Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Tautvydas_Giraitis

Lucid Dreaming - SAPNŲ VALDYMAS.

Rekomenduoti pranešimai

 

Jei pavyks, parašyk čia ką veikei sapne, kokia technika naudojaisi :)

 

 

Ankščiau buvau sapnavęs kaip ir visada ,bet sapne galėjau mąstyti tai manau ši technika pasiteisino,tik nežinojau jog tokia yra 

 

 

DILD - tai technika, kai sapnuojantysis pamatęs keistą, neįprastą dalyką tiesiog suvokia, kad sapnuoja.

 

Praeitą naktį bandžiau naudoti WILD technika. Bet poto nutraukiau nes baisiai išsigandau,nes kūnas pasidarė sunkus,ir pradėjo kaip buvo rašoma "elektra eiti" :D  o užsimerkus matėsi kažkokios figūros,baldai. NU žodžiu baisiai įdomu. Naktį sapnavau ,bet sapnuodamas nebuvau suvokęs jog sapnuoju. O šiandien ryte bandžiau kartoti WILD tai neišėjo. Matyt miego nebenorėjau  :D

 

Įdomiausia tai kad šiandien atsikėliau daug vėliau negu paprastai. Ar tai kaltos technikos? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taspats atsitiko :OOO Išsigandau , elektra per kūną nuėjo ....... :o :O :o:unsure: :unsure: :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taspats atsitiko :OOO Išsigandau , elektra per kūną nuėjo ....... :o :o :o:unsure: :unsure: :unsure:

Ten nėra tikra elektra :D tai visiškai nelogiška. Tiesiog kūnas tokia būsena duoda.

 

 

Tautvydai,beto man darant tą techniką kūnas siuntė visokius signalus. Niežtėti pradėjo,ir norėjo mane blaškyti. O poto praėjo,ir pasidariau sunkus,elektra ir t.t. :D kol nutraukiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras, pasinaudosiu:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ankščiau buvau sapnavęs kaip ir visada ,bet sapne galėjau mąstyti tai manau ši technika pasiteisino,tik nežinojau jog tokia yra 

 

 

DILD - tai technika, kai sapnuojantysis pamatęs keistą, neįprastą dalyką tiesiog suvokia, kad sapnuoja.

 

Praeitą naktį bandžiau naudoti WILD technika. Bet poto nutraukiau nes baisiai išsigandau,nes kūnas pasidarė sunkus,ir pradėjo kaip buvo rašoma "elektra eiti" :D o užsimerkus matėsi kažkokios figūros,baldai. NU žodžiu baisiai įdomu. Naktį sapnavau ,bet sapnuodamas nebuvau suvokęs jog sapnuoju. O šiandien ryte bandžiau kartoti WILD tai neišėjo. Matyt miego nebenorėjau :D

 

Man primasis Lucid'as išėjo irgi ryte. Pabudau, galvojau daryti WILD, bet paskui galvoju, kad pamiegot reikia. Ir tada sapną suvokiau, kad sapnuoju.

 

Norint, kad pavyktų DILD, tu turi prieš miegą bent kiek apie sapnų valdymą pagalvoti, save įteigti.

 

O man pačiam WILD niekaip neišieina. Nu bandau, bet nesigauna niekaip: seiles vis nuryt noriu, dar kas sutrugdo ir t.t.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ten nėra tikra elektra :D tai visiškai nelogiška. Tiesiog kūnas tokia būsena duoda.

 

 

Tautvydai,beto man darant tą techniką kūnas siuntė visokius signalus. Niežtėti pradėjo,ir norėjo mane blaškyti. O poto praėjo,ir pasidariau sunkus,elektra ir t.t. :D kol nutraukiau.

 

Taip, kūnas siunčia signalus: pradeda kokią vietą niežėti. Kai nekreipi į tai dėmesio tavo protas mano, kad tu jau atsijungei, tu apgauni savo organizmą. Kai organizmas mano, kad esi atsijungęs daro įprastą funkciją - paralyžiuoja kūną. Kai miegi įprastai tu to nejauti, nes prarandi sąmoningumą, o kai esi sąmoningas viską jauti.

 

Reikėjo neišsigąsti ir pratęsti, paskiau girdėtum (gal) visokius garsus, lyg žingsniai (taip yra nes tu girdi savo širdies dūžius, bet miegant tavo organizmas ir jo funkcijos pakitusios, tad tu girdi žingsnius), pradedi sunkiau kvėpuot, kiti net skausmą jaučia (žiauriai, žiauriai retai). Pratęsus būtum visai suparalyžiuotas, jaustum lyg kažkur kristum ar skristum. Man buvo toks jausmas, bet aš irgi išsigandau. Beje, prieš paralyžių akyse atsiranda įvairųs vaizdai, lyg kažkokie kvadratai, trikampiai, kuo toliau jie ryškesni darosi. Kai akyse pasidaro visai juoda yra tikimybė, jog patekai į sapną. Tada reikia bandyti atverti sapno akis, t.y., bandyti atverti akis nejudinant fizinių akių, galvoti apie atsimerkimą. Atsimerkus padarai Reality Check ir jei prakvėpuoji pro nosį - tu esi sapne :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo, cia tai neblogas dalykas. Kitur skaiciau apie samoninga sapnavima, pradejau uzsirasinet sapnus ir po kokios savaites nustojau kosmarus sapnuot, pradejau daug daug sapnu sapnuot ir tikroviskus, tik nezinau ka daryt, kad jie ilgesni butu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai daug skaityti. Gal galima sužinoti apibendrinimą šios temos ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras, net nemaniau kad sa-mp serverio forume galima tokių dalykų rast. :D Pabandysiu gal kada. Bet abejoju ar man išeis. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai daug skaityti. Gal galima sužinoti apibendrinimą šios temos ?

 

Kad įmanoma valdyti sapnus ir tai gali kiekvienas. O temoje aprašyta kaip tai padaryti trumpai ir aiškiai.

 

 

 

 

Geras, net nemaniau kad sa-mp serverio forume galima tokių dalykų rast. :D Pabandysiu gal kada. Bet abejoju ar man išeis. :D

 

Aišku, kad išeis, tik bandyti reik ir nenuleist rankų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už info,pravers kada :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daugiau sitos nesamones nebandysiu daryt, bandziau kazkada anksciau kazka panasaus daryt, tai dabar visada atsikeliu mazdaug 4-5 nakties ir iki pat 8ryto neuzmiegu, nezinau ar tai susyje bet visvien nebandysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomu, įdomu.Aš irgi kartais kai atsikeldavau, galėdavau sugryžti atgal į sapną, bet reikėdavo vien apie jį galvoti, kartais aš suprasdavau, kad sapnuoju ir kad jeigu sumirksėsiu atsikelsiu(Ne karta buvo), ir rimtai kai sumirksėdavau atsikeldavau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daugiau sitos nesamones nebandysiu daryt, bandziau kazkada anksciau kazka panasaus daryt, tai dabar visada atsikeliu mazdaug 4-5 nakties ir iki pat 8ryto neuzmiegu, nezinau ar tai susyje bet visvien nebandysiu.

 

 

Tau pasidarė įprotis tiesiog, kaip ir mano broliui 1nakties atsikelti ir visados nueiti į tuoleta.Bandyk prieš eidamas miegoti kažką sunkaus nudirbti ir eik vėlai miegoti, kad paskui nuvarges nulūžtum ir manau tuomet tikrai neatsikelsi ryte.Ir taip bandyk kelias dienas, kol atprasi nuo to įpročio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zinojau ir anksciau bet nemeginau reikes pameginti o pvz ce normalus sapnas tarkim koks zudikas manijakas viska griauna sprogdina ir as begu nuo jo bet neina pabegti varzosi judesiai pasidarau sunkus kojos neina pakelti ... arba pvz mokykloje kanors pavogiau reike pabegti viskas taspats buna neina pabegti t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomu, įdomu.Aš irgi kartais kai atsikeldavau, galėdavau sugryžti atgal į sapną, bet reikėdavo vien apie jį galvoti, kartais aš suprasdavau, kad sapnuoju ir kad jeigu sumirksėsiu atsikelsiu(Ne karta buvo), ir rimtai kai sumirksėdavau atsikeldavau.

 Man tas pats : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o normalu ,kai miegu nuleidi ir tau gilei..


Redaguota nario Danny_Williams
Beprasmis pranešimas [Įspėtas]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvo kelis kartus pavyke suprast ir islikt sapne, bet kartais kai supranti kad tai sapnas kazkaip netycia ir atsikeliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O Tarkime sapnuose kiti žmonės yra protingi nu tipo,koks Einšteinas su tavim kalba,mokina tave,ar gali ten nukeliaut prie piramidžių ir ar jos bus tokios kokios iš tikro,kiek realumo tame sapne yra kalbant apie pasaulį?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O Tarkime sapnuose kiti žmonės yra protingi nu tipo,koks Einšteinas su tavim kalba,mokina tave,ar gali ten nukeliaut prie piramidžių ir ar jos bus tokios kokios iš tikro,kiek realumo tame sapne yra kalbant apie pasaulį?

 

Sapne yra tiek realumo, kiek tu gali įsivaizduoti. Jeigu tu neriši fizikoj - Einšteinas tau nepripasakos visų fizikos subtilybių (nes tas Eišteinas, esantis sapne - tavo proto kūrinys), bet per tą sapną gali EInšteinas tau padėt pasąmonėje slypinčias žinias atskleisti (kartais). O dėl visokių vietovių (pvz., piramidės) jos bus tikroviškos, priklausomai nuo tiek, kiek tu jas matei ir nuo tiek, kiek esi sapne sąmoningas.

 

Aš sapne skridau kartą ir mačiau miestą - ryškų, detalų, kai sapnas pradėjo trūkinėti - patekau į kažkokias stepes, kur nieko nėra.

 

 

 

Buvo kelis kartus pavyke suprast ir islikt sapne, bet kartais kai supranti kad tai sapnas kazkaip netycia ir atsikeliu.

 

Pradžioje visada taip būna - reikia praktikuotis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai įdomi tema :). Pasidalinsiu savo patirtimi.

Tai nutiko kai dar buvau paauglė. Naktį sapnuoju, kad esu savo kambaryje, prieblanda.. Priejau prie lentynos su knygomis ir jos nukrito žemyn, tada iš kažkur išniro tamsus šešėlis, kaip žmogaus siluetas, tik permatomas, neturėjo veido ar kitų aiškesnių bruožų. Man pasidarė labai baisu ir aš atbulomis pradėjau nuo jo trauktis į tą kambario kampą, kur stovėjo mano lova. Tas šešėlis vis tiek likn manęs judėjo. Aš atsisėdau ant lovos, jis jau prie pat manęs, spaudžia mane, aš atsiguliau ir jaučiu kaip mane ima už gerklės, dusina, ir garsiai šnopuoja man į veidą, o aplink visai tamsu. Aš labai išsigandau, bandau šaukti, bet jaučiu, kad negaliu nei garselio išleisti iš tos baimės, ir suvokiau, kad aš realybėje jau atsimerkusi, o tas baisus šešėlis niekur nedingsta ir kelias sekundes aš negaliu nei pajudėti, nei rėkti... Tada užsimerkiau ir po kelių sekundžiu pašokau iš lovos, įjungiau šviesą, už lango buvo tamsu, o kambaryje nieko nebuvo. Nepamenu kiek valandų buvo, bet žinau kad naktis ir iki ryto dar toli. Buvo labai baisu vėl užmigti, bet kažkaip sugebėjau nusiraminti ir išmiegoti iki ryto be košmarų.

Po to ilgai prisiminiau šitą košmarą. Man jis pasirodė labai keistas, nes kai pabudau aš gulėjau ant nugaros, o įprastai miegu ant pilvo.. Dar dabar prisiminus tą naktį šiurpas nukrečia. Tik dabar pardėjus domėtis sapnų valdymų ir perskaičius apie miego paralyžių supratau, kad tai buvo miego paralyžius su haliucinacijomis. Tik man keista kaip tas baisus šešėlis sugebėjo iš sapno pereiti į tikrovės haliucinaciją...

Ir dar vieną nutikimą prisimenu iš vaikystės. Kai draugė papasakojo, kad sapne sau įsižnybus neskauda. Vieną naktį sapne nesąmoningai sau įsižnybau ir neskaudėjo. Pagalvojau, o geras aš sapnuoju. Sapno nevaldžiau tik tą akimirką susivokiau ir toliau tęsėsi tas pats sapnas.

O paskutinis įvvykis buvo prieš porą mėnesių, kai miegojau dienos metu, atsimenu, kad prabudau tikrovėje, atsimerkiau, kūnas sunkus, vos vos pramerkiau akių vokus, bet sugebėjau pajudėti, šiek tiek pasikėliau ir sugebėjau apsiversti ant šono, jokių haliucinacijų nebuvo, tik pagalvojau kad norėčiau keltis, bet jėgų visiškai neturiu. Na galvoju, tikriausiai dar nepailsėjau, užsimerkiau ir grįžau į tą patį sapną. Buvo visai nebaisu, tik nemalonus jausmas kai labai sunku judėti prabudus. Tai taip ir nesupratau ar čia miego paralyžius, nes kad ir sunkiai vistiek sugebėjau pajudėti..

Dar man būna, kad pati nesuvokdama kad sapnuoju, galiu kalbėtis su kitais žmonėmis esančiais sapne, ir sąmoningai pasakau ką noriu, nors dar nepraktikavau sapnų valdymo. Norėčiau pradėti, tik šiek tiek bijau to miego paralyžiaus... Ir man dar įdomus vienas dalykas, ar jis įmanomas miegant ant pilvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...