Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deimante_Miela

Nuomonės apie Deimante_Miela

Rekomenduoti pranešimai

Nuo mano tokio "Bendraviom" kuriame bendravom tik gal 30 min galiu pasakyt kad esi tikrai šaunus žmogus, teik žaidimo atžvylgių tiek manau realybes 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krč kai šnekedavom per TS balsas kaip būsimos advokates toks :DD o Šeip tai padedi serveriui todėl tu ir Miela :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki DPi atstove, greitai isrenki direktorius, maloniai bendrauji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Deimante,kiek pastebėjau serveryje esi tikrai gera bei nuoširdi žaidėją.Visada padedanti bėdoje.Esi labai puiki DPI narė kiek pastebėjau,nes teisėsaugai tikrai prigalvoji daug veiksmo.Na tikėkimės išliksi tokia pat ir po metu,kelių kaip ir dabar.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daug bendrauti neteko, bet laabai gerai atlieki savo pareigas, kiek pastebėjau bendrauji su visais ir stengiesi padėti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

MLDC DPI, myliu tave taip kaip ir judita, gražiausios serverio merginos, krč mldc jus.  Mano profilis>Mėgiamu sarašas>9 numeriukas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano *Myliu Las-Venturas.lt* už tave gražesnis!


Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai, įžeidinėjimai
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera DPI narė, gera administratorė, neveltui gauni tiek pagyrimų, na žodžiu tiesa, kad Miela.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasikėlus, pastoviai įžeidinėja, už akių stuma ant daug ko tikrai ( dabar nevardinsiu ), specialiai bando pakenkti kai kuriems žmonėms, kurie jai nepatinka. Kodėl buvo be pareigų buvo p.oxui. Dabar per daug sau leidžia, nurodinėja. Įvedinėja nesąmoningas taisykles. Didelė serverio dalis tavęs nemėgsta, nes bando prisiplakti ir bijo tau kažką pasakyti, nes tu juk su pareigomis. Pamatysi, kaip jų nebeturėsi, niekam nebebūsi įdomi. Dabar gal ir pasitiki tavim Invis, kaip per skype ten pasakas rašai ar kalbat, pamatytų kokia esi iš tikro, tai siųstu toli toli.  

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

​-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na mano manymu būtų tokia ;

Aktyvi,

Maloni,

Bendraujanti,

Imanoma susikalbėti,

Pareiginga,

Šauni,

Puiki,

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gera DPI narė,

Na. O dėl pagyrimu tai tikrai sakau : Kad ne šeip sau gauni tų savo lauktų ar prašytų pagyrimų :D, nors tu jų neprašai
TU gauni vien dėl už gerą , ir nusipelnius geriausia
"DARBĄ" 
Ačiū už leistą suteiktą komentarą.

Tad ir lik "Visą laiką" DPI narė

 

​-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Geriausia DPI narė - Deimantė Miela.

 

​-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patylėsiu.


Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supratinga direktorių prižiūrėtoja,niekada neignoruoja, eina už direktorius kaip už savo vaikus:D gerbiu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

​-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na mano manymu būtų tokia ;

 

Aktyvi,

Maloni,

Bendraujanti,

Imanoma susikalbėti,

Pareiginga,

Šauni,

Puiki,

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gera DPI narė,

 

Na. O dėl pagyrimu tai tikrai sakau : Kad ne šeip sau gauni tų savo lauktų ar prašytų pagyrimų :D, nors tu jų neprašai

TU gauni vien dėl už gerą , ir nusipelnius geriausia "DARBĄ" 

Ačiū už leistą suteiktą komentarą.

 

Tad ir lik "Visą laiką" DPI narė

 

​-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Geriausia DPI narė - Deimantė Miela.

 

​-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niurkt.

 

 

 

Labas, Deimante, apie tave esu susidaręs šiokę tokią nuomonę, paremtą faktais. Manau esi pareiginga, maloni, konikobili, tikrai miela. 

 

Ir tiesiog - dėkui jog esi ;).

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamenu, esi man padėjusi. Tvarkinga, kruopšti. Taip ir toliau.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gera,draugiška,aktyvi,puiki DPI,maloni,kada prašai pagalbos visada padeda,ir galvoju ,kad išdirbsi Dpi dar labai ilgai.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graži, padedanti bet ignoro mašina.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įspudinga administratorė, visada padeda ko paprašai iškart padės ispręst bėda.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Gera DPi narė, susitvarko su savo pareigomis.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Įspudinga serverio žaidėja TIKRA  Miela.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krc durna boba ir taip pasikėlusi kad nebeimano žaisti serve (reike III lygio admin atimt).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Deimante. Tave atsimenu puikiai pradėjome las venturą žaisti vienu metu dirbome limuzinuose pas Dovis_Cool kiek atsimenu tau sekėsi nelabai gerai atsitiko taip ,kad dėl nemokėjimo vairuoti tave išmetė iš darbo, o dabar matai kaip užsitarnavai pareigas, šaunuolė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau tiksliai ar rašiau ar ne tingiu ieškotis bet jei parašysiu dar kartą manau nesupyksi :)

Mano manymu esi labai atsakingas žmogus. Savo pareigas atlieki kuo puikiausiai. Malonu su tavimi bendrauti. 
Tikekymes kad dar ilgai būsi direktorių prižiūrėtoja ir žaisi šiame projekte. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maloni šita

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai geras asmuo, padedanti, atsakinga. Nu tiesiog šaunus žmogus, ne veltui pavardė Miela

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai gera DPI, nekorumpuota, turinti nemažai įdėjų, daranti veiklos. Bet ko trūksta tau Miela, kartais supratingumo įvairiose situacijose..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oh my... Ir ką gi mes čia turime? Tiek daug pasakyti galima, kad net nežinau nuo ko pradėti. Žmogus, kuris privertė mane įsirašyti ts! Nuo armijos laikų viskas ir prasidėjo, tiek mūsų pažintis, tiek mano lv žaidimas. Bet armijos laikotarpio aš nupasakoti negaliu, nes nepamenu ( :D). Tikra pažintis prasidėjo patapus mano pavaduotoja, kuomet atrinkau tave iš anketų(Dar puikiai pamenu tą anketą, su rožės avataru tavo... ). Medikuose dirbant galėjau pasakyti apie tave taip: "Pareiginga" - Niekada nepatingėdavai padaryti veiklos, kiekvieną dieną darydavai medikams veiklą ir ta veikla būdavo tikrai ne taspats per tapatį. "Žiūrinti į visus lygiai" - Šią savybę taip pat pastebėjau medikuose, įteikiant visokias premijas visiems įteikdavai po lygiai ir į pačius darbuotojus žiūrėdavai lygiai. "Darbštuolė bitė" - Visada su malonu prisiimdavai bet kokį darbą, visada padarydavai tai, ko aš negalėdavau. Na, tu būdavai tikra darbuotojų "Deivė", kuri visada praskraidins nuobodžią darbo rutiną. Dirbant medikuose, bent jau man pasirodė, kad mes visai neblogai sutardavome, tiek darbo reikalais, tiek paprastais, galbūt dėl to, nes turėjom panašų požiūrį?

 

---- Ilga pertrauka.

 

Taigi, buvau palikes samp, bet poto gryžus, duetas vėl suėjo mūsų. Nepamenu kaip viskas toliau klostėsi, bet man patekus į admin komandą antrajį kartą, patapau tavo asistentu, direktorių prižiurėtoju. Čia buvo rimtesnis postas, tad elgiamės visai kitaip ir pamatėm kiekvienas savo ydas. Čia aš pastebėjau tavo "Sąžiningumą" - Tave galėčiau įvertinti, kaip kad sąžiningiausia lv žaidėja, netgi aukščiau Klemkos lygio! Taisyklės tau šventas dalykas ir niekada joms nenusižengi. Čia, kaip ir medikuose, į pareigas žiurėjai labai rimtai, matyti buvo iš temų peržiūrų skaičiaus, kaip viską tikrini ar nėra kažkokios klaidos ir pnš. Čia pastebėjau dar vieną tavo bruožą "Konservatorė, skeptikė"(Galbūt ir ne), bet tavo požiūris į kažkokius atnaujinimus būdavo labai skeptiškas ir dažnai mane traukdavai per dantį, kai bandydavau kažką naujo įvesti. "Psichologė?" - puikiai pasižymi psichologiniais įgūdžiais t.y moki puikiai apibūdinti kiekvieną žaidėją psichologiškai, dažnai numatai jų veiksmus, bet kartais tavo požiūris į žaidėjus būna per daug neigiamas. "Tiesmukiška" - Savybė, dėl kurios daugelis žaidėjų nemėgsta taves?  Daugeliui mėgsti pasakyti visas jo nuodėmes tiesiai jam į akis, dėl ko dažniausiai visi labai susinervina ir pradeda taves nemėgti, nors tai yra tiesiog... TIESA. Bet ką tau padaryti, kad tokia esi. Iš dalies tai būtų neig. iš dalies teig. savybė. Dabar tave galiu vadinti viską matančią ir žinančią akimi, kuri žino daugelį žaidėjų nuodėmių ir jų, kas svarbiausia, neužmiršta, tad turėkite tai omenyje, mieli žaidėjai. Bet, kad ir kokios bebūtų tos tavo savybės, aš tave labai gerbiu.  :) 

 

http://imgur.com/JuFzXTo

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oh my... Ir ką gi mes čia turime? Tiek daug pasakyti galima, kad net nežinau nuo ko pradėti. Žmogus, kuris privertė mane įsirašyti ts! Nuo armijos laikų viskas ir prasidėjo, tiek mūsų pažintis, tiek mano lv žaidimas. Bet armijos laikotarpio aš nupasakoti negaliu, nes nepamenu ( :D). Tikra pažintis prasidėjo patapus mano pavaduotoja, kuomet atrinkau tave iš anketų(Dar puikiai pamenu tą anketą, su rožės avataru tavo... ). Medikuose dirbant galėjau pasakyti apie tave taip: "Pareiginga" - Niekada nepatingėdavai padaryti veiklos, kiekvieną dieną darydavai medikams veiklą ir ta veikla būdavo tikrai ne taspats per tapatį. "Žiūrinti į visus lygiai" - Šią savybę taip pat pastebėjau medikuose, įteikiant visokias premijas visiems įteikdavai po lygiai ir į pačius darbuotojus žiūrėdavai lygiai. "Darbštuolė bitė" - Visada su malonu prisiimdavai bet kokį darbą, visada padarydavai tai, ko aš negalėdavau. Na, tu būdavai tikra darbuotojų "Deivė", kuri visada praskraidins nuobodžią darbo rutiną. Dirbant medikuose, bent jau man pasirodė, kad mes visai neblogai sutardavome, tiek darbo reikalais, tiek paprastais, galbūt dėl to, nes turėjom panašų požiūrį?

 

---- Ilga pertrauka.

 

Taigi, buvau palikes samp, bet poto gryžus, duetas vėl suėjo mūsų. Nepamenu kaip viskas toliau klostėsi, bet man patekus į admin komandą antrajį kartą, patapau tavo asistentu, direktorių prižiurėtoju. Čia buvo rimtesnis postas, tad elgiamės visai kitaip ir pamatėm kiekvienas savo ydas. Čia aš pastebėjau tavo "Sąžiningumą" - Tave galėčiau įvertinti, kaip kad sąžiningiausia lv žaidėja, netgi aukščiau Klemkos lygio! Taisyklės tau šventas dalykas ir niekada joms nenusižengi. Čia, kaip ir medikuose, į pareigas žiurėjai labai rimtai, matyti buvo iš temų peržiūrų skaičiaus, kaip viską tikrini ar nėra kažkokios klaidos ir pnš. Čia pastebėjau dar vieną tavo bruožą "Konservatorė, skeptikė"(Galbūt ir ne), bet tavo požiūris į kažkokius atnaujinimus būdavo labai skeptiškas ir dažnai mane traukdavai per dantį, kai bandydavau kažką naujo įvesti. "Psichologė?" - puikiai pasižymi psichologiniais įgūdžiais t.y moki puikiai apibūdinti kiekvieną žaidėją psichologiškai, dažnai numatai jų veiksmus, bet kartais tavo požiūris į žaidėjus būna per daug neigiamas. "Tiesmukiška" - Savybė, dėl kurios daugelis žaidėjų nemėgsta taves?  Daugeliui mėgsti pasakyti visas jo nuodėmes tiesiai jam į akis, dėl ko dažniausiai visi labai susinervina ir pradeda taves nemėgti, nors tai yra tiesiog... TIESA. Bet ką tau padaryti, kad tokia esi. Iš dalies tai būtų neig. iš dalies teig. savybė. Dabar tave galiu vadinti viską matančią ir žinančią akimi, kuri žino daugelį žaidėjų nuodėmių ir jų, kas svarbiausia, neužmiršta, tad turėkite tai omenyje, mieli žaidėjai. Bet, kad ir kokios bebūtų tos tavo savybės, aš tave labai gerbiu.  :) 

 

http://imgur.com/JuFzXTo

Dėkui už tokia gerą nuomone, bet tiesiog aš neesu tobula ir tikrai, kartais klystu, be stengiuosi būti visiems teisinga ir žaidėjų neskirstyti į blogus ir gerus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...