Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Monkas_Twist

[Pamoka] Kaip tapti rimtu hackeriu

Rekomenduoti pranešimai

Lol, tu net  OSPF sistemos į HSRPkk_8.254.6 neatsinaujinęs. Dar pakursi tokias temas, tai pasileisiu Logical Unit 6.2, sužinosiu tavo Multivendor network_658 adresą ir su OpenDoc[v.2.569.8] pakeisiu tavo NREN Security_8 password'ą, dar užmesiu PDA Pin PICO_Security_Local 2.55.13 script'ą, kad tau net ant PRI Quad  error'ą mestu. Galėsi jau naują PC + interneto modemą pirkt, nes neįėjas į PRI Quad net negalėsi Protocol Stack_16 paleist. Taip, kad patylėk geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepatinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lol, tu net  OSPF sistemos į HSRPkk_8.254.6 neatsinaujinęs. Dar pakursi tokias temas, tai pasileisiu Logical Unit 6.2, sužinosiu tavo Multivendor network_658 adresą ir su OpenDoc[v.2.569.8] pakeisiu tavo NREN Security_8 password'ą, dar užmesiu PDA Pin PICO_Security_Local 2.55.13 script'ą, kad tau net ant PRI Quad  error'ą mestu. Galėsi jau naują PC + interneto modemą pirkt, nes neįėjas į PRI Quad net negalėsi Protocol Stack_16 paleist. Taip, kad patylėk geriau.

 

Oba, naujas hakeriux, palošiam be neto sedėsi, man atrodo, tu gal geriau atjunk savo modemo laidus, ir neeik į las-venturas.lt tinklapį sekmės hakeriuxai.

 

Zjbs šita pamokėle tikriems "hakeriams" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas, aš hakeris :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taip atrodo jei "nulaužtum" šitą serverį tai tavo tevams pareitų trijų skaičių saskaita faktūra, o jau tada tave tėvai hackintu kaip turi būt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerą pamoka, bet dabar kiek bus hackerių.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera pamoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal ir nieko bet vistiek visko neaprašiai tarkim aš turiu toki ddosa kad gali interneto greitis buti toks lievas nesvarbu paspausi pasirinksi laika ir nudosinsi aišku šita programa yra mokama. bet mldc vistiek :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va čia yra žiauriai geras dalykas... Kiek mane yra gazdine vaikų kad išjungs interneta:DD Bet pasirodo tikrai vaikiškai kalbėjo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok , let's think...

 

Visų pirmą, ką tu su šia pamoka norėjai primest? Manau tikrai ne hackeri, o jeigu norėjai, tai tau tikrai NEPAVYKO.

Visų antra, SA:MP'e atsirado labai daug tokių nevykelių kurie gąsdina, kad nuims neta, t.y jį išjungs, kiek esu sutikęs tokių, davęs IP, arba patys susiradę - nieko nepadarė. Klausimas kodėl? Kiekvienas žmogus turi sąžinės jausma, kuri neleidžia daryti to ir to, tame gali būti ir atsakymas.

 

Šiomis pasakomis vertėtu netikėti - that's my opinion.

 

 

Viskas, JFHFHQ1337 paleisiu ir xana forumui :) . Neachujielinkit, nes tuoj be neto sedėsit.

 

Zdrw ketuoli, laukiu kol išjungsi neta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats seniau užsiiminejau hackinimu tai jūsų youtubes , googles nepades išmokt hackinti .. Gerai kad turėjau C++ kalbos žinių tas man padėjo labai .Svarbiausia ką reik išmokti , kad moketum hackinti/laužti turi mokėti C++ kalba , o tai yra nelengva + jei nemoki anglų kalbos. Taip kad čia ..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau nereikalinga pamoka, su tokiom pamokom gali padaugėti nesamonių serveryje.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar visi 10ties metu vaikai serve bus mazdaug ''duodi litus arba nulausiu kompa tavo su nauja AALP aparatura, pas tave vistiek TTPGO antivirusines nera'' Mini hackeriai bus :33 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Is pradziu atrode viska slengva, bet paskutinis sakynis sokiravo ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nenoriu kad kitem butu blogai ir man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera pamoka naujiems hakerems

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kopijuotas iš vieno serverio kuris yra tiesiog 2-tro lietuvoj geriausio servo kopija, nieko gero, gėdus turėtum ir šita tema tikrai vėliau sukurta, negu originali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...