Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Bob_Faxen

Vuxis Production

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

Taigi, mano VIDEO vis daugėja, o temos slenka vis žemyn, todėl nusprenžiau sukurti temą, kurioje būtų geriausi mano VIDEO :)

 

DAUGIAU VIDEO MATYSITE PASPAUDĘ MYGTUKĄ „SPOILER“

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5PHhqYGifvo

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=RKj5qmYEhak

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=nelJyiAfjD8

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=nPngOOG0Vyc&feature=c4-overview&list=UUFrPFdpLpaFNaoHhA4NBQSg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=SVy7sbE5swc&feature=youtu.be

 

 

  • Patinka 21

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražūs darbai, manau vis kuo toliau tuo labiau tobulėji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražūs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paspausiu +REP. :)


Gražūs video.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vuxis Production??? :DDD Koks čia gali būti Production, jei nemoka savo intro susikurti ir tik vogia iš kitų template, parašo savo vardą ir vsio ir dar + kiekvienam video kitas :DD Visi tik sako, kad gražūs, kad niurkt daro arba nesupranta iš kur traukia savo intro arba galvoja, kad pats kūrė :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vuxis Production??? :DDD Koks čia gali būti Production, jei nemoka savo intro susikurti ir tik vogia iš kitų template, parašo savo vardą ir vsio ir dar + kiekvienam video kitas :DD Visi tik sako, kad gražūs, kad niurkt daro arba nesupranta iš kur traukia savo intro arba galvoja, kad pats kūrė :D

 

O aš sakiau kad čia yra mano? Taip, templates pradžioje yra ne mano, kiek teko matyti daug VIDEO kūrėjų, ir gerų kūrėjų naudoja TEMPLETE, nes taip yra papraščiau ir greičiau norint įdėti savo vardą į VIDEO. Ir dabar dar manau, kad pats nesugebėtum sukurti kažko panašaus, nes tiesiog proto neužtektų atsisiųsti Sony Vegas ar pnš.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O aš sakiau kad čia yra mano? Taip, templates pradžioje yra ne mano, kiek teko matyti daug VIDEO kūrėjų, ir gerų kūrėjų naudoja TEMPLETE, nes taip yra papraščiau ir greičiau norint įdėti savo vardą į VIDEO. Ir dabar dar manau, kad pats nesugebėtum sukurti kažko panašaus, nes tiesiog proto neužtektų atsisiųsti Sony Vegas ar pnš.

Pritariu viskas gerai mldc esi, kad išvis video kuri, o tas lodaris išvis kurt turbūt nesugeba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O aš sakiau kad čia yra mano? Taip, templates pradžioje yra ne mano, kiek teko matyti daug VIDEO kūrėjų, ir gerų kūrėjų naudoja TEMPLETE, nes taip yra papraščiau ir greičiau norint įdėti savo vardą į VIDEO. Ir dabar dar manau, kad pats nesugebėtum sukurti kažko panašaus, nes tiesiog proto neužtektų atsisiųsti Sony Vegas ar pnš.

Tai tu vedi link to, kad visi geri video kūrėjai yra "chalturnikai" ? Beveik visi rimti video kūrėjai susikuria patys savo intro, arba paprašo draugų, kad jiems sukurtų, bet nevogia ir tikrai nedaro pagal templates. O dėl mano Sony Vegas sugebėjimų gali pasižiūrėti 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3TO1VJiWNgY

www.youtube.com/Sho0t1337 ;)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip ir toliau, mldc seni :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visada kartojau ir kartosiu, kad gražus VIDEO yra ne tada, kai jis yra prikištas efektų, o tada, kai jame aiškiai matosi tai, ką VIDEO kūrėjas norėjo parodyti. Be to, kiekvienas gali ištraukti VIDEO iš youtubės :P

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visada kartojau ir kartosiu, kad gražus VIDEO yra ne tada, kai jis yra prikištas efektų, o tada, kai jame aiškiai matosi tai, ką VIDEO kūrėjas norėjo parodyti. Be to, kiekvienas gali ištraukti VIDEO iš youtubės :P

Ištraukti iš youtubes?? :D jei ką ąčia mano kanalas, beja gali sub ;) Beto, ar būtina sakyti, jog net neturiu sony vegas ar panašiai, jei nieko nežinai. Ir dar, 44 subai, nors labai retai kuriu video not bad ane?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ištraukti iš youtubes?? :D jei ką ąčia mano kanalas, beja gali sub ;) Beto, ar būtina sakyti, jog net neturiu sony vegas ar panašiai, jei nieko nežinai. Ir dar, 44 subai, nors labai retai kuriu video not bad ane?

 

Aš dar kartelį sakau, kad kiekvienas yra gudras ištraukti iš youtubės video, kad ir iš to pačio kanalo ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu žiūrėti...  :) Nieko per daug neprikišta (efektų) kaip kitų Video.


Tobulėjimui nėra ribų, todėl tobulėk ir toliau.  :P


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš dar kartelį sakau, kad kiekvienas yra gudras ištraukti iš youtubės video, kad ir iš to pačio kanalo ;)

Tai čia tipo nori pasakyti, kad Sho0t ne aš esu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Velniai žino, kas tas Sho0t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai kurie lėvi bet yra ir geru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus vuxiukai tavo Video :*.


Niurkt, niurkt.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek žiūriu Vuxo video, visi patinka, spaudžiu dešine :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Velniai žino, kas tas Sho0t

Sho0t - tai aš ir visus video kūriau pats ir tiesiog išėmiau vienus geriausių, bet yra ir su mažiau edito, jei nori pasieškok. 

Tiesiog man labai nepatinka, kad tu visus intro chalturini ir visi nardydami sako, kad gražūs video, nors visi vienodi ir nuobodūs.

 

www.youtube.com/velosofy - Čia iš kur trauki intro, galit pasieškoti. Beja, sakei, kad geri populiarūs video kūrėjai irgi chalturina, parodyk man konkrečiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sho0t - tai aš ir visus video kūriau pats ir tiesiog išėmiau vienus geriausių, bet yra ir su mažiau edito, jei nori pasieškok. 

Tiesiog man labai nepatinka, kad tu visus intro chalturini ir visi nardydami sako, kad gražūs video, nors visi vienodi ir nuobodūs.

 

www.youtube.com/velosofy - Čia iš kur trauki intro, galit pasieškoti. Beja, sakei, kad geri populiarūs video kūrėjai irgi chalturina, parodyk man konkrečiai.

 

Blem tu skaityt moki? :D Aš jugi sakiau, kad pradiniai intor NE MANO :D Akis prasivalyk :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blem tu skaityt moki? :D Aš jugi sakiau, kad pradiniai intor NE MANO :D Akis prasivalyk :D

Nu tai čia ir arkliui aišku, jei jau rašai Production, tai jau turi turėti savo intro, o ne nukopintą, o dabar tiesiog "Vuxis present" ar kažkas pan., bet tik ne Productions, nes žodis productions kyla iki tokių aukštumų kaip "Universal", "Green Hat" ir t.t. žvaigždžių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kOks bybis, suklydo gal ar panašiai, šiaip ten ne tavo tikrai kanalas:), nes tas sh00t mano skypėj kažkur laidos, ir tikrai jį žinau truputį bent žinau tikrai apie jį. Tad nepisk niekam čia proto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...