Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Monkas_Twist

[Pamoka] Kaip tapti rimtu hackeriu

Rekomenduoti pranešimai

Kaip tapti hakeriu?


 


Kiek pastebėjau šis klausimas yra ypač aktualus tarp samperių (ko gero, kad pasijausti vierchais neužtenka turėti vilą, inf ir kažkiek litų serveryje). Ir gana dažnai pastebiu žmones, besigiriančius savo laužimo skillais, kurie susirandą kokią nors lenkišką programą ir įsivaizduoja, kad čia mirtinas hackinimo įrankis. Šiais laikas to neužtenka. Laikas žengti kitą žingsnį ir išmokti šio to daugiau. Galvojote, kad bus labai sunku? Turiu jus nudžiuginti. Nebus taip sunku kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio. 


 


Taigi.. Gryžtam prie temos. Kokių sugebėjimų reikia turėti norint tapti „hakeriu“ ? Atsakymas: jokių! Svarbiausia įtikinti kitus, kad esate profas, nulaužęs ne vieną tinklapį ar serverį ir jau pelnysite pagarbą. Būtent tai ir yra svarbiausia dalis, netempdamas gumos pasistengsiu paaiškinti kaip tai padaryti. Pirmiausia turite išmokti įvairių sudėtingų IT terminų (galiu garantuoti, kad mūsų serve neatsiras nei vieno, kuris suprastų, kokias pievas jūs čia kalbate :D), o jeigu nepavyks įtikinti vien su terminais - susiraskite kokios nors retai naudojamos programavimo kalbos kodus ir pasistenkite pritaikyti juos sakiniuose.


 


Čia keli pavyzdžiai apie ką aš kalbu: 


 


Manau sužinoti "kietiems" žodžiams puikiai tiks šitas webas :D (http://www.wildpackets.com/resources/compendium/glossary_of_networking_terms )


 


Matau pas tave Dedicated Lan. Tikiuosi turi COS apsaugą, nes jei pasileisiu DQDB tai tau p**c bus „


 


Aš tą servą per 30 sec nulaužčiau. Ten kažkokas d**nas padarė tinklo versiją E.164, o ne EGP. Numesiu IDP ir amen tam servui.“


 


E tu, ramink bazarą. Dar čia pašokinėsi galėsi prašyt, kad tėvai tau iš naujo programuotų TN3270. Su tavim nesižaisiu, pasileidžiu StarLAN ir galėsi sau verkt kiek norėsi“


 


Visiškai nesvarbu ar sakinys gaunasi logiškas, ar ne. Patikėkite, sugebėsite padaryti įspūdį daugumai, o jie net nesupras, kad yra išdurinėjami.


 


Nu o jeigu po šito vis dar atsiras abejojančių jūsų hackinimo įgūdžiais susiraskite kokią nors dosinimo programą (websites ddos) peržiūrėkite rimtą tutorialą apie dosinimą ir nudosinkite kokį nors lenkišką webą, prieš tai tam žmoguo paskelbę, kad stebėtų.


 


 


Tikiuosi padėjau :)


 


 


O jei rimtai, tai nebūkit tokie naivūs. Iš google ar iš youtubės tutorialų tikrai neišmoksite "hackinti". Kol nemokėsite daaaug programavimo kalbų ir nesuprasite kaip veikia sistemos, galit tik pasvajoti apie hackinimą.


  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera pamoka. Dabar bus daug "pacanų" hackerių ;D


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opą. Privers dėkui žiek ,kad vaikai nenuchakintu tavęs :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar tokias pamokas pakurk, be neto liksi. Pas tave IEEE 802.3 lievas. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar tokias pamokas pakurk, be neto liksi. Pas tave IEEE 802.3 lievas. :D

 

O jei pas jį GOASFG yra ? :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gazdintojai ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O jei pas jį GOASFG yra ? :/

 

Vistiek čia lieviausias :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

viens apsiverke :DDDD


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vistiek čia lieviausias :D

 

Neą.GOASFG PRO gi dar yra ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai traukia tokie dalykai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daugelis žmonių nežino ką žodis Hackingas reiškia, tai ne jos nulaužinėjimas, slaptažodžių išgavimas ir t.t., tai yra įvarių programavimo kalbų programavimas. (tai sužinojau skaitydamas knygas - hackingas (domėjausi apie programavimą))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ėik tu su savą runpack sena, vienas juokas delete windows

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daugelis žmonių nežino ką žodis Hackingas reiškia, tai ne jos nulaužinėjimas, slaptažodžių išgavimas ir t.t., tai yra įvarių programavimo kalbų programavimas. (tai sužinojau skaitydamas knygas - hackingas (domėjausi apie programavimą))

 

Būtent. O apsimeta ekspertais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hakeriai hujovi. Vat tokių ir nepernešu, kad vierchauja ale kokie jie hakeriai ir vėliau patys pasigauna. Nebūkit naivūs, iš youtube/google hackint neišmoksit ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš kartą darydavau šitaip, net nesinori pasakot nes ir vėl gal darysiu :D. Nu žodžiu per Visual basic susikuriau spam botą ir sukūriau taip, kad žmogui gerai atrodydavo, kad čia tikrai čytas, aš gausiu pinigų ir panašiai, ir kaip jis jau viską įrašydavo aš į skypę, gaudauvau visus password, aišku ir norėjau šitame serve, tokią baiką pritaikyt, bet paskui pagalvojau ne kašką čia man bus. Kaip ir sakiai sugebėjimų tikrai nereikia aš pats jų neturėdama RS acc prisivogiau :D ir ka dar parašiai taisybė tiesiog reikia įtikinti žmonęs. Atsiprašau už klaidas plančetė velia kašką :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

DOS Priklauso ne nuo interenitinio tinklapio tai yra programa LOIC arba kitos proxy web tinklapiai reikalingi tam kad sužinoti aukos IP 

 

Bet aš vieno negaliu suprasti kam to reikia?

 

Dauguma žmonių sako kad "Isipiseni gausi DOS ir palūši "O kažkurie sako " Gausi DDOS ir palūši"

 

 

Jeigu jums vaikas sako TS Gausi DDOs o ne DOS nes tai du skirtingi dalykai

 

 

DDOS- Kaip daug kompu bando laužti viena

 

DOs- Vienas siuvas už laido sėdi ir bando kažko pasiekti.

 

 

Jūsų Dos/DDos jau niekam nebeįdomūs

 

 

Jeigu jūsų IP yra Dinaminis tai reiškią kaip jus gaunat Dos ataka lengviausias budas padaryti modemo rr nes po šito pasikeis jūsų IP

 

 

Jeigu Ip Ne Dinaminis Dauguma žmonių naudoja ip changerius kurie nesukelia lagu ir kaip juos dosina paprastai tai išjungią ir jungia per nauja.

 

 

LOIc:

 

Norint dosinti per ta programa reikia tūrėti gera Internetą užsienis stipriausias

 

 

Tau grasina

 

ir tu pradedi rėkti kad pasiskusi į cyberhost arba į cert tai yra užsienio tinklapiai jūsų rašomas laiškas jiems atrodys beviltiškas nes jie užsienių neužsiemą :)

 

 

Sukurkit geriau koki KEYLOG va tada įdomu 
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš kartą darydavau šitaip, net nesinori pasakot nes ir vėl gal darysiu :D. Nu žodžiu per Visual basic susikuriau spam botą ir sukūriau taip, kad žmogui gerai atrodydavo, kad čia tikrai čytas, aš gausiu pinigų ir panašiai, ir kaip jis jau viską įrašydavo aš į skypę, gaudauvau visus password, aišku ir norėjau šitame serve, tokią baiką pritaikyt, bet paskui pagalvojau ne kašką čia man bus. Kaip ir sakiai sugebėjimų tikrai nereikia aš pats jų neturėdama RS acc prisivogiau :D ir ka dar parašiai taisybė tiesiog reikia įtikinti žmonęs. Atsiprašau už klaidas plančetė velia kašką :D

 

Aš irgi kažką pan. esu bandęs :D Siuntinėjau visiems stealerį, kuris atsiunčia man visus žmogaus išsaugotus slaptažodžius (jie jie išsaugoti naršyklėje). Bet niekas neužkibo, tai mečiau :D Matyt nemokėjau įtikint, kad paleistų.

 

 

 

DOS Priklauso ne nuo interenitinio tinklapio tai yra programa LOIC arba kitos proxy web tinklapiai reikalingi tam kad sužinoti aukos IP 

 

Bet aš vieno negaliu suprasti kam to reikia?

 

Dauguma žmonių sako kad "Isipiseni gausi DOS ir palūši "O kažkurie sako " Gausi DDOS ir palūši"

 

 

Jeigu jums vaikas sako TS Gausi DDOs o ne DOS nes tai du skirtingi dalykai

 

 

DDOS- Kaip daug kompu bando laužti viena

 

DOs- Vienas siuvas už laido sėdi ir bando kažko pasiekti.

 

 

Jūsų Dos/DDos jau niekam nebeįdomūs

 

 

Jeigu jūsų IP yra Dinaminis tai reiškią kaip jus gaunat Dos ataka lengviausias budas padaryti modemo rr nes po šito pasikeis jūsų IP

 

 

Jeigu Ip Ne Dinaminis Dauguma žmonių naudoja ip changerius kurie nesukelia lagu ir kaip juos dosina paprastai tai išjungią ir jungia per nauja.

 

 

LOIc:

 

Norint dosinti per ta programa reikia tūrėti gera Internetą užsienis stipriausias

 

 

Tau grasina

 

ir tu pradedi rėkti kad pasiskusi į cyberhost arba į cert tai yra užsienio tinklapiai jūsų rašomas laiškas jiems atrodys beviltiškas nes jie užsienių neužsiemą :)

 

 

 

Sukurkit geriau koki KEYLOG va tada įdomu 

 

 

Šąą :D To dar betrūko, kad jie čia su keylogeriais pradėtų žaist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš irgi kažką pan. esu bandęs :D Siuntinėjau visiems stealerį, kuris atsiunčia man visus žmogaus išsaugotus slaptažodžius (jie jie išsaugoti naršyklėje). Bet niekas neužkibo, tai mečiau :D Matyt nemokėjau įtikint, kad paleistų.

 

 

 

Šąą :D To dar betrūko, kad jie čia su keylogeriais pradėtų žaist

 

 

Aš tuo neužsiimu jau 3men.

 

Naudojau pats Proxy visokius ir Keylog 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas, JFHFHQ1337 paleisiu ir xana forumui :) . Neachujielinkit, nes tuoj be neto sedėsit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas trečias punktas, prajuokino biški. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ši pamoka tinka labai Ainiui_Money :D.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...