Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


James_Martinez

Čytukas.

Rekomenduoti pranešimai

Oi tu megsti buginti :))) Visi tą tavo buga jau žino,kad su sniepr šaudai ir nesijam hp,dar matosi kaip bugini,uždesnges kol pasikeit igun. :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nebausi bug'as yra krc kad su sniper sauni ir hp nejama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nebausi bug'as yra krc kad su sniper sauni ir hp nejama

vo,tu teisus,dabar james,jeigu susiprotes unban prižiuretojas ir nusius invui šita tema,tu gausi rcona už buginima ir klasta,:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

vo,tu teisus,dabar james,jeigu susiprotes unban prižiuretojas ir nusius invui šita tema,tu gausi rcona už buginima ir klasta, :)

aš gausiu už buginimą? dar išpradžių su MP5 šaudžiau, ir tau nėjo hp, o tu dabar kad neturi ką pasakyt tai prie jo bandai prisitrint. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš gausiu už buginimą? dar išpradžių su MP5 šaudžiau, ir tau nėjo hp, o tu dabar kad neturi ką pasakyt tai prie jo bandai prisitrint. 

aik aik,gi matosi kad kai viean kulka pataikaii ir nusijėmė hp poto nebeaptaikei ur uždengei kad nesiamtytu,pasikeitei i sniper o su sniper nesijama hp,ryt galėsiu taip apt sufeikint,jau nusinciau invui visas temas su paiškinimais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aik aik,gi matosi kad kai viean kulka pataikaii ir nusijėmė hp poto nebeaptaikei ur uždengei kad nesiamtytu,pasikeitei i sniper o su sniper nesijama hp,ryt galėsiu taip apt sufeikint,jau nusinciau invui visas temas su paiškinimais :)

Nebenolaifink nes nematysi daugiau, visą apkaba suleido į tave , sako nepataikė :DD Nefeikina jis jokių foto, ir jeigu nepastebėjai jis sukėlė įrodymus per 5min po įvykio, tad nemanau kad spėtai taip greit sufeikint.. Nu žodžiu rašai ir negalvoji ką rašai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebenolaifink nes nematysi daugiau, visą apkaba suleido į tave , sako nepataikė :DD Nefeikina jis jokių foto, ir jeigu nepastebėjai jis sukėlė įrodymus per 5min po įvykio, tad nemanau kad spėtai taip greit sufeikint.. Nu žodžiu rašai ir negalvoji ką rašai.

Kentas tu kentas,gi iš tu apčiu čiuvų esi,arba net tas pats :DD dar man bandei i /sms rašyt,bučiau atrases butum sufeikines ft,neatrasiau net,rcon tokius kaip tu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kentas tu kentas,gi iš tu apčiu čiuvų esi,arba net tas pats :DD dar man bandei i /sms rašyt,bučiau atrases butum sufeikines ft,neatrasiau net,rcon tokius kaip tu :)

Keista kad žinai ką tas rconas reiškia :DD už tokius dalykus rconus nededa :DD nieks čia nefeikina jokių video, tad patylėk nes sakau pats kalbi ir nežinai ką sakai :D Tik ir kalbi apie feikinimą... botas.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvo šaudyta į žaidėją kai jis surakintas, beto šaudei TIK VIENAS. To neužtenka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvo šaudyta į žaidėją kai jis surakintas, beto šaudei TIK VIENAS. To neužtenka.

Tai kas kad jis surakintas? Vistiek hp turėjo eit ir tu pažiūrėk išpradžių kaip aš jam suleidau 12 kulku iš MP5 ir hp net nepajudėjo. Ir koks skirtumas kad aš vienas šaudžiau? ką reikia kad penkiese šaudytum? Ir čia ne postink nes išvis neįdomus esi, kiba čia to naras kad atejiai išsireiškt? 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nebausi bug'as yra krc kad su sniper sauni ir hp nejama

 

Ne vien tik su sniper'iu ir buvo šaudyta, pradžioje matosi kad apie 10kulkų suleido iš mp5, ir hp net nepajudėjo.

 

BANINTI!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kartais kai esi surakintas neinanušaut? O_o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...