Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mara_Salvatrucha

PAGALBĄ SU MODIFIKACIJOMIS (KREIPKIS).

Rekomenduoti pranešimai

gal nepilnai įsirašiai ENB, o ar turėjai prieš tai ENB kurį ištryniai?

 

 

ENB turėjau daug ištrynes, bet man nė vienas enb neveikia, nes meta tą errorą arba tiesiog įjungia serverį ir išjungia, o kai ištrinu d3d9.dll failą tada veikia samp, bet ENB nerodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ENB turėjau daug ištrynes, bet man nė vienas enb neveikia, nes meta tą errorą arba tiesiog įjungia serverį ir išjungia, o kai ištrinu d3d9.dll failą tada veikia samp, bet ENB nerodo.

nes kaip tryniai tas failas galima taip pasakyti, kad prisirišo prie ENB, o kaip tu jį ištrynei todėl taip ir yra, paieškok internete jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cia gal ir nepagalba, bet gal zinai koki ENB moda kuris panestu ant 1gigo ramu, ir 512 vaizduskes ? Cia antram pc reik :D

tam yra modifikacijų parduotuvė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Mano klausimas : Kur reikia kelti color modą?

 

į GTA folderį.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal gali kokiu gun sound pasiulyti ir kaip isirasyt ?, bandziau ne karta, neisseina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal gali kokiu gun sound pasiulyti ir kaip isirasyt ?, bandziau ne karta, neisseina.

jau surasta modifikacija pagal failus sudėk į AUDIO folderius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

taigi man nutiko tokia beda, kazkas atstiko su PC, ir Sparke Nebera failo Gta3, nu as eidamas Per C Diska y sampa jy radau, taciau man jo neatirdaro, stai ka meta, gal zinai kas? gal gali situo padeti? 

f2d2ade82f2cc5e536d5948020d7ed3c639.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

taigi man nutiko tokia beda, kazkas atstiko su PC, ir Sparke Nebera failo Gta3, nu as eidamas Per C Diska y sampa jy radau, taciau man jo neatirdaro, stai ka meta, gal zinai kas? gal gali situo padeti? 

f2d2ade82f2cc5e536d5948020d7ed3c639.png

Rodo, kad gta3.img failas naudojimas, pabandyk restartuoti PC ir tada eiti į spark'ą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas mara gali gal pasakyti kur sukelti visus šituos failus kad gautisi toks hudas ir frontas.


Failai:04d857f127e9197f0ca1691b94c6d4ff56.png


Kai sukeli turėtu gautis toksai:e16f5a4e47f890103c1ab63c7b602061746.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sveikas mara gali gal pasakyti kur sukelti visus šituos failus kad gautisi toks hudas ir frontas.

Failai:04d857f127e9197f0ca1691b94c6d4ff56.png

Kai sukeli turėtu gautis toksai:e16f5a4e47f890103c1ab63c7b602061746.png

 

Taigi parodo folderiai kur kelt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba, gal galėtum įkelt savo numodinta gta3.img ir atsiust linka į AŽ, bučiau dekingas,nes man reikėjo persirašyt gta, tai aš turejau visus tavo modus ir,kad nereiktu vėl siuntinėt modu. Atsiusk :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba, gal galėtum įkelt savo numodinta gta3.img ir atsiust linka į AŽ, bučiau dekingas,nes man reikėjo persirašyt gta, tai aš turejau visus tavo modus ir,kad nereiktu vėl siuntinėt modu. Atsiusk :D

 

Nekelsiu kadangi neturiu laiko nes jis užima ~ 2G ramų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai spaudžiu ESC ir nueinu į Display Settings - Advanced - man išmeta crash. ką daryt ? nein nieko nustatinėti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai spaudžiu ESC ir nueinu į Display Settings - Advanced - man išmeta crash. ką daryt ? nein nieko nustatinėti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai spaudžiu ESC ir nueinu į Display Settings - Advanced - man išmeta crash. ką daryt ? nein nieko nustatinėti...

O nesi įsikėlęs kokio ENB ? gal tas pats ENB blogas. detaliau paaiškink kokius modus naudoji.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O nesi įsikėlęs kokio ENB ? gal tas pats ENB blogas. detaliau paaiškink kokius modus naudoji.

Sabre edit , skin'ų keletas , mara roads , detailed radar mod , enb , deerims , bulletholes , normalmap ir pnš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal gali duoti HD mini-mapo ir per ESC-maps kad butu parsisiuntimo linka? Ir dar pasakyk kaip ir kur kelt. Jei gali i A.Z. parasyk viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sabre edit , skin'ų keletas , mara roads , detailed radar mod , enb , deerims , bulletholes , normalmap ir pnš.

nuo tų normal failiukų gali taip būti nes kaip kažkada banžiau juos įmaišyti š ENB tai labai buginosi..  tai ir bus turbūt nuo ENB.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikia dar pagalbos. Važinėju po miestą ir vis pašviesėją / patamsėją ekranas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikia dar pagalbos. Važinėju po miestą ir vis pašviesėją / patamsėją ekranas.

Toki dalykai būną tik nuo ENB...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėčiau gauti atsakymą į A.Ž. Taigi, kaip įsikelti mašinų, ginklų, sprogimų garsus? su kuo? norėčiau viską išsamiai matyti A.Ž. Laukiu. Atsiskaitymas bus didelis.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...