Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Teh_Human

Atsakymas Jack_Zero

Rekomenduoti pranešimai

Kadangi Jack_Zero kuria man papeikimus, ten kur negaliu atsakyti, tai atsakysiu sukurdamas naują temą.

Atsakymas į šią temą: 

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/34864-teh-human-again/&do=findComment&comment=416410

 

Taigi, jeigu tu esi toks *Myliu Las-Venturas.lt*, ne mano bėdos. Tu esi civilis + administratorius, + evente šaudei. Aš esu mafijozas, bet buvau su civiliniu skinu, tai tau nesuteikia teisės į mane šaudyti iš oro. Taigi mastyk ką darai.

Įrodymai: 

 

http://www.failai.lt/wxatiwi8qzcf/Jack_Zero2.avi.htm

 

+ dar gausi 1, nes turi papeikimą, kuriame matosi kaip šaudai civilius.

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu išsiblaivyk biški ,ar tau nuo jaučiu spermos,galva biški apšalo ?

 

Nenorėk, kad įkelčiau video, kaip vakar žliumbiai, jog atbaninčiau. Siūliai litus, kreditus :D

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu išsiblaivyk biški ,ar tau nuo jaučiu spermos,galva biški apšalo ?

Tu mažas snargly pridusk ka sako vyresni, *Myliu Las-Venturas.lt* esi ane? jaučiu mažamečius apgaudineji, su litais ar panašiai jam jau senai laikas rcon su laukti del kreditu aišku nelabai išeis panaikinti bus tuojaus tau elektra atjungta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu mažas snargly pridusk ka sako vyresni, *Myliu Las-Venturas.lt* esi ane? jaučiu mažamečius apgaudineji, su litais ar panašiai jam jau senai laikas rcon su laukti del kreditu aišku nelabai išeis panaikinti bus tuojaus tau elektra atjungta

 

Tu vapšė patylėk stuobry,galvoji man tu įdomus padusk tu lopeta. O dėl RCON ? :D vėl 50LT Karoliui ir unbanned :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu vapšė patylėk stuobry,galvoji man tu įdomus padusk tu lopeta. O dėl RCON ? :D vėl 50LT Karoliui ir unbanned :*

 

Tai gi vakar sakiau, mokėk karoliui 50LT ir nuims.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu vapšė patylėk stuobry,galvoji man tu įdomus padusk tu lopeta. O dėl RCON ? :D vėl 50LT Karoliui ir unbanned :*

Agirdi tu raminkis mažas snargly dėl, litu aišku žinoma sumokesi bet tavim, deja tokiu dalyku neužsimtu biški atsigavai, nebegaruok vaikas geriau *Myliu Las-Venturas.lt* durnelis esi? ir būsi nės ant slipnesinius apgaudineji žydai ane juos prašineji ju litu, del kreditu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinau kad zero yra, sukčius apgavikas, bet jau visi lazdavojies iš jo, nes neprižiuri tevai jo, neišaukleja mama arba tetis,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš galiu pasakyti tau trys variantus kuriais tu užauges banditas busi a, Vagis b. Vogsi litus iš vaiku apipleši  c. Pedofilas *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zero *ĮŽEIDIMAS* esi?

 

ĮŽEIDIMAI + 4 POSTAS IŠ EILĖS

Redaguota nario Karolis_Nismo
Forumo taisyklių pažeidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...