Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Serverio versijos 2.3.4 atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

Šaunūs atnaujinimai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik tu n* bbd :DDDDDDDD Nesveiki esat o kur atnaujinimų nėra 3-4 mėnesius visi laimingi o čia padarė smulkius tai stumt reik ? Čia bent atnaujinimai vyksta.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinai kas labiausiai pikta? Tai, kad galima sakyti visą savo laiką atiduodi serveriui ir išlenda tokie kaip tu ir peikia mane. Išvis aš nesu atsakingas už atnaujinimus, nevertinat jūs žmonių pastangų, nevertinat...

 

Aš tave suprantu, bet man juokas ima, nes kur volkas? Čia apsiskelbė, kad grįžta dirbs pr gm, o kaip niekas nevykta taip nevyksta..

 

Su tokiais atnaujinimais naujokų nepritrauksi. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tave suprantu, bet man juokas ima, nes kur volkas? Čia apsiskelbė, kad grįžta dirbs pr gm, o kaip niekas nevykta taip nevyksta..

 

Su tokiais atnaujinimais naujokų nepritrauksi. :)

Nu tai va būtent, kad nevyksta... Dėl to aš ir bandau bent kažkiek suktis iš situacijos ir pats daryti atnaujinimus...

 

Šitas atnaujinimas (jeigu tų jį bent perskaitei) ir buvo skirtas naujokams...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai va būtent, kad nevyksta... Dėl to aš ir bandau bent kažkiek suktis iš situacijos ir pats daryti atnaujinimus...

 

Šitas atnaujinimas (jeigu tų jį bent perskaitei) ir buvo skirtas naujokams...

 

 

O tu supranti, kad tuose darbuose be pakvietimo niekas nedirba, nes įsidarbinti į darba su pakvietimu yra žymiai lengviau. Į tuos darbus pe pakvietimo įsidarbina nebent tam, kad pasiimti car ir greičiau nulekti kur nors.. GEriau naujintum darbus su pakvietimu, tokius kaip medikai, nes pas juos nėra ką veikti ar dar ką.. O jei sakai, kad naujokai dirba darbus be pakvietimo, tai nebent dirba tol, kol pasikelia koki 100xp ir pamato, kad i darba su pakvietimu yra lengviau patekti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik eik invi su tokiais atnaujinimais gyvenime nepakelsi zaideju serveryje paziek kiek projektas gyvuoja net nepersoka pastovaus 120 zaideju skaiciaus, ir dar sakai kad labai vargsti pats zalias nieko nedarai o tipo labai vargsti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu supranti, kad tuose darbuose be pakvietimo niekas nedirba, nes įsidarbinti į darba su pakvietimu yra žymiai lengviau. Į tuos darbus pe pakvietimo įsidarbina nebent tam, kad pasiimti car ir greičiau nulekti kur nors.. GEriau naujintum darbus su pakvietimu, tokius kaip medikai, nes pas juos nėra ką veikti ar dar ką.. O jei sakai, kad naujokai dirba darbus be pakvietimo, tai nebent dirba tol, kol pasikelia koki 100xp ir pamato, kad i darba su pakvietimu yra lengviau patekti..

Jau norejau gint invi, bet cia pasakiai tiesa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik eik invi su tokiais atnaujinimais gyvenime nepakelsi zaideju serveryje paziek kiek projektas gyvuoja net nepersoka pastovaus 120 zaideju skaiciaus, ir dar sakai kad labai vargsti pats zalias nieko nedarai o tipo labai vargsti

13 - meti berniuk , žalias? žinai kas yra Pawno scriptas ar pats Scriptas? Turėjas serverį pas tavę rekordas buvo 500? Ne , tad užsičiaupk ir baik čia skūstis. Karolis stengiasi dėl visų vis dėl to padaro atnaujinimų , nesvarbu , kad nedaug bet vistiek padaro. Sar*yne , per metus vienas atnaujinimas laimingi visi sėdi. Dar sako , kad nepritraukia naujokų , šiandien vakare gal kokius 10 jų mačiau kurie Picerijoj , Šiukšlevežiuosiu , Valytojais dirbo , nes patinka sistemos ir patys žaidėjas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai va būtent, kad nevyksta... Dėl to aš ir bandau bent kažkiek suktis iš situacijos ir pats daryti atnaujinimus...

 

Šitas atnaujinimas (jeigu tų jį bent perskaitei) ir buvo skirtas naujokams...

Tas naujokas atejes i serva gali pakliuti i bet koki darba, o be to tu naujoku net neateina paziek net nepersoka 120 pastoviu zaideju ribos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

13 - meti berniuk , žalias? žinai kas yra Pawno scriptas ar pats Scriptas? Turėjas serverį pas tavę rekordas buvo 500? Ne , tad užsičiaupk ir baik čia skūstis. Karolis stengiasi dėl visų vis dėl to padaro atnaujinimų , nesvarbu , kad nedaug bet vistiek padaro. Sar*yne , per metus vienas atnaujinimas laimingi visi sėdi. Dar sako , kad nepritraukia naujokų , šiandien vakare gal kokius 10 jų mačiau kurie Picerijoj , Šiukšlevežiuosiu , Valytojais dirbo , nes patinka sistemos ir patys žaidėjas.

Atsigauk maugli bsk cia tipo ji gindamas kazka protingo pasakei, nei vienas naujokas neateina nes laukia mafijos tevo servo visi o ne cia sedi, ten bent normalios sistemos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

13 - meti berniuk , žalias? žinai kas yra Pawno scriptas ar pats Scriptas? Turėjas serverį pas tavę rekordas buvo 500? Ne , tad užsičiaupk ir baik čia skūstis. Karolis stengiasi dėl visų vis dėl to padaro atnaujinimų , nesvarbu , kad nedaug bet vistiek padaro. Sar*yne , per metus vienas atnaujinimas laimingi visi sėdi. Dar sako , kad nepritraukia naujokų , šiandien vakare gal kokius 10 jų mačiau kurie Picerijoj , Šiukšlevežiuosiu , Valytojais dirbo , nes patinka sistemos ir patys žaidėjas.

 

 

O tu supranti, kad tam sar*yne jau tiek pilna visokiu geru sitemu ir veiksmo, kad jie gali net nedaryti atnaujinimu.. O čia? Čia tas pats per ta pati nieko naujo..

Todėl ir reikia geresnių atnaujinimu.. Suprantu jei žaistu po koki 250+ žaidėju tada dar, dar o dabar tai ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šeip mano pasiūlymas būtų paprastas. Admin_Volk parašė "Pradėsiu daryti atnaujinimus" , bet nematau jo atnaujinimų. Padarė atnaujinimą vieną kartą ir ištaisė rimtą klaidą. Kaip ir kažkas sakė , kad jeigu visada tokie atnaujinimai vyks žaidėjai ilgai nesilaikys. Mano manymas ir toks , nenoriu pyktis , bet tikrai yra tiesios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šeip mano pasiūlymas būtų paprastas. Admin_Volk parašė "Pradėsiu daryti atnaujinimus" , bet nematau jo atnaujinimų. Padarė atnaujinimą vieną kartą ir ištaisė rimtą klaidą. Kaip ir kažkas sakė , kad jeigu visada tokie atnaujinimai vyks žaidėjai ilgai nesilaikys. Mano manymas ir toks , nenoriu pyktis , bet tikrai yra tiesios.

Tas Volkas jau senai pamirses visa sita nesamone invis tik ji dangsto ten surado normalesni scripteri kuris padare ir sio o sako kad volkas bet dauguma ir patikejo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na smagu, kad valytojams veiklos bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Saunuolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas naujokas atejes i serva gali pakliuti i bet koki darba, o be to tu naujoku net neateina paziek net nepersoka 120 pastoviu zaideju ribos

1. Siūlau užaugti.

2. Rašyk lietuviškai.

3. Pažiūrėk pro langą koks oras , pochui , kad lyja ar sninga , bėk džiaugtis gyvenimu , o ne sėdėt prie ekrano ir akis varvint.

4. +120 ir nebus. Kodėl? - Dar yra likusių protingų žmonių , kurie gero oro metu , nesėdi prie ekrano per valandas , o tiesiog būna kieme ar kitur.

5. Atnaujinimų čia gerų ir nebus. Invision'as stengiasi dėl visų , o jūs jį tiesiog žlugdot su " tragiškais " komentarais. Tai koks dar b**t gali būti noras dirbti? Eikit pas ryžą ir džiaukitės atnaujinimais kasmet.

6. Naujokai dirba darbuose be pakv., tik jūs nepastebit , kai esat sulindę visi į dvi grupes " Teisėsauga / Nusikaltėliai ".

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neišsivaizduoju, ką reikia padaryti, kad atnaujinimai nebūtų smulkūs.. Pagal jus...

Jei jau visi tokie nagli, vopšie nedaryk, žiūrėsim ką tada sakys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neišsivaizduoju, ką reikia padaryti, kad atnaujinimai nebūtų smulkūs.. Pagal jus...

Nori pasakysiu? Atnaujinimai būna geri tada , kai įkeli kažkokį MTA darbą , kažkokia pramogą padarai ir panašiai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, geri atnaujinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man jau nusibodo tie priekaištai Karoliui dėl atnaujinimų.Jūs pagalvokite patys.Kituose serveriuose kas kelis mėnesius atnaujinimai vyksta ir tai maži,o čia kas 15 valandų ir daugiau negu pas juos kas mėnesį.Tai jūs truputį mąstykite su galva.Juk ir jie turi savo gyvenimą tuo labiau mokslo metų pabaiga,norisi pasistūmėti į priekį.Man asmeniškai per tokį laiką tiek atnaujinimų padaryti yra daug.Dar vieną minusą dedu jums,nes kiti serveriai 4 metus gyvuoja ir nieko nesugeba,o šitas tik metus su viršumi ir jau daugiau pasiekęs nei kiti.Pagalvokit patys,kad ir jie turi savo gyvenimą,kad mokslo metų pabaiga.Žinokite tai tik VIRTUALUS GYVENIMAS,tai ne tikras gyvenimas.Jiems čia verslas,jie dirba pagal save tai nesvajokite,kad jie per tokį trumpą laiką padarys pusę serverio.Pagalvokite ir jei man kas pritariate paspauskite +like ir parašykite man Až forume,nes mūsų darbas sustabdyti kritikus.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...