Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Pirmą kartą projekto istorijoje, mergina - direktorių prižiūrėtoja.

Rekomenduoti pranešimai

P.S Sveikinu atidarius nardimo sezona. O korupcija visada yra. Visada...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu Judita sekmes tau poste mergyt :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Keista bet per visa serverio gyvavima nebuvo normalaus dpi kuris be priekaištu išbutu 1 mėnesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu , manau būsi puiki DPi atstovė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OMG TU DIEVAS :DDDD Mldc vo čia ... o ką daryt su mūsų temom? direktoriaus? Pildžiau į tralus ir vėl per naują????????????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invi kodėl palikai man tą 1 isp direktoriaus nors ten irgi free davė.. papeikimas ištrintas jau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

 

Keista bet per visa serverio gyvavima nebuvo normalaus dpi kuris be priekaištu išbutu 1 mėnesi.

Ko tu čia dabar freepost'ini? Pavydi posto? Ar kažkaip nejauku pasidarė, kad mergina DPi narė? Viskas su ja bus gerai ir manau tikrai išbus daugiau nei mėnesį ir puikiai atliks savi darbą ir nepakes tokių kaip tu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nevarykite ant Juditos jeigu jos nepažįstate. Bet geriausia rinkti DPI tokius žmones kurie neturi daug draugų žaidime. Anyway, Judita kyli serverio garbės laiptais,ir su tuo tave labai stipriai sveikinu,esi to tikrai verta. 

 

Augi_Buggati tave taip pat labai sveikinu,nors ir nematęs labai daug,mano nuomonė apie tave nėra bloga,nes žaidėjams padedi (teko matyti)

Taigi mielieji DPI,nenuvilkite mūsų.Ir išrinkite tokius direktorius .. Kurių serveris tikrai yra vertas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invi kodėl palikai man tą 1 isp direktoriaus nors ten irgi free davė.. papeikimas ištrintas jau

Aš abejoju, kad free... Jei įžeidinėjai kitą asmenį ir dar leidai DM'inti civiliui. [Jei aš apie tą papeikimą šnekų]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagaliau padarei gerą sprendima , Šaunuolis.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sprendimas, Karoli, iš ties labai geras. Šie žmonės, bent kiek aš mačiau, turi brandų protą ir nemanau, kad jie slepia savo tikrąjį veidą kaip "Tas, kurio nevalia minėti". Judita - maloni, darbšti, puikiai susitvarkanti su pareigomis, kartais prajukkinanti. Augis - griežtas ir teisingas, atsakingas, irgi mėgsta prajuokinti. Augi, neabejok ir sutik su pareigomis.


 


Sėkmės jums pareigose :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tikrai PUIKUS pasirinkimas , manau ,dėl Juditos tikrai nereikės pergyventi , jog direktorius rinks nesažiningai , tikrai džiaugiuosi ir sveikinu  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš abejoju, kad free... Jei įžeidinėjai kitą asmenį ir dar leidai DM'inti civiliui. [Jei aš apie tą papeikimą šnekų]

 

1 Tau pzdc tai įžeidimas?:DDD

 

2 Net nedimino ir neleidau įrodymų nėra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai džiaugisi, kad Augis gauna progą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...