Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tautvydas_Giraitis

Lucid Dreaming - SAPNŲ VALDYMAS.

Rekomenduoti pranešimai

Visai nežinojau apie tokį dalyką reiks pradėt praktikuotis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kotas bus nutryntas sapne :DDDD

 

Labai ačiū nežinojau reikės pabandyti. Ar galima pabandyti sapnuoti kaip sakei tuo metu, jeigu yra STRESAS ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar prisiminiau kaip man buwo 6-7m as miegu nakty ir taip pradejau girdet zingsnius, ir dar kaip kaskas neaiskiai kalba. aisku as labai issigandau ir lb bijojau atsimerkt tada taip atrodo kunas sustingo,supariliziavo ji, o ta balsa dar aiskiau girdejau, berods kartojo mano varda. tada kaj sita isgirdau kazkaip sawaime atsimerkiau ir wiskas dingo. [bet balsas buvo uz mano storesnis]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū , bandysiu:P))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei pavyks, ojjjj smagu bus :D. Išmegint reiks kada :D. Manau net sakyt nereikia, ka veiktume sapne čia ne mergom sakau :D.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš anksčiau (gal prieš 4-5metus) sapnuodavau ,kad krentu ir kai pasiekiu jau žeme atsibundu ,kaip čia suprast? :D p.s. reik pabandyti šita :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš neesu panašaus skaitęs , bet sapną dažnai galiu valdyti. Kartais kaip susapnuoju kažką , aš tai suvokiu , ir pakeičiu kaiką. Dar daržnai mano sapnai išsipildo. Neseniai buvo prisapnuoju visą kūno kultūros eigą ( aiškų ne pilną ) bet kažkokią ištrauką ir kitą dieną ar gali būti po kažkiek savaičių man tai išsipildo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

wow, aš visada kai sapnuoju ir atsibundu.. pagalvoju, kad vėl užmiršau susivokti kai sapnavau, kad sapnuoju ;Ddd

 

o rimčiau jei pagalvoji tai čia yra labai įdomus dalykas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kas būna jei tave pažadina kai tu valdai tą sapną? Ar pailsi miegodamas tokiu būdu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai sapnuosiu, savo saapne busiu Invision_White :DDD, jei rimtai, tai reikia pradeti lavinti vaizduote...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kas būna jei tave pažadina kai tu valdai tą sapną? Ar pailsi miegodamas tokiu būdu

 

Kai pažadina - nieko, atsikeli ir viskas. O dėl išsimiegojimo: organizmas (kūnas) pailsi, nes kai sapnuoji, kaip minėjau, esi paralyžiuotas (visada, kiekvieną naktį). Bet ar pailsi tavo, kaip pasakius, "protas" (sąmonė) nežinau... Galbūt, galbūt ne. Bet kai aš atsikeliu po valdomo sapno, nesijaučiu pavargęs, esu labai linksmas :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš papasakosiu panašu dalykeli, tik baisesnį.Mano draugas susidomejo kažkokiu tai panašiu dalyku kaip sapnu valdymas, bet kito tipo tai- Dvasios išėjimas iš kūno.Skamba gal ir neitikinamai, bet tai tiesa, tikrai galima išeiti.Tai va, draugas pasiskaite kaip išeiti sielai iš kuno, ir pabandė.Jis tiesiog patogiai atsisedo ir pradejo isivaizduoti(nepasakosiu ka nes.daug rašyt) kuomet jis pasieke aukščiausia taška jis pamatė save sėdintį!Taip, tikrai jis išejo, ir prieš save pamate save pati, tuomet jis žiauriai persigando ir vel atsibudo.Pabande vel kita kita karta, vel viska padare kaip anksčiau, išvydo save, ir galejo po visur vaikščioti, viska matė, tai skaitosi kaip išejimas anapilin, galejo nuskristi ar nueiti negaliu pasakyt į bet kokia vieta, galejo žmogu matyti betkaip!Bet visa tai laikina.Viena karta darant šita išejima anapilin, jam.galvoje pasigirdo visokie grasinimai, keiksmažodžiai(Aš tave nužudysiu ir t.t)galiausiai jam pradejo vaidentis namuose po šiu ritualu, tarkim naktį- nukrinta tušinukas,kažkas lipa laiptais,beldžia į sienas ir pnš.Vienu žodžiu prisižaide su tom dvasiom, ir išsikviete egzorcista.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš papasakosiu panašu dalykeli, tik baisesnį.Mano draugas susidomejo kažkokiu tai panašiu dalyku kaip sapnu valdymas, bet kito tipo tai- Dvasios išėjimas iš kūno.Skamba gal ir neitikinamai, bet tai tiesa, tikrai galima išeiti.Tai va, draugas pasiskaite kaip išeiti sielai iš kuno, ir pabandė.Jis tiesiog patogiai atsisedo ir pradejo isivaizduoti(nepasakosiu ka nes.daug rašyt) kuomet jis pasieke aukščiausia taška jis pamatė save sėdintį!Taip, tikrai jis išejo, ir prieš save pamate save pati, tuomet jis žiauriai persigando ir vel atsibudo.Pabande vel kita kita karta, vel viska padare kaip anksčiau, išvydo save, ir galejo po visur vaikščioti, viska matė, tai skaitosi kaip išejimas anapilin, galejo nuskristi ar nueiti negaliu pasakyt į bet kokia vieta, galejo žmogu matyti betkaip!Bet visa tai laikina.Viena karta darant šita išejima anapilin, jam.galvoje pasigirdo visokie grasinimai, keiksmažodžiai(Aš tave nužudysiu ir t.t)galiausiai jam pradejo vaidentis namuose po šiu ritualu, tarkim naktį- nukrinta tušinukas,kažkas lipa laiptais,beldžia į sienas ir pnš.Vienu žodžiu prisižaide su tom dvasiom, ir išsikviete egzorcista.

 

Tame puslapyje, kurį nurodžiau irgi apie tai kalbama. Man ši idėja tikrai nepatinka, nesvarbu ar tai tikra ar ne. Vieni sako netikra, kiti sako tikra, pateikia pavyzdžių. Dėkui už aprašytą patirtį, tai vel gi įrodo, kad nereikėtų daryti šio dalyko.

 

Beje, tai vadinama astralinėmis kelionėmis. Angliškas trumpinys - OBE :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš papasakosiu panašu dalykeli, tik baisesnį.Mano draugas susidomejo kažkokiu tai panašiu dalyku kaip sapnu valdymas, bet kito tipo tai- Dvasios išėjimas iš kūno.Skamba gal ir neitikinamai, bet tai tiesa, tikrai galima išeiti.Tai va, draugas pasiskaite kaip išeiti sielai iš kuno, ir pabandė.Jis tiesiog patogiai atsisedo ir pradejo isivaizduoti(nepasakosiu ka nes.daug rašyt) kuomet jis pasieke aukščiausia taška jis pamatė save sėdintį!Taip, tikrai jis išejo, ir prieš save pamate save pati, tuomet jis žiauriai persigando ir vel atsibudo.Pabande vel kita kita karta, vel viska padare kaip anksčiau, išvydo save, ir galejo po visur vaikščioti, viska matė, tai skaitosi kaip išejimas anapilin, galejo nuskristi ar nueiti negaliu pasakyt į bet kokia vieta, galejo žmogu matyti betkaip!Bet visa tai laikina.Viena karta darant šita išejima anapilin, jam.galvoje pasigirdo visokie grasinimai, keiksmažodžiai(Aš tave nužudysiu ir t.t)galiausiai jam pradejo vaidentis namuose po šiu ritualu, tarkim naktį- nukrinta tušinukas,kažkas lipa laiptais,beldžia į sienas ir pnš.Vienu žodžiu prisižaide su tom dvasiom, ir išsikviete egzorcista.

Vienu metu i sugundei ir isgasdinai, is pradziu paskaites galvojau, o zjbs pasivaidensiu kitiems, bet kai velniai sienas dauzyti pradejo, tai siurpuliai per nugara nuejo net :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienu metu i sugundei ir isgasdinai, is pradziu paskaites galvojau, o zjbs pasivaidensiu kitiems, bet kai velniai sienas dauzyti pradejo, tai siurpuliai per nugara nuejo net :unsure:

 

Geriau sąmoningus sapnus sapnuok: ir naudingiau, ir linksmiau, visiškai saugu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tame puslapyje, kurį nurodžiau irgi apie tai kalbama. Man ši idėja tikrai nepatinka, nesvarbu ar tai tikra ar ne. Vieni sako netikra, kiti sako tikra, pateikia pavyzdžių. Dėkui už aprašytą patirtį, tai vel gi įrodo, kad nereikėtų daryti šio dalyko.

 

Beje, tai vadinama astralinėmis kelionėmis. Angliškas trumpinys - OBE :)

 

 

 

Jo, ta astralinė kelione.Yra dar vienas įdomus dalykas, kurį išbandėm ir  apie kurį papasakosiu, tai kaip ir hipnozė, hipnozės metu tu iš žmogaus gali išpešti ką tiktais nori, jeigu ką paklausi, jis tau tiksliai atsakys, tarkim kokia diena tu pask.karta laikei matematikos kontr. ir jis tau atsakys tikslia data.Pabandėm ir mes tokį atveji.Kadangi buvom ažuole, draugeliui davėm atsigulti ant šakos, kuomet jis atsigulė, kitas draugas pradėjo kalbėti, apie gražu ora, spalvas(pvz. įsivaizduok geltona,geltona ir pnš.)Vienu žodžiu taip, kad žmogus atsipalaiduotu ir nusmiktu į ta transa, tuomet po to pokalbio, draugas pradėjo klausinėti jo įvairiausiu klausimų, ir kas keisčiausia, kad jis viska tiksliai atsakydavo!Aš pradžiai galvojau, kad jis apsimėtina, bet poto supratau, kad visai ne, jis gulėjo visiškai ramiai, net nejudėjo,nemirksėjo, tiktais garsiai ir virpulingai kvėpavo, po klausimų bandėm jį pažadinti, pašaukėm vardu, bet nieko, tik po kokios min. atsipeikėjo, sako jaučiausi kaip kokiam sapne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man yra buve kelis kartus, kad zinojau, kad sapnuoju ir dariau ivairius dalykus nes zinojau, kad sapnuoju, net pora kartu taip yra buve, kad valdziau savo sapna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra man taip buve, tik, kad norėjau atsikelt, bet niekaip neišėjo. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki,

Noriu pasitikslinti. Pries pradedant mokytis kontruoliuoti sapnus butina gebeti juos atsiminti, ir tai galima padaryti tik uzsirasant sapnus? dazniausiai as pabudus tik pamenu kad sapnavau ir tiek, bet butent ka- nezinau. pamenu tik kad jie buvo malonus, linksmi ar pan. dar buna dienos begyje atsimenu kokia detale ir viskas :{

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano praktika prasidėjo be jokių užrašų, tačiau su užrašais yra žymiai lengviau. Beje, be užrašų būtini realybės testai.

 

Sėkmės valdant sapnus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...