Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deimante_Miela

Nuomonės apie Deimante_Miela

Rekomenduoti pranešimai

Niekada nieko blogo prieš tave neturėjau, kad ir buvau su tais kurie tave nelabai mėgsta visada patylėdavau arba neklausydavau. Mano nuomonė tokia, kad esi maloni ir tikrai protinga. Tik kartais nervina nesinori su tavim pyktis ar ką, bet kaip pasakei, kad gavau SPD blist tai galvojau, kad labai užpykai, kad išėjau. Šjp kaip ir minėjau nieko blogo prieš tave neturiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu niekada prieš tavę blogo neturėjau,visada atsiranda skirtingu žmonių kurie tavę skirtingai vertina,bet aš manau kad esi šauni administratorė ir šauniai tvarkaisi su pareigomis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi labai atsakinga, tikrai nesi dviveidė, visada kada reikia padedi.. Sutavimi malonu bendraut, bet nedaug bendravę esam :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera administratorė, daug kam padedi, bei ir man, šiaip paslaugi, gera esi ;) tik galėtum greičiau getinti kai koks veiskmsas būna :DD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek pastebiu daug kam trukdau šitam serveryje, todėl galite rėžti savo nuomone, dėl ko tik su argumentais, įžeidimu ir nereik ir taip daug prisiklausau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kartais nesugebi suvaldyti savo darbuotojų (SPD) Nes jie daro ką nori be ribų..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atvirai pasakius tu esi labai sąžiningas žmogus,atsakingas,vienintelis žaidėjas kuo galima pasitikėti,ir žinoma žmogus iš tų kuris turi savo nuomonę.Ištikrujų visad turėjau gerą nuomonę apie tave,neturiu net prie ko prikibt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Ką žinau, šeip buvo ir stumimų iš mano pusės, bet kaip žaidėja serveryje man nemašai, nk prieš kaip ir neturiu, tik va užknisa tas tavo teisingumas. Nu bet, kžn šeip nk prieš ntr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tavim labiausiai galiu pasitikėti šiame serveryje, ir hotringą ir sandkingą esu paskolinęs ir nepavogei kaip kiti būtų padarę :D Šiaip mldc, nžn ką apie mane dabar galvoji, bet aš nestumiu ir nestumsiu ant tavęs.

 

( Tikiuos supranti dėl Yardų kaip ten viskas vyksta pas mane, tos varkės :D )

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek nervu man buvo nuo taves, bet jau atleidžiu, esi labai gera administratorė, direktorė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oj visko apie tave aš girdėjas, tiek gerų, tiek blogų dalykų. Pats bendravęs neesu, nors visai norėčiau sužinot kas per asmenybė esi. O šiaip kiek pastebėjau darbą atlieki tikrai be priekaištų ir už tai gerbiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

​Prieš 3 - 4 dienas pakeičiau nuomonę apie Tave į gerają pusę , seniau sutardavom normaliai , bet paskui kažkodėl užsistumiau pats nesuprantu kodėl. Nori vertink teigiamai - nori ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu su tavim bendraves, nezinau, atrodai maloni ir pan. Bet neturiu geros nuomones nes diriko neduodavai :///

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ogo kokie mes geručiai mielos atsiprašinėjam :DDDD Nors už akių stumiat tai gal geriau nk nerašykit arba sakykit tiesą :D

Miela , užknisi tu su savo jobnutom taisyklėm ir į sušiktą žaidimą žiūrint kaip į real life ....

plbm db užsipuls Mielos sergėtojiai ale p.x kažkaip :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ogo kokie mes geručiai mielos atsiprašinėjam :DDDD Nors už akių stumiat tai gal geriau nk nerašykit arba sakykit tiesą :D

Miela , užknisi tu su savo jobnutom taisyklėm ir į sušiktą žaidimą žiūrint kaip į real life ....

plbm db užsipuls Mielos sergėtojiai ale p.x kažkaip :D

Kaip tu drysti parse tu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...