Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Admin_Volk

Atsisveikinu

Rekomenduoti pranešimai

 

Tu nesugebi gaujų zonų padaryti , ką kalbėti apie sistemas :D

 

Man įdomu ką tu pats padarai.. Vietoi tavęs aš išvis tylėčiau gėdą sau darai..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmės tau Volkai gyvenime.

Beje kurk savo serveri ir viskas pinigu turi tik noro reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Labas vakaras.

 

Nerašysiu didelio atsisveikinimo, nes nemėgstu beprasmių kalbų ir šeip blevyzgų. Taigi aš jau nebe savininkas šio serverio. Karolis mane taip galima pasakyti "kinul", aš norėjau dar likti projekte ir būčiau toliau dirbęs, gal kas ir nepatikės, bet tikrai jau būčiau, jau padariau po to laiko kai jis mane išmetė atnaujinimų ir dar prieš kelias minutes nusiunčiau jam naujausią serverio versiją. Norėjau likti, bandžiau įkalbėti Karolį, bet jis nenorėjo nieko keisti. Na čia jo sprendimas.

 

 

 

Dabar dėl šio serverio gm. Jau daug kas man į skype rašė ar aš platinsiu šį gm ar ne. Mano atsakymas bus toks: "Viskas priklausys nuo Karolio". Jei jis man mokės pinigus tam tikrą laiko tarpą, tai a jo neplatinsiu. Aš jam siūliau, kad jis išmokėtų man 3 tūkstančius litų, bet jis nenori. Jis nori man mokėti tam tikrą laiko tarpą po kažkiek procentų nuo serverio pelno. Jei jis bent kiek mane apgaus aš iš kart platinsiu gm ir dar nežinau ar galutinai sutiksiu su jo pasiūlymų dėl to, kad jis moktų man pinigus laikui bėgant. Jei išmokės man iš karto 3 tūkstančius litų, aš apie šitą gm galėsiu pamiršti.  Bet jei kada nors apgaus, gm bus paplatintas, nes aš turiu visas teises tai daryti, nes aš jį ir sukūriau. 

 

 

 

 

Tiek norėjau pasakyti, nelinkiu jums nieko blogo, tik gero, bet vis dėl to mano interesai man svarbiausi ir neleisiu save va taip kaip šunį išmesti. Tai tiek norėjau pasakyti, dar kartą sėkmės jums visiems :)

 

 

 

 

Jei kažkam reikės kažkokios pagalbos rašykit į skype. Padėsiu jei galėsiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dar noriu pridurti. Aš šeip esu toks "poxuistas" jeigu suprantat ką tai reiškia ir silpnai sureikšminu dalykus ir tam, kad ką nors prisiminčiau tai turi kažką man reikšti. Nesakau, kad aš esu bejausmis. Tai va prie ko čia aš. Parašysiu kelis žmones, kurie man patiko iš šio serverio, kurie man padėjo, palaikė snukioj minutėj, o ne tik prašė kažkokių paslaugų. Jų bus tikrai nedaug, nes nebeprisiminsiu visų, bet: 

 

 

Invision_White,

Lionel_Messi, 

Sefas_Cop,

Ignas,

Lafa( Lukas),

Martial_Luksa ( kadangi mano geras draugas ).

 

 

 

Sąrašas turėtų būti kur kas ilgesnis, bet čia visi tie žmonės, kurie man pirmi šovė į galvą.

 

Tas sąrašas tai žudo.Susidraugautum tu su tunais butu visais kas kita ir mes tame sąrašą buvome tai kad tu su Mumis ne karto nebuvai ir jau sakai kad tik šie žmonės,su tavim nei karto game nebuvau tai ką čia šnekėti apie Šlove????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atėjau čia vos porą savaičių, o jau dedasi negeri dalykai, nu stebėsim tolimesnes naujienas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Volkai tai kaip čia o su taisonu foto pasidariai? :D

 

Beto nujungiai patrika?

Ten buvo Ali, o ne Tyson'as. Savo draugo Patriko dar nemušiau ir nesiruošiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemėgstu kištis į tokias diskusijas, bet Tunai. ČIULPK BYBY

  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Volk'ai ,o kur tavo vodkučius? Kuris tau visko darė ,ot mandras, eik įrašyk kol esu geras, ot bėgėdį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemėgstu kištis į tokias diskusijas, bet Tunai. ČIULPK BYBY

+R3P .. Tiesiai į dešimtuką..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemėgstu kištis į tokias diskusijas, bet Tunai. ČIULPK BYBY

Atsiprašant už blogus žodžius.Bet Bendeli tu esi toks žmogus kuris bijo pažiūrėti i veidrodi nes  gali pamatyti šikną....Tiesiog bendeli tu bandai pritapti prie tu žmoniu kurie yra ten iš kietesniu kurie stumia ant manęs ir kitu Tunu,bet tau nieko nepavyksta nes tu dar ne tokio lygio, kaip normalus žmonės.Paprastas naujokas yra protingesnis už tave ir visus tuos žmonės kurie stumia ant tunu ...Manau tau dabar yra gėda kad va taip tave užduhinau :)...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O inviui ir volkui px, jie tanke sedi, dw kaimieti :).

Aš iš Vilniaus :D

 

 

P.S. Atsiprašau jei ką neįkėliau į sąrašą. Galit primint man save, jei ką prisiminsiu su šiltais jausmais, įkelsiu į sąrašą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašant už blogus žodžius.Bet Bendeli tu esi toks žmogus kuris bijo pažiūrėti i veidrodi nes  gali pamatyti šikną....Tiesiog bendeli tu bandai pritapti prie tu žmoniu kurie yra ten iš kietesniu kurie stumia ant manęs ir kitu Tunu,bet tau nieko nepavyksta nes tu dar ne tokio lygio, kaip normalus žmonės.Paprastas naujokas yra protingesnis už tave ir visus tuos žmonės kurie stumia ant tunu ...Manau tau dabar yra gėda kad va taip tave užduhinau :)...

Galvoji užduchinai čia kąnors? .. nebejuokink savo beprasmėm kalbom.. nebūtūmėt tunai prisidirbę nieks ant jūsų nestumtų.. bet jūs patys varot save į tokią situaciją ir paskui skundžiatės, kad tenka iškęsti patyčias.. Tai gerai pagalvokite prieš kąnors darant..

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jezu tikraj pameni mazuli kartu pernakvojom pirma

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pameni kaip daviau 100k kaip tik atėjei į serva volkai? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš iš Vilniaus :D

 

 

P.S. Atsiprašau jei ką neįkėliau į sąrašą. Galit primint man save, jei ką prisiminsiu su šiltais jausmais, įkelsiu į sąrašą.

Volk'ai, gal norėtum susitikti, ir išgerti su Vodkiumi, aš statau, nors nepilnametis, prie mano hatos yra bomžiūkų tai nupirks :D

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blemba dbr visi ir renkates tuos post'us.. prašote būti saraše, juokingai atrodo iš šono..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galvoji užduchinai čia kąnors? .. nebejuokink savo beprasmėm kalbom.. nebūtūmėt tunai prisidirbę nieks ant jūsų nestumtų.. bet jūs patys varot save į tokią situaciją ir paskui skundžiatės, kad tenka iškęsti patyčias.. Tai gerai pagalvokite prieš kąnors darant..

Tai taip mes esam daug prisidirbe bet kitam serverį.Šitam serverį mes nič nieko nepadarėm.jus mus tiesiog pamenat iš kito serverio.Dabar mes čia kiti tunai.Nedarom nesamoniu,jeigu ant musu stumia mes tada pradedam jos stumti tokia situacija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Volk'ai, gal norėtum susitikti, ir išgerti su Vodkiumi, aš statau, nors nepilnametis, prie mano hatos yra bomžiūkų tai nupirks :D

 

Baik nardyt, draugu neturi ar kas tau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baik nardyt, draugu neturi ar kas tau?

Man visas serveris yra draugai, o pas tave galvoje, tik kokie Stifleriai, Tūnai, ar panašus žmonės, kurie vaidina nekaltuosius, o aš draugų turiu čia pilną, netai ,kad tave TS, varto koks Kros'as.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invi koks tavo tolimesnis zingsnis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man visas serveris yra draugai, o pas tave galvoje, tik kokie Stifleriai, Tūnai, ar panašus žmonės, kurie vaidina nekaltuosius, o aš draugų turiu čia pilną, netai ,kad tave TS, varto koks Kros'as.

Kas nevarto, as ts su visais sutariu nebereikalo ts siautuliukas esu mazhuti ;*, ir dusk *Myliu Las-Venturas.lt* jei kazkas nepatinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man visas serveris yra draugai, o pas tave galvoje, tik kokie Stifleriai, Tūnai, ar panašus žmonės, kurie vaidina nekaltuosius, o aš draugų turiu čia pilną, netai ,kad tave TS, varto koks Kros'as.

Kas tūnai.. Užpisai jau ant Tūnų stumti,mažai sienų namuose?? Stumk ant  sienų o ne ant Tūnų,Nes jau užknisai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baik nardyt, draugu neturi ar kas tau?

Nardyt? Gi jai nardytu tai nieko taip ar taip šitam projekte negautu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šaunuolis volkai, atlikai puiku darba serveryje, vos atejes i šį serverį pamačiau unikalias sistemas ir tikrai puikų idirby i šį serveri. bet kaip sakoma "palūžta net stipriausi" .Sėkmės tau tolesniame gyvenime. Good job Volkai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...