Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Žygis_Vodka

Nuomonės ▲ Žygis_Vodka ▲

Rekomenduoti pranešimai

Sunkiausios akimirkos patirtos kartu vasarą iki 5-6 ryto sėdėdavom, prikolindavom, nervų daug būdavo kaip kuriom dienom :DD Karoč, mano EX :DD


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vaikas. ;d Šiaip kartais susirašom ir tiek, ką žinau kad tik GFX moki, daugiau tai nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laukiu dar nuomonių apie mane :) !


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc žmogus tik biški neaktyvus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vodkius ,mldc čiuvelis ,prikolnas ,koldūnčiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėčiau sužinoti, daugiau jūsų nuomonių ! :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per daugiau nei puse metų, mano nuomonę apie tave labai stipriai pasikeitė, nežinau, galbūt mes abu patys pasikeitėme, ir pradėjome labai gerai sutarti, tikrai savas žmogus, niekada neišduočiau tokio :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei sakant tiesą, tai esi per daug pasikėlęs, ir be pareigų žaidime gyvent negali, ir kartais kišiesi ten kur nereikia.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vodka aka Žygis aka lenkiška mišrainė aka užkimęs aka ....

Senai bebendravom normaliai, iš tiesų vpš tik syki bendravom iki ryto. Nu toks kepals, nu bet Šiauliuose vaikščiot jau galėtum ramiai. Sakei atlėksi, bet taip ir neatlėkei melage. Lauksiu stroikėse vasarą (gal (gal lauksiu (gal nelauksiu))), išgersim sulčių, vandenuko.

 

Išvada: biški mldc nelabai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei sakant tiesą, tai esi per daug pasikėlęs, ir be pareigų žaidime gyvent negali, ir kartais kišiesi ten kur nereikia.

Aš dėl pareigų žaidime nesupratau šito, taigi aš serveryje jokių pareigų admin ir panašiai neturiu, ir kur aš kišuosi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ir ką mano tėvas [!] - kuris man duodą nors kažkiek šansų kažką užimti čia ^_^
Puikūs Global Moderatorius , šeip gerai sutariam , ir mldc vyrūks
:wub:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Aš dėl pareigų žaidime nesupratau šito, taigi aš serveryje jokių pareigų admin ir panašiai neturiu, ir kur aš kišuosi?

 

O globalus moderatorius tai ne pareigos? Direktorius irgi ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O globalus moderatorius tai ne pareigos? Direktorius irgi ne?

Tai ,čia tau pavydas užėjęs, o kas tau negerai, jeigu pareigas turiu, prie ko tas išviso pasikėlęs..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras globalus moderatorius, atsakingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką manau griežtas, nes daug įspėjimų parėjo nuo tavęs dirbt taip ir toliau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kantrus žmogus, labai gera prižiūri forumą ir t.t. :) Mldc bičukas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sąžiningas, bei labai baudžia forume, forumo įspėjimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vodka-kas čia per daiktas?Sakyčiau išskirtinis žmogus ,kartais aš jo visai nesuprantu,kartais prikolina(dažniausiai),bet kartais ir rimtai gali pakalbėti. Manau tie kas mažai su juo bendravę pasakytų,kad jis pasikėlęs ,nedraugiškas ,bet čia tik jis sukuria sau tokį įvaizdį ,nes jis toks tikrai nėra.Bet iš tikro tai kartais jis ir mane užknisa su savo įsidirbinėjimais.(*Myliu Las-Venturas.lt* nužudė žmogų).Kas norės supras. :wub: 


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Savas wiriokelis linksmai ten chill bet rašyk analize ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perfect žmogus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vodka, Žygis Vodką.


Senai ir gerai žinomas serverio žaidėjas, su kuriuo pradėjau bendrauti net nebepamenu dėl kokių aplinkybių. Tiesiog, pradėjom ir viskas. Na, išlikai kaip ir nuo seniau toks pats prikolnas žmogus, kas man labiausiai patinką, bet kartais tas prikolas iš tavęs būna žiaurus.. Na, žmogus, kuris galbūt pasitiki manim, nes esi išsipasakojęs. Na, tiesiog žmogus, kuris moką atsirinkti kas yra gerą, kas yra blogą. Taipogi, labai įdomi asmenybė, kuri paįvairiną dieną tiek žaidimę, tiek skype pokalbiuose su savo flood ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mes niekada nesame buve draugai, zinau tave tik del to, kad esi serveryje namaza laiko tarpa.

Gal nustebsi, gal ne, bet mano nuomone apie tave nera gera. Pagrindine priezastis yra tavo vaikiskas elgesys serveryje. Is nemazos dalies zaodeju taip pat girdejau tokias nuomones, kad tu tiesiog esi nesubrendes, o gal tu tik apsimeti tokiu. Ir cia matau, kad kito raso "mldc Vodka" nors man per ts esa sake visai ka kita, gal bijo issireiksti nezinau, bet as nepabijojau ir pasakiau ka manau, sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...