Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deimante_Miela

Nuomonės apie Deimante_Miela

Rekomenduoti pranešimai

Labai miela :) Esu girdejas kaip kalba per TS toks mielas balsas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O čia tavo nuotrauka avatare?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va ši mergina tikrai netingi padėti. Visada  kiek prašau pagalbos  - padeda. Be abejonės yra šiltas žmogus, daugiau tokių! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano drg, fainai pabendraut :o Nu nu nižinau ką čia parašyt :S Turiu labai gera nuomone apie tave tai vat :D Kaškaip baisu rašyt:D

 

 

Labai geras zmogus, visada padeda kai iskila beda. Maloniai bendrauja per ts ;).

 

Va ši mergina tikrai netingi padėti. Visada  kiek prašau pagalbos  - padeda. Be abejonės yra šiltas žmogus, daugiau tokių! :)

Dėkui už nuomones

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apgavo per lenktynes , bet be to atrodo normali tokia .


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Apgavo per lenktynes , bet be to atrodo normali tokia .

 

Aš nieko neapgavau tavo važiavimą net 2 kart kartojom ,tu suprask kiek dalyvių buvo visi kas pralaimi visad būna nepatenkinti ,sorri nieko neorėjau įžeisti ir man koks skirtumas kas laimės visi buvot lygus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai draugiška,darbšti,bendraujanti panelė :P Su tavim smagu pakalbėt ir t.t. Tik kartais labai greit supyksti :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai gera DPi kartais atrodo kad pavydį bet kartais ne , moka bendrauti, jin turėjo ligtais pirma darbą pas mane limuzinų ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikiai atliekanti pareigas mergina, draugiška dažnai pakalbam team speake viskas ok ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užknisi juodai mane, nemoki bendrauti, pasikėlus, bet vistiek aš tave myliu :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linksma, faina, draugiška, bendraujanti ir mokanti prisitaikyti.


P.S. Pažiūrėk Forume AŽ, labai skubu!!!


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai draugiška,darbšti,bendraujanti panelė :P Su tavim smagu pakalbėt ir t.t. Tik kartais labai greit supyksti :D

Dėkui už nuomonę  sutinku su tuo .kad greit supykstu ,bet gal greičiau įsižeidžiu (gal čia mano trūkumas).

 

Tikrai gera DPi kartais atrodo kad pavydį bet kartais ne , moka bendrauti, jin turėjo ligtais pirma darbą pas mane limuzinų ;)

Dėkui ,bet tikrai aš nesu pavydi.

 

Puikiai atliekanti pareigas mergina, draugiška dažnai pakalbam team speake viskas ok ;)

Dėkui ,aš manau ,kad tu taip pat esi fainas žmogutis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užknisi juodai mane, nemoki bendrauti, pasikėlus, bet vistiek aš tave myliu :*

Aš nepasikėlusi ,tu mane ir užknisi ,bet malonu išgirsti nuomone stengsiuosi pasikeisti .

 

 

Linksma, faina, draugiška, bendraujanti ir mokanti prisitaikyti.

P.S. Pažiūrėk Forume AŽ, labai skubu!!!

 

Dėkui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Meile mano . Mldc kad man ispėjimu nededat su vodka :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neteko daug bendrauti su tavimi, bet žinau kad esi šauni administratorė :), ir padėtum betkada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gryžęs po pertraukos į projektą pradėjau savo karjerą kaip GS lyderis, tuo metu iš aplinkinių girdėjau daug gandų jog esi lieva, kaimietė ir t.t. Nu žodžiu visos lituanikos manau supranti nerašysiu čia kokia tave vadino, na, pagalvojau jog ištiesų esi kažkoks velnio grobtas vaikas jei tiek žmonių tavęs nemėgsta, poto pradėjau nebekreipti į tave dėmesio ir tiesiog pamiršau jog tu egzistuoji. Po laiko man patekus į pavaduotojus FTB(Pas Judita Low) atsirado reikalų, kurie buvo susyję su tavimi, na, pradėjome apie tuos reikalus bendrauti, ir pradėjau pastebėti, jog esi paprastas žmogus kuris turi jausmus ir masto taippat kaip kekvienas esantis čia iš mūsų. Kaikuriomis naktimis kai jau didieji "vaikai" jau nueidavo nuo pc ir man nebelikdavo ką veikti, susirasdavau tave per teamspeak ir pradėdavom bendrauti(Tai nutiko 2kartus man rodos:D) Tada prasidėjo prikolai, ir tai buvo tiesioginis ultimatumas apie mano nuomonę, kuri buvo nustatyta apie tave, pastebėjau kad visiškai linksmas ir ambicingas žmogus esi, jog galvojau visiškai kitaip apie tave visą tą laiką, ir štai esu čia, rašantis kokia mano nuomonė apie žmogų gali sumautai klysti nepažystant žmogaus. O visa šita daėjo tai, jog parašei man į skype, ir aš pamatęs kokį komentąrą parašęs buvau seniau

 

kaims

 

 tiesiog apakau ir save tokiu durneliu palaikiau, todėl štai, linksmo ir malonaus skaitymo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Panelė, turinti iškirtinių bruožu, drovi, linksma, visada labai juokinga su tavimi, esi tikrai piktą raganą, na, tai genetika ir jos nepakeisi, bet man tai patinka | Tikrai dar turėsime progu ištaisyti tavo klaidas analizėse :D , esi graži vidumi, nors išoręs nematęs, bet kam ir svarbi tą išore, bet koks tavo " " dydis, tikrai dar SUŽINOSIU ! Tikra sielos draugė, bei išmintingą panelė, kuri yra išskirtinė ir vienintelė !  :P 


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Panelė, turinti iškirtinių bruožu, drovi, linksma, visada labai juokinga su tavimi, esi tikrai piktą raganą, na, tai genetika ir jos nepakeisi, bet man tai patinka | Tikrai dar turėsime progu ištaisyti tavo klaidas analizėse :D , esi graži vidumi, nors išoręs nematęs, bet kam ir svarbi tą išore, bet koks tavo " " dydis, tikrai dar SUŽINOSIU ! Tikra sielos draugė, bei išmintingą panelė, kuri yra išskirtinė ir vienintelė !  :P 

 

Bet tu tai stumi :D tiek per skype stumi nesveikai tiek čia axujenas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažinau, šiaip padedi gera serveryje, draugiška, maloni, bendraujanti teamspeake :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuomonė bus atvira. Esi kolkas tikrai puiki DPi narė, taip pat ir draugė, didžiąją laiko daly kalbame TeamSpeak programoje, todėl mano nuomonė pakrypus į gerąją pusę

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai maloni, galima su ją pabendrauti normaliai,esu geros nuomonės apie tave, miela neveltui pasivadinus Deimante_Miela :D :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek teko bendrauti, gaila tik žaidime tai esi paslaugi, neatsukanti nugaros, dažnai padedi vos paprašius, Miela kaip ir Pavardė - Miela ;p

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau esi vienintelė mergina serveryje , su kuria galima pakalbėti be jokių išvedžiojimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...