Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


PHil_Diamond

[ČYTAS] Tomas_Frank. || Instead.

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Josh_Instead

2.Kaltinamojo Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Frank

3.Kaip jis sukčiavo: Buvo taip. Per /adminams jis paskelbė, kad kažkas šaudė prie HP. Parašiau jam, kad atsiųstų Įrodymus į Skype. 

http://www.part.lt/perziura/244cebbbe20d6cecc547d01443e10097892.png

Atsiuntė įrodymus. Įrodymuose pateikta, kaip Tomas_Frank pajungęs s0beit'ą, apačioje dar įjungta - INV, MONEY, WEAPON.

http://www.part.lt/perziura/b845dd9b0e051287cf34cfbd4bf93f4e380.png

4.Įrodymai [foto/video]: Pateikta aukščiau.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čj neirodo čia nėko kad jo fotkės


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paskaitykit chat'ą gerai. Sakė, kad patikra, o tas Taxi'stas tupi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu turi įrodyti, kad jis naudojo čytus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš turiu čyta . Bet nenaudoju . Yrodyk akd naudoju ir galėsiu nusipirkti admin ir pats save banned

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks jau nevykęs, turi čytą, bet rašo, kad nenaudoja. Pajungęs INV, puikiai matosi. Be to, dar su s0b matosi NICK iš toliau, tad atlieki pareigas neteisėtai. Matosi, kad yra nesubrendęs mažvaikis. Vsio, subręsk, o tada akis drąskyk.
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rašau , kad nenaudoju . Prašau parodyti . Aš buvau pasijunges , kad pamatyčiau kas šaudo . O invi , wepon ir money yra greitieji migtukai . Tai aš skubėjau kad mane nenušautu ir pagaučiau nusikaltelį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Busted.  ^_^ Įjungta money , INV , bei weapons.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitiem yra greitieji migtukai kaip Ctr+\ poto 1 poto 5 yra jų daug ir aš per skubėjimą juos tiesiog netyčia įjungiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už tą patį esu gavęs baną, tu taip pat turi gaut baną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats Prisipazino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok atsibaninsiu . Tik prėžastis turi b9ti cytas ir fot oar video :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atbaninikit. Tikrai čytų turėti niekas nedraudžia tik manau čia netyčia buvo nuspausti mygtukai...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atbaninikit. Tikrai čytų turėti niekas nedraudžia tik manau čia netyčia buvo nuspausti mygtukai...

Taip , beto visos tos komandos yra ant greituju migtuku . Beto matosi taxistas slepiasi uz masinos . IR jis gali paliudyt kad mus apsaude .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laimingi ?

fb833d1f3b3e8d510666bc3d40f1c97f608.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
4 paskutiniai POSTai vaikų parašyti. Jei nenaudoji, nafik tau čytai? Ir beje, žiūrėjimas kas šaudė su programos pagalba yra draudžiamas, nes tai jau palengvina žaidimą. Esi čytas ir gali nieko neįrodinėti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man čytas buvo reikalingas tam kad kai būdavau gaujinis galėdavau gun pasiimti . O dabar man jei visiskai nereikalingi . Jei nori galiu padaryti video kaip jį ištirnu . Aišku galvosi kad išnaujo įsirasau . Netikeite gaudykite serve , bet nepagausite , nes aš ne čytinu

 Beto pačiam bana reikia . Nes negalima dm prie hp.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Man čytas buvo reikalingas tam kad kai būdavau gaujinis galėdavau gun pasiimti." - tu jauti kaip tu nusišneki, pats prisipažįsti jog esi čytas, bet tuo pačiu ir neigi. Gali tu nors ir romaną parašyt apie tą trinimo procesą, nors ir filmų trilogiją sukurt. O aš tik galiu pasakyt, kad čytų negaliu pakęst, tiesiog negaliu, tad ir šaudysiu aš tave ir taip toliau, nes čytas man tai nėra tikras žaidėjas, o tik žaidimo gadintojas. Dėkui, kad skaitei. Iki :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

"Man čytas buvo reikalingas tam kad kai būdavau gaujinis galėdavau gun pasiimti." - tu jauti kaip tu nusišneki, pats prisipažįsti jog esi čytas, bet tuo pačiu ir neigi. Gali tu nors ir romaną parašyt apie tą trinimo procesą, nors ir filmų trilogiją sukurt. O aš tik galiu pasakyt, kad čytų negaliu pakęst, tiesiog negaliu, tad ir šaudysiu aš tave ir taip toliau, nes čytas man tai nėra tikras žaidėjas, o tik žaidimo gadintojas. Dėkui, kad skaitei. Iki :)

 

Negali , bet vakare nesomonių nesamones pridariai . O čytu negali pakest :D Juuokini . Taip aš čytinau , bet dabar kalbu apie dabartį o ne praeitį , bet jei būčiau rimtai čytines , mane būtu buve pagave

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir kas čia tau taip juokinga? Kad čytų negaliu pakest? Tai ką, man jiem medalį įteikt? Pabučiuot žopon? Puiku, kad apie dabartį kalbi, bet visvien čytai sudiegti.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau, kad uz tai jog ijungti cytai deti ban. Reikia irodymu jog jis cytino ir pan...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užbanintas jau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...