Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Žygis_Vodka

Mūsų Tikslai turi būt užbrėti | Vodkius*

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, visi žiūrintis, dabar noriu pasakyti tokį, dalyką, daug kas leavino, daug kas atėjo, savininkas išėjo atostogų, bet VASARA ,bėga kaip sekundė, ir laiko sustabdyti negalime, manau nereikia nieko daryti ateityje, manau reikia daryti DIDELIAS PERMAINAS, GREITAI, EFEKTYVIAI IR IŠKARTO STENGTIS, kam gi mes žaidėjai reikalingi, kuo mes naudingi, tai vat prašau jūms, mes norime jog liktų šitas projektas,ir gerai gyvuotų, tai ko mes padėt negalime, mes padėti tiek galime ,kad čia būtų galbūt ir tikrai žymiausiais serveris, bet nėra dauguma Motyvacijos, velniop ant jos, šį kartą jau reikia stipriai padirbėti, tiek savininkam tiek žaidėjam manau, mes galime šį projektą dar padaryti geresnį, tik vis delsiame, taigi manau, kad mes galime per šią ,vasara padaryti ,kaip sako invis eilinis pradinis puslapis, tikrai neįlinis, manau šiame projekte, yra gerų GFX'erių, tokių kaip aš ir dar kaikurie, ir galima padaryti puikų dizainą, jį sukoduoti, taip  pat padaryti patiems savo nusipiešti ir sukoduoti IPB' forumą, padaryti naujų sistemų jame, taip pat pakvietimų sistemą, Galu gale, reikia kažka daryti ir nedelsti, toliau manau reikia jau kažkaip padaryti, jog nereikėtų visko laukti, na be verslų, tarkime nori Bankinių pervėdimų padaryti, tai jeigu tu padarai, reikia vistiek laukti, kol patvirtins, o reikia padaryti jog automatiškai, ir viskas čiki piki, labai greitai užsidėdinėtų, ir mes nemirtumę, ir tokių kvailų klausimų, nerašynėtume, dar ką manau tikrai JAU ĮKYRĖJO, TA KALBANTI SOUNDTRACK, pačioje pradžioje, kai tik prisijungi, arba reikia keisti į kitą, arba išvis išimti, nes daugumai, jis nervina labai, toliau neleidžia prisijungti, ir šiaip jau labai pabodęs, geriau jau tada vietoj jo, tesiog muzika, būtų random kažkokią, toliau manau padaryti ne tai ,kad šaukyklą, bet vėliausi būsenos atnaujinimai kažkurioje pusėje, tada bent būtų idomiau, ir galėtūme, jau kaip ir rašyti ,ir būsenose, nes mes kažkiek esame tikrai atsilikę, ką dar manau reikėtų serveryje, ne daryti atnaujinimų labiau, tokių, o ištaisyti visiškai visus serverio bugus labai svarbius, ir daryti ne Darbus, ne ten kokius Event'us, o sistemas, tarkime ,jog reikėtų valytojams, galima būti veiksmus pastatuose, su kažkuom valyti ir už tai pinigų gaudinėti, padaryti ten visokių spidometrų ir panašiai, bet vis dėl to ,mes per ilgai delsiame.


 


BET AŠ ESU UŽ LAS-VENTURAS.LT, IR JEIGU JUS MANO ŠITAI RAŠLEVAI PRITARIATE, TAI PADĖKITE, SERVERIO ADMINISTRACIJAI, KAD TIK JEI BŪTŲ GERIAU, IR NEREIKĖTŲ NERVUOTIS, DĖL KAŽKOKIŲ KIVIRČŲ NEAIŠKIU, IR NEVERKITE DĖL SAVO VERSLŲ, IR KITŲ PASLAUGŲ YRA TOKS DALYKAS, KURIS JŪMS GYVENIME LABAI BUS REIKALINGAS KANTRYBĖ.


 


Pagarbiai Žygis_Vodka


 


 


VAROM UŽ LAS-VENTURĄ.


 



  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas tai rašytojas bus.


Maladėc čiūvas.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su tavim vodka... Žinoma kad to reikia bet kas darys ? :? Tikrai visi norim to bet... Nu tikėkimės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su tavim vodka... Žinoma kad to reikia bet kas darys ? :? Tikrai visi norim to bet... Nu tikėkimės.

Yra toks dalykas, kaip Administracija, kuriai reikia padėti, bet kai tokia padėtis, aš matau kaip TS, CS žaidžia ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikia tik mūsų įdėjų, pastangų ir viskas bus žymiai geriau. Baigiam pyktis vieną kartą gyvenime vieni su kitais, geriau serveryje svaidykimės ne purvais, o geromis įdėjos ir pasiūlimais.

 

Mldc Vodką, viską perskaičiau.. Klaidų tiek, net Tavo šitame rašinyje taško nematyt :D Įsijautęs varei :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl paslaugų parašyta mokėjimai.lt svetainei, kad aktyvavimas pervedimas užtrunka kažkiek laiko per maxima jei neklystu 1h su viršum vat todėl iškarto uždėt negali iškarto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikia tik mūsų įdėjų, pastangų ir viskas bus žymiai geriau. Baigiam pyktis vieną kartą gyvenime vieni su kitais, geriau serveryje svaidykimės ne purvais, o geromis įdėjos ir pasiūlimais.

 

Mldc Vodką, viską perskaičiau.. Klaidų tiek, net Tavo šitame rašinyje taško nematyt :D Įsijautęs varei :D

Įsijautęs tai tikrai, ir parašiau per 3 minutęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"savininkas išėjo atostogų" - kas čia sprendžia už mane, kada man atostogauti?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oo ypač dėl Banko pinigų pervedimų sutinku, dėl kitų dalykų taip pat. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"savininkas išėjo atostogų" - kas čia sprendžia už mane, kada man atostogauti?

Aš sakau Volk'as , Karoli manai aš taip galėčiau :D?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš sakau Volk'as , Karoli manai aš taip galėčiau :D?

Jeigu sprendžiat iš to mano pranešimo, aš tik pasakiau, kad jis beveik visus 2013 metus atostogauja.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu sprendžiat iš to mano pranešimo, aš tik pasakiau, kad jis beveik visus 2013 metus atostogauja.

Bet aš manau, kad jau reikia tai palikti praeityje, tas pats kaip ir būtų pvž " artimųjų kažkieno mirymas" ,reikia eiti į priekį, ir nežiūrėti į ateitį, o dabar dabartyje, jau keisti, bei padėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"savininkas išėjo atostogų" - kas čia sprendžia už mane, kada man atostogauti?

Kodėl mums negalima? Juk tai akivaizdžiai matosi Karoluk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra toks dalykas, kaip Administracija, kuriai reikia padėti, bet kai tokia padėtis, aš matau kaip TS, CS žaidžia ..

Mes ką nuorim ta veikiam prie Sampo ar Cs kur linksma chebra ten ir būnam

 
 
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laikom kardanus į visks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rašytojas būsi :D šiaip dėl visko sutinku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rašytojas būsi :D šiaip dėl visko sutinku :)

Daugumą, čia išvis forumiečių, sako ,jog aš busiu arba Gydytojas, arba Dizaineris , Programuotas, Fizikas, Filosofas, Rašytojas, kas dar bus:D? Nes šiaip tai noriu būti arčiau filosofijos ir programavimo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas ten maždaug parašyta ? Koks apibendrinimas ? Labai tingiu skaityti. :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinau kas tu būsi , tu būsi kosmonautas !

Gerai baikite, freepostinti, ir rašykite į tema, o ne apie Kosmosą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ką padarysi, vistiek čia mes niek onesprendžiam, tik Administracija. Beja, pabūtum pats Invio vietoje, ką darytum? Taigi tas savininko gyvenimas nėra toks paprastas kaip tik atrodo, jog čia linksma, serve darai ką  tik nori, o ištikrūjų turi pervedinėti pinigus, atsakinėti į klausimus, išklausyti žaidėjų skundų, tvarkyti su moderatoriais, rinkti naujus ir dar begalės darbų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ką padarysi, vistiek čia mes niek onesprendžiam, tik Administracija. Beja, pabūtum pats Invio vietoje, ką darytum? Taigi tas savininko gyvenimas nėra toks paprastas kaip tik atrodo, jog čia linksma, serve darai ką  tik nori, o ištikrūjų turi pervedinėti pinigus, atsakinėti į klausimus, išklausyti žaidėjų skundų, tvarkyti su moderatoriais, rinkti naujus ir dar begalės darbų.

Tu pasakei, taip ,jog pats turėjai suprasti ką parašei, jog jis tą tą ir tą turi atsakinėti, prižiūrėti pervesti, o kaip tu manai reliame gyvenime daro, kiekvienas žmogus kiekvieną darbą daro, tai yra vienas prižiūri, kitas renkas, kitas rengia, kitas atsakinėja, ir taip toliau, o šiaip Projekto gyvavimas, ne nuo jų priklauso, o nuo mūsų pačių, nes jie su mielu norų, mūsų pagalba priims, tik ją reikia duoti, o ne verkti, ir prašyti kažkokių verslų ,kai pasakyti kada bus uždėta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu pasakei, taip ,jog pats turėjai suprasti ką parašei, jog jis tą tą ir tą turi atsakinėti, prižiūrėti pervesti, o kaip tu manai reliame gyvenime daro, kiekvienas žmogus kiekvieną darbą daro, tai yra vienas prižiūri, kitas renkas, kitas rengia, kitas atsakinėja, ir taip toliau, o šiaip Projekto gyvavimas, ne nuo jų priklauso, o nuo mūsų pačių, nes jie su mielu norų, mūsų pagalba priims, tik ją reikia duoti, o ne verkti, ir prašyti kažkokių verslų ,kai pasakyti kada bus uždėta.

Tai kaip mes galime padėti, beja dėl to darbo, kiekvienas žmogus pagal savo profesiją daro tam tikrą darbą, yra atsakingas už save arba būtį žmonių, o čia ant 1 žmogaus pečių tokia didelė našta. Mūsų pagalba kokia gali būti aš net negaliu įsivaizduoti, nebūtų įmanoma, jog Invis prileistu pats prie sistemos žaidėjus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kaip mes galime padėti, beja dėl to darbo, kiekvienas žmogus pagal savo profesiją daro tam tikrą darbą, yra atsakingas už save arba būtį žmonių, o čia ant 1 žmogaus pečių tokia didelė našta. Mūsų pagalba kokia gali būti aš net negaliu įsivaizduoti, nebūtų įmanoma, jog Invis prileistu pats prie sistemos žaidėjus.

Nebūtinai, mes galime paaukoti projektui, ant naujo tarkime web'o, sumažinti tu prašinėjimų jog uždėtų ir panašiai, ir tada tikrai sumažėtų darbo jam šiek tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...