Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


James_Martinez

Unban James_Martinez

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: James_Martinez

2.Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Carlos_Mallossi
 
3.Kodėl buvote užbanintas: Tipo free star. Ir dar kiek laiko dėjo free ban.

4.Nuotrauka kurioje matoma jūsų bano priežastis:

0810b1435fc697da581ee2700117bff1452.png

 

Va čia už ką gavo star.

9cf826e713c1b58c89cdb9989d2ba42a149.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stovėjau vietoj ir rašiau to tarpu kad sestum pavesti,nieko neyrodo nes aš stoviu vietoj,yra banned anketa,kaip matosi kai rasai del gun o dedi uz non rp.

Štai http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/35806-carlos-mallossi-lban-james-martinez/&do=findComment&comment=427243

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tu matai ištikro kaip žmogus sustoja ant šaligatvio kur žmonės vaikšto? nenusišnekėk tik.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tu matai ištikro kaip žmogus sustoja ant šaligatvio kur žmonės vaikšto? nenusišnekėk tik.

taip,aš buvau malonus ir norejau tave pavešt,bet tu pradėjai dėl visko mane kaltinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

taip,aš buvau malonus ir norejau tave pavešt,bet tu pradėjai dėl visko mane kaltinti.

Neprašiau kad paveštai, o jei ir siūlai, tai sustok ant tinkamos vietos o ne ant šaligatvio, plius atsisakei baudos mokėt.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neprašiau kad paveštai, o jei ir siūlai, tai sustok ant tinkamos vietos o ne ant šaligatvio, plius atsisakei baudos mokėt.

nes nepateikiai įrodymu,gerai daugiau čia neberašom,poto dar gausim forumo įspėjimus abudu,rašyk i pm jei ka nori išsiaiškinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nes nepateikiai įrodymu,gerai daugiau čia neberašom,poto dar gausim forumo įspėjimus abudu,rašyk i pm jei ka nori išsiaiškinti

O aš dabar tau juos pateikiau, ir ką į pm rašyt jeigu čia galima mes negausim jokių įspėjimų bet kad tu jau prigautas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O aš dabar tau juos pateikiau, ir ką į pm rašyt jeigu čia galima mes negausim jokių įspėjimų bet kad tu jau prigautas.

nieko aš neprigautas,čia tu esi prigautas,nesimato akd aš išvis judėčiau,nes aš nejudėčiau uzvazevau ir teikiau pagalba,tu pradejai grasinti dėl ginklu turėjimo,poto del non rp,o tavo foto nei tuo nei tuo neirodo,:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nieko aš neprigautas,čia tu esi prigautas,nesimato akd aš išvis judėčiau,nes aš nejudėčiau uzvazevau ir teikiau pagalba,tu pradejai grasinti dėl ginklu turėjimo,poto del non rp,o tavo foto nei tuo nei tuo neirodo, :)

 DĖJAU STAR TIK UŽ NON RP, nereikia judėt kad būtų non rp, kalbi ir nusišneki, bet kažin kaip tu ant to šaligatvio atsiradai? Užvaževai ant jo, ir gavos kaip non rp, nesimazink, esi prigautas ir viskas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 DĖJAU STAR TIK UŽ NON RP, nereikia judėt kad būtų non rp, kalbi ir nusišneki, bet kažin kaip tu ant to šaligatvio atsiradai? Užvaževai ant jo, ir gavos kaip non rp, nesimazink, esi prigautas ir viskas.

gal aš uzsistumiau mašina? irodyk kad važevau? gal uzsistumiau ir isedau kad netrugdyciau? ir tada norejau eit afk? bet pamaciau tave,apsiuliau pagalba,o tu žmogus be cielkos,pradėjai visak paišyt man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gal aš uzsistumiau mašina? irodyk kad važevau? gal uzsistumiau ir isedau kad netrugdyciau? ir tada norejau eit afk? bet pamaciau tave,apsiuliau pagalba,o tu žmogus be cielkos,pradėjai visak paišyt man.

Nu tai jo sėdi mašinoj, tai tikrai užsistūmei, gerai čia neatmazink, bandai čia prikišt visokių šūdo , ir tai sakydamas parodai kad buvai teisingai nubaustas, gerai laisvas neįdomus esi, nuteistas gerai ir tylėk kampe, gavai adminą ir pasikėlei , dėlioji banais, tokiems kaip tu adminų negalima turėt.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai jo sėdi mašinoj, tai tikrai užsistūmei, gerai čia neatmazink, bandai čia prikišt visokių šūdo , ir tai sakydamas parodai kad buvai teisingai nubaustas, gerai laisvas neįdomus esi, nuteistas gerai ir tylėk kampe, gavai adminą ir pasikėlei , dėlioji banais, tokiems kaip tu adminų negalima turėt.

jop gavau admina,nors gaunu ji,prarasiu nusipirksiu nauja nebiednas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jop gavau admina,nors gaunu ji,prarasiu nusipirksiu nauja nebiednas :)

Tai galėsi pirkt, nes tu toke *Myliu Las-Venturas.lt* kad ant žaidimo pinigus leidi :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai galėsi pirkt, nes tu toke *Myliu Las-Venturas.lt* kad ant žaidimo pinigus leidi :)

patikėk turiu aks man nuperka,ir neleidžiu nei 1ct už tai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

patikėk turiu aks man nuperka,ir neleidžiu nei 1ct už tai :)

Tu kietas, net apgaudinėt moki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu kietas, net apgaudinėt moki.

tu dar kietenis,su kitu acc ir tipo kitas snukis,stebuklingai,anas atsijunge,o tu prisijungiai,ir dar pavarde tokai pati :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu dar kietenis,su kitu acc ir tipo kitas snukis,stebuklingai,anas atsijunge,o tu prisijungiai,ir dar pavarde tokai pati :D

:DD Joa tikrai tas pats žmogus, prikimbi prie šūdo, neturi bazaro tai ir patylėk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi atblokuojamas, tema rakinama.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...