trys trankėm jas , nuvažiavę į fūristų bazės vidų, ištrankėm visas priekabas, išvažiavę iš bazės, jis dar vieną kartą nutrenkė priekabą, nes mes šeliojam, nuvažiavom toleliau, nustūmiau aš Santiago į vandenį gražiai užsukdamas posukį, nusileidau į apačią, kad jo paimti , ir pats tu įkritai. Aš bėgau nuo tavęs, tu šaudei, Santiago išlipo ir įbėgo į garažą tą, tada aš jūsų laukiau, bet įlipai tu, ir aš pakvailiojęs nuvažiavau , o tas šaudė, nes mes viską tryse kartu darėme draugiškai . O tu jį paožinai, nors sutarėme draugiškai, elgėmes vienas su kitu kaip draugai . O tu, jį paožinai ... Nu nesuprantu aš tavęs, tu tai padarei, kad įlistum Agent'ui Smith'ui į subinę ? O gal jūs susitarėt, kad nuvertęs Santiago Agent_Smith tapęs direktoriumi jis duos pavaduotoją tau? Nu atleisk, bet tikrai jau, per daug svajoji, žmogau.  Ne tiesa? Tai pasakyk, kodėl jį paožinai? Aš nieko prieš, jeigu būtum netyčiom jį užklupęs čytinant ir šaudant, bet mes kvailiojom, žaidėm ir šėlom, nes buvo rytas ir mažai žaidėjų. 

 

Mane paožino ir netinkamai panaudojo temos tūrinio pavadinimą - http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/21119-mila%C5%A1ius-apsitriochlines/

Arvydas_Torres , kad ji paožino temos neradau, gal būt jos ir nebuvo. 

Paožino Armijos direktorių Santiago_Alonso - http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/27709-armijos-direktoriaus-papeikimas-%C4%8Dytaiap%C5%A1audymas/page-2

 

Manau turėtum susirūpinti apie save, galvoti ne tik apie save, kad gausi kokias nors pareigas, o ir apie kitus ir ateitį, kas bus po tavo tokių veiksmų, kuriuos planuoji daryti. O aš , parašęs šitą temą, nei nuliūsiu , nei apsidžiaugsiu, o tik atskleisiu tiesą apie tave, kurią žino dauguma serverio žaidėjų. 

 

Bosasa - So go fuck yourself and go away, dumbass.

 

Rašęs šią poemą , žinoma klausiau muzikos ;D Jei kam įdomu, tai klausiau po kelis kartus šitas.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KdMYQB6nuV0

 

 

 

 

 

Ir žinomą norėčiau padėkoti Ernys_Myq, už gerą ir draugišką orgazmą. ^^ 

 

 

Šiame pranešime, gali būti klaidų ar šiaip nerišlių sakinių, nes galva nedirba, esu prigėręs bilekiek daug vaistų , nuo kosulio , slogos ir gerklės perštimo. Taipogi neesu tas, kuris šaipytusi iš išvaizdos, kad ir kas tas žmogus būtų, draugas ar priešas.

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su tavo nuomone bet ožiai buvo ožiais ir liks ožiais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesą pasakiai. Dėčiau +rep, bet limitas ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su tavo nuomone bet ožiai buvo ožiais ir liks ožiais

 

Tokia jų paskirtis ;D Jie mąno, kad tarkim paožinsi kokį nors žmogų ir nuvertę jį nuo post'o, turės daugiau šansų tapti tų pareigų atsovas. Tai nėra tiesa, viską pasiekti galite stengdamiesi tiek dėl savęs, tiek dėl kitų ir žinoma pasitikėti savo jėgomis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visapusiškai tu esi teisus, ir labai sutinku su tavo nuomone. :) rep.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deja jis ne ožys normalus žmogus ko iš jo tyčiojates nors kas ka padarot tai aišku žmogus skusies nors teisingai daro kad skundžia nes tylejimai gali prisišaukt bedu. mano nuomone tokia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai teisingai Rokai, seniai jau tokios temos reikėjo tokiems, kaip jis. Ožiu būti bet kokiam serverį nėra gerai, žinoma, kažką ožinant gali susirasti naujų draugų, kurie taip pat padės nuvertinėti nuo posto tam tikra žaidėja. Bet laikui bėgant, nepajauti, kai pradedi būti visų nemėgstamas, o ir tie bendražygiai pradėta nusigrežinėti nuo Tavęs.. Gavo naudos, ir jiems to pakanka. :) 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš asmeniškai neesu linkęs kariauti su papeikimais, tačiau prieš savą žmogų ragų nestatysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nors čia puse nesupratau , kokia prasmė tavo santikius viešinti serveriui? Bet krč mldc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baigiat ant jo stumt nenorekit kad ant jusu užstumčiau patiktu kad ant jusu taip stumtu ka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deja jis ne ožys normalus žmogus ko iš jo tyčiojates nors kas ka padarot tai aišku žmogus skusies nors teisingai daro kad skundžia nes tylejimai gali prisišaukt bedu. mano nuomone tokia.

 

Ohh my god, you seriously ? Get a life, man. Tyčiojios iš žmogaus sukūręs šitą temą? Atsigauk, ką jis man padarė, sukūrdamas tą temą ir dar su tokiu pavadinimu, neesu tas žmogus , kuris labai priimtu įžeidimus į širdį , ypač per žaidimą, bet jis tikrai peržengė ribą, parašęs "Apsitriochlinęs Milašius" . Jis pats nesuvokia tikriausiai ką daro. Nes daro tik dėl to, kad pasijustu kietu, kažką išversdamas iš post'o. "teisingai daro kad skundžia" Rimtai? Gal ir tiesa, bet su Santiago kas buvo, bent viską skaitei? Jeigu ne, tai paaiškinu , mes visi trys šeliojom serveryje ir žaidėm kaip draugai, norintys pašelioti , daugiau smagumų ir panašiai. Na , Bosasa, pasinaudojęs proga ja pasinaudojo, kad kažką paožint. Jeigu jis tikrai būtų ne toks, kaip robotas, kuris turėtų širdį tiek virtualiam gyvenime, tiek realiam , tai jis tikrai neožintų tų žmonių, su kuriais buvo smagu žaisti . Kokio atsiprašant bybio, jis ožino? Ir galvoji, pakeisi mano nuomonę apie jį ar ko nors kito uždėdamas man -r3p  , galvoji apsiverksiu gavęs jį? Aš neesu jau toks prilipęs prie to kompo , kad vergčiau dėl žaidimo ar tuo labiau to žaidimo svėtainės -r3p pranešimo uždėjimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baigiat ant jo stumt nenorekit kad ant jusu užstumčiau patiktu kad ant jusu taip stumtu ka?

 

Ohh my god. Kaip galima ant žmogaus stūmti kažką per laidą? Nu davai, užstūmk, laukiu. Nu pamegink, pažiūrėsim ar patiks. ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ohh my god, you seriously ? Get a life, man. Tyčiojios iš žmogaus sukūręs šitą temą? Atsigauk, ką jis man padarė, sukūrdamas tą temą ir dar su tokiu pavadinimu, neesu tas žmogus , kuris labai priimtu įžeidimus į širdį , ypač per žaidimą, bet jis tikrai peržengė ribą, parašęs "Apsitriochlinęs Milašius" . Jis pats nesuvokia tikriausiai ką daro. Nes daro tik dėl to, kad pasijustu kietu, kažką išversdamas iš post'o. "teisingai daro kad skundžia" Rimtai? Gal ir tiesa, bet su Santiago kas buvo, bent viską skaitei? Jeigu ne, tai paaiškinu , mes visi trys šeliojom serveryje ir žaidėm kaip draugai, norintys pašelioti , daugiau smagumų ir panašiai. Na , Bosasa, pasinaudojęs proga ja pasinaudojo, kad kažką paožint. Jeigu jis tikrai būtų ne toks, kaip robotas, kuris turėtų širdį tiek virtualiam gyvenime, tiek realiam , tai jis tikrai neožintų tų žmonių, su kuriais buvo smagu žaisti . Kokio atsiprašant bybio, jis ožino? Ir galvoji, pakeisi mano nuomonę apie jį ar ko nors kito uždėdamas man -r3p  , galvoji apsiverksiu gavęs jį? Aš neesu jau toks prilipęs prie to kompo , kad vergčiau dėl žaidimo ar tuo labiau to žaidimo svėtainės -r3p pranešimo uždėjimo.

Nors nereikia kreipt i demesi ka saka matai kad negeras žmogus duok durniui i kelia ir tiek... nors tie sudaužymai ar sužalojimai gali prisišaukt bedu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nors nereikia kreipt i demesi ka saka matai kad negeras žmogus duok durniui i kelia ir tiek... nors tie sudaužymai ar sužalojimai gali prisišaukt bedu

 

Žaidi lietuviškam serveryje, tai gal lietuviškai ir rašyk .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ohh my god. Kaip galima ant žmogaus stūmti kažką per laidą? Nu davai, užstūmk, laukiu. Nu pamegink, pažiūrėsim ar patiks. ^^

Nu bet ka padare jums bloga kad ant jus ant ji varot nors nereikia šmeišt baisiai žmogaus nors karka normalus žmogus jei da pastumsit turesit su manim beda serveryje o pržiuretojai rakinkinkit tema patyčiu temos nors prie silpnesnio lendant ane nors jis gal serga kas kom o jus butinai ant jo ane nes gali tevams parodyt žinute ir blogai bus geriau susitaikykit bus rami galva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu bet ka padare jums bloga kad ant jus ant ji varot nors nereikia šmeišt baisiai žmogaus nors karka normalus žmogus jei da pastumsit turesit su manim beda serveryje o pržiuretojai rakinkinkit tema patyčiu temos...

 

Kokios dar  patyčių temos ir ką tu čia nusišneki , kad aš jį šmeižiu? Atsigauk gal ką? Pastūmsiu, kokių bėdų turėsiu? Atvažiuosi , pašaudysi ir išvažiuosi? Laukiu, mėlynaakė undine  -_- Esu prie PD, speceliai dėl tavęs, pasiduosiu, kad pasidžiaugtum nušovęs mane ;) Galėsi medalį nusipirkt šokoladinį, turėsi kuom didžiuotis ir turėsi ką valgyt . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokios dar  patyčių temos ir ką tu čia nusišneki , kad aš jį šmeižiu? Atsigauk gal ką? Pastūmsiu, kokių bėdų turėsiu? Atvažiuosi , pašaudysi ir išvažiuosi? Laukiu, mėlynaakė undine  -_- Esu prie PD, speceliai dėl tavęs, pasiduosiu, kad pasidžiaugtum nušovęs mane ;) Galėsi medalį nusipirkt šokoladinį, turėsi kuom didžiuotis ir turėsi ką valgyt . 

Palikit ji ramybei nieko nedarysiu ne iš blogu šeimos butent esu nors nemušeika ne *Myliu Las-Venturas.lt* neišpasikelusiu ten tarkim banditas ar panašiai noriu teisinguma kovot manau pats geriasiausi sprendimas už teisybe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Palikit ji ramybei nieko nedarysiu ne iš blogu šeimos butent esu nors nemušeika ne *Myliu Las-Venturas.lt* neišpasikelusiu ten tarkim banditas ar panašiai noriu teisinguma kovot manau pats geriasiausi sprendimas už teisybe

 

You are so stupid. Neiaiškinsi tokiam kvailam , kaip tu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Milašiau *Myliu Las-Venturas.lt* manęs nepaminėjai -_-...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Milašiau *Myliu Las-Venturas.lt* manęs nepaminėjai -_-...

 

Go away and fuck yourself. O kodėl turėjau paminėti? :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Palikit ji ramybei nieko nedarysiu ne iš blogu šeimos butent esu nors nemušeika ne *Myliu Las-Venturas.lt* neišpasikelusiu ten tarkim banditas ar panašiai noriu teisinguma kovot manau pats geriasiausi sprendimas už teisybe

 

Teisingumo kovotojas 3000 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisingumo kovotojas 3000 :D

 

:DD Tas pats kas , ble pamiršau kaip vadinas :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...