Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deimante_Miela

Nuomonės apie Deimante_Miela

Rekomenduoti pranešimai

Norėčiau sužinot jūsų nuomonę apie mane  :P 


  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neteko daug bendrauti, bet kiek pastebėjau maloni, puiki administratorė žaidimę. Paslaugi bei visuomet atsakanti į klausimus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Entonio_Style

Labai faina ir maloni panelė, niekad neatsuka nugaros ir visada padeda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krč Padrūškė Mano :D Meilė mano :D 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek teko su tavimi bendrauti tai esi gera, paslaugi, miela:D, padedi visiems kada reikia neatstumi nei vieno. Tarnaite mūsų :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kol neturėjai komandū mldc būdavai,dabar visai pasikeitusi,pasikėlusi ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebezinau ka reikia besakyt apie tave is pradziu buvau geros nuomones,o dabar tiesiog kritai akyse, na gal pasitaisysi manau kazkas tau snd susiko diena :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pas tave buvo pats pirmas darbas mano. Ištiesų esi draugiška , nestumi ant kitų . Patiko mano balsas tai priėmei į darbą :lol: . Dabar išviso nebendraujam , kartais užmatau serveryje , bet net nepasisveikinam nei nieko. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš visko, kai bendravom tuo met, kai dirbdavau radistuose, tokia normali atrodei.


Bet, paslaugos padaro savo, su admin'u labai kieta vaidini, išvis, man tai mažvaikė kažkokia tu per serverį, galbūt forume truputį kitokia.


Pamenu įsodinau tiktais į sanchez'ą būdamas Lucchesu, iškarto ban'u grąsini, jei nepaleidžiu, nesvarbu, kad negrobiau. :D:D


Tokia mažvaikė gryna. ;x


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na kai pirmą kartą įsidarbinau pas tave TAXI firmoje, tai atrodei visai nieko. Linksma tokia, faina.. Viena iš ilgiausių direktorių. 


Sėkmės tau, nenuleisk rankų. :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graži,linksma,šauni :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už jūsų nuomones tačiau aš tikrai nesu pasikėlusi bendrauju su visais kurie bendrauja su manim.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O iš kur jūs žinot, kad ji graži?? Ji foto, tai neįsidėjus, gal jūs ekstrasensai? Esi tikrai padedanti, nes buvau naujokas tu pastoviai kreipeisi ar reikia man pagalbos, tai man padarė neblogą įspūdį,bet daugiau nieko negaliu apie tave pasakyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladėc,maloni :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi miela ;D Bet sorri esi biški flegma ;D Supranti kašką tik iš kokio 4-5 karto... Bet nepagalvok neteisingai, aš nieko blogo prieš tave neturiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi miela ;D Bet sorri esi biški flegma ;D Supranti kašką tik iš kokio 4-5 karto... Bet nepagalvok neteisingai, aš nieko blogo prieš tave neturiu :)

 

 

Keista

 

Nei vienas nei kitas  nesate bendravę su manim per ts gal todėl taip ir pasirodė nesu nei flegma nei keista .O šiaip čia jūsų nuomonė aš dėl to nepykstu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek esu bendravęs, tai tikrai maloni, draugiška, esu ir foto matęs, graži. :) Tai tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atrodai maloni asmenybė:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek esu bendravęs, tai tikrai maloni, draugiška, esu ir foto matęs, graži. :) Tai tiek.

 

Atrodai maloni asmenybė :)

Dėkui už nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai kiek esu bendravęs,tačiau kai reikia visada suteikia pagalba,tai atgetina,pahealina.Labai maloni,draugiška.Malonu,kad yra bent viena tokia panelė serveryje su kuria malonu bendrauti.Žinoma ir kitos tokios,bet galbūt tiesiog aš su juomis neesu nei kiek bendravęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maloni , padeda visa laiką kai reikia :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Miela , draugiška, turi gražų balsą tik gaila kad biški hujovai girdžiu dabar :D o taip tai šauni panelė, šiaip kartais biški ir ne taip bendraujas mums kaip reikia , bet kad ir mažai pažystami kažkaip sutariam pagal mane gerai.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...