Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Admin_Volk

Atsisveikinu

Rekomenduoti pranešimai

Tai taip mes esam daug prisidirbe bet kitam serverį.Šitam serverį mes nič nieko nepadarėm.jus mus tiesiog pamenat iš kito serverio.Dabar mes čia kiti tunai.Nedarom nesamoniu,jeigu ant musu stumia mes tada pradedam jos stumti tokia situacija.

Aš net nžn iš kokio tu servo čia atėjai, ir ką ten buvot prisidirbę. Man užtenka mano žinomos informacijos iš čia ką ęsat padarę. Nekartą yra skundai su jūsų pavarde - "Tunas" dažniausiai jog - "Apgavo" ir pnš..  Su lyderiais, pavaduotojais ir pnš. Kai renkat prašot paaukot ir pnš. - Sakot - "Kuo daugiau paaukoji tuo daugiau šansų patekti" ir pnš.. čia skaitosi kip lyderio/pavaduotojo pardavinėjimas.. Dar nesenai mačiau skunduose - "Tunas apgavo dėl car" ten buvo kai sabrę kažkas pirkot ir nedavėt litų ar kažkas pnš.. Jūs ne kiek prisidirbę ant chytų ir pnš, bet kiek apgaudinėjimų ir pnš. todėl galiu drąsiai teigti, kad tunai yra Vagys/Apgavikai/Melagiai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas tūnai.. Užpisai jau ant Tūnų stumti,mažai sienų namuose?? Stumk ant  sienų o ne ant Tūnų,Nes jau užknisai...

Taip tu to nesuprasi, gal jūs šiame serveryje, ir nedarote blogų dalykų, bet kai padarai kažka blogo kitam, bet kur nesvarbų šiame serveryje, tai tau atsiliepia skausmingiau visą gyvenima, ir kad tai išnyktų, reikia labai daug pastangų, jei supratai, ką turiu omenyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką, kaip ir yra posakis - Viskas kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Iš tiesų reikėtų padėkoti Volkai, kad stengeisi dėl serverio, darei atnaujinimus, vieni buvo geri, vieni prastesni, tačiau bendras progresas matėsi, kol pradėjo kristi tavo aktyvumas. Juokinga skaityti komentarus, kurie rašo komentarus "Valink" ir t.t. Kai kurie net nesusivokia, kad be šio žmogaus ir nebūtų šio serverio, nebūtų tikrai neblogų sistemų ir dar daug ko kito. Tie kas mano, kad jo darbas nuvėjo veltui, tegu tik džiaugiasi, kad serveris išvis egzistuoja. Suprantu, gal kai kam atrodys, kad sakau netiesą, tačiau į serverį yra įdėta tikrai daug pastangų, kurias mes matome kas dieną čia žaisdami. Laikui bėgant pradėjo viskas keistis, mažėjo aktyvumas, tas nepatiko serveriui, Inviui, tad šis sprendimas tikrai nėra kažkuo blogas. 

 

Taip Volkai, sukūrei šį GM, padarei ką galėjai, pasidarei neaktyvus, tad nieko kito ir neliko padaryti, kaip tave nušalinti. Neaktyvumas buvo tavo didžiausia bėda, o kartu su ja atėjo ir nedarbas.

 

Nesakau, kad buvai blogas skripteris. Buvai tikrai geras ir sugebėjai labai daug. Būdavo, kad nustebindavai tikrai neblogais atnaujinimais, kurie automatiškai pagyvindavo serverį, būdavo įdomiau žaisti. Tikiu, kad buvo atsižvelgta į įdėjas ir kita, tačiau jos taip ir nebuvo padarytos dėl neaktyvumo ir su juo ateinančio nedarbo ir apsileidimo, o pažadų buvo pilna.

 

Sėkmės tau, dėkoju už įdėtas pastangas ir sakau - sėkmės gyvenime.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš net nžn iš kokio tu servo čia atėjai, ir ką ten buvot prisidirbę. Man užtenka mano žinomos informacijos iš čia ką ęsat padarę. Nekartą yra skundai su jūsų pavarde - "Tunas" dažniausiai jog - "Apgavo" ir pnš..  Su lyderiais, pavaduotojais ir pnš. Kai renkat prašot paaukot ir pnš. - Sakot - "Kuo daugiau paaukoji tuo daugiau šansų patekti" ir pnš.. čia skaitosi kip lyderio/pavaduotojo pardavinėjimas.. Dar nesenai mačiau skunduose - "Tunas apgavo dėl car" ten buvo kai sabrę kažkas pirkot ir nedavėt litų ar kažkas pnš.. Jūs ne kiek prisidirbę ant chytų ir pnš, bet kiek apgaudinėjimų ir pnš. todėl galiu drąsiai teigti, kad tunai yra Vagys/Apgavikai/Melagiai..

Šiaip man įdomu,jeigu mes Vagys/apgavikai/melagiai o kodėl Aš Pavaduotojas o Marukas_Tunas direktorius???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baik nardyt, draugu neturi ar kas tau?

Kas tau čia nardo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Volk'ai, gal norėtum susitikti, ir išgerti su Vodkiumi, aš statau, nors nepilnametis, prie mano hatos yra bomžiūkų tai nupirks :D

Galėsim šeip, bet tikrai negersiu jei rimtai, nes man atxodniakas dabar, aš negaliu žiūrėti į alkoholį, 3 dienas iš eilės gėriau... Susitikt kokią dieną tai tikrai galėsim :D

 

Sekmės volkai, bet šudinos muzikos klausais..

Aš visos muzikos klausausi, bet labiausiai mėgstu roką ir metalą, čia mano skonis toks :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip tu to nesuprasi, gal jūs šiame serveryje, ir nedarote blogų dalykų, bet kai padarai kažka blogo kitam, bet kur nesvarbų šiame serveryje, tai tau atsiliepia skausmingiau visą gyvenima, ir kad tai išnyktų, reikia labai daug pastangų, jei supratai, ką turiu omenyje.

Tai vodka suprantu,aš tame serverį prieš išeinant pasakiau ate daugiau mūsų nematysit ir daugiau ten nesirodom.Manau tie žmonės kurie nori pasirodyti jie stumia tik ant Tūnų o daugiau nieko. O kaip mums jaustis kada ant mūsų stumia??? jeigu tu supranti apie ką aš čia šneku?? Ką mes tik darom blogai,o kiti žmonės kurie ant mūsų stumia jie atsiprašo kašką padaro??? NEEEEEEEEEEEE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip man įdomu,jeigu mes Vagys/apgavikai/melagiai o kodėl Aš Pavaduotojas o Marukas_Tunas direktorius???

Jūs daug post'ų ęsat užėmę, ir nesakau, kad dėl jų buvo kasnors blogai su vadovavimu.. Aj tikrai.. pamenu dar su Johny_Tunas ballas lyderis.. Skaitykite pardavė 'lyderį" .. Marukas_Tunas taippat yra mane apgavęs ir dar yra skolingas man 15k. to aš neužmirsiu, ir niekada jumis nepasitikėsiu, iš pagarbos žmogui galėjote atiduoti mano 15k, nu dzin, bus tų pinigų, bet savigarbos pas jus 0..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galėsim šeip, bet tikrai negersiu jei rimtai, nes man atxodniakas dabar, aš negaliu žiūrėti į alkoholį, 3 dienas iš eilės gėriau... Susitikt kokią dieną tai tikrai galėsim :D

 

Aš visos muzikos klausausi, bet labiausiai mėgstu roką ir metalą, čia mano skonis toks :D

 

:** Ate mažuti sėkmės gyvenime. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai, tada darom taip susitiksim ,po kokių metų, ir aš tau tada ne vodkyto del margaryto duosiu, o duosiu tau Medžiotojų Sūrio ir valgyk į sveikatą .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs daug post'ų ęsat užėmę, ir nesakau, kad dėl jų buvo kasnors blogai su vadovavimu.. Aj tikrai.. pamenu dar su Johny_Tunas ballas lyderis.. Skaitykite pardavė 'lyderį" .. Marukas_Tunas taippat yra mane apgavęs ir dar yra skolingas man 15k. to aš neužmirsiu, ir niekada jumis nepasitikėsiu, iš pagarbos žmogui galėjote atiduoti mano 15k, nu dzin, bus tų pinigų, bet savigarbos pas jus 0..

Gerai nenoriu free postinti vienų žodžiu sakau,Tūnai pasikeitė nedaro tokiu nesamoniu daugiau galit ant jų daugiau nestumti,mes atsiprašom ką ižeidėm arba apgavom........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paką Mr.Volk ačiū už viską  <3 Sėkmės :) (Kurk savo projektą)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai, tada darom taip susitiksim ,po kokių metų, ir aš tau tada ne vodkyto del margaryto duosiu, o duosiu tau Medžiotojų Sūrio ir valgyk į sveikatą .

 

Jai volkas nenori gerti pasimkitia žoles kiek žinau Vilniuj iš daug kur gali gauti pigiu ir brangiu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

:** Ate mažuti sėkmės gyvenime. 

Tau irgi sėkmės, gera daina, pridėjau į savo treniruočių tracklistą :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jai volkas nenori gerti pasimkitia žoles kiek žinau Vilniuj iš daug kur gali gauti pigiu ir brangiu. :D

Aš vienintelį kartą pučiau karamelką ir daugiau nebenoriu, roks šudas, kad nu nafig... Pasigailėjau, kad taip padariau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai nenoriu free postinti vienų žodžiu sakau,Tūnai pasikeitė nedaro tokiu nesamoniu daugiau galit ant jų daugiau nestumti,mes atsiprašom ką ižeidėm arba apgavom........

Aš tikrai nieko neatsiprašau man aplamai poxui. čia yra tik žaidimas todėl manau nėra čia ko atsiprašineti. Kiek vienam neitiksi. Ka nori ta darai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai nenoriu free postinti vienų žodžiu sakau,Tūnai pasikeitė nedaro tokiu nesamoniu daugiau galit ant jų daugiau nestumti,mes atsiprašom ką ižeidėm arba apgavom........

Aš ant nieko tiesiogiai ir nestūmiu.. Jūsų dabartinis "Radijos" vadovavimas yra tikrai geras, ir aš juo nesiskundžiu.  Bet tiesiog siūlau jeigu norit normalei pritapti ir visą kitą, padėkite naujokams. bendraukite daugiau su žaidėjais. bandykite taisyti klaidas kurias padarėt, ir nebeapgaudinėkite nieko, ir po kiek laiko užsitarnausite pasitikėjimą..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš vienintelį kartą pučiau karamelką ir daugiau nebenoriu, roks šudas, kad nu nafig... Pasigailėjau, kad taip padariau.

 

Tada gerk. :DD Nes taip susitinkat kaip su normaliu žmogium ir šneketi apie sampa ir vaikščiuotis kaip mergom tai ne kaip... Nu nežinau pas mus tai ne taip yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tikrai nieko neatsiprašau man aplamai poxui. čia yra tik žaidimas todėl manau nėra čia ko atsiprašineti. Kiek vienam neitiksi. Ka nori ta darai.

Vaa.. visada atsiranda - jaunesnis- durnesnis.. Darai ką nori? - ir poto verki, kad tenka kęsti patyčias ir pnš.. žaidiams turi būti dėl malonumo..

 

jei tau "poxui" - ,o 'poxui" tik lochui, o lochų mums nereikią tai susirink šmutkęs ir viniok iš čia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Volkao buvai man kaip tetis aciu tau ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš ant nieko tiesiogiai ir nestūmiu.. Jūsų dabartinis "Radijos" vadovavimas yra tikrai geras, ir aš juo nesiskundžiu.  Bet tiesiog siūlau jeigu norit normalei pritapti ir visą kitą, padėkite naujokams. bendraukite daugiau su žaidėjais. bandykite taisyti klaidas kurias padarėt, ir nebeapgaudinėkite nieko, ir po kiek laiko užsitarnausite pasitikėjimą..

Gerai nereikia čia dabar sakyti nesamones apie pagalbą turėjau adminą padėjau kiek galėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tu nesugebi gaujų zonų padaryti , ką kalbėti apie sistemas :D

Gauju zonos banalu tai visiškai skirtingi dalykai negu pawno

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vaa.. visada atsiranda - jaunesnis- durnesnis.. Darai ką nori? - ir poto verki, kad tenka kęsti patyčias ir pnš.. žaidiams turi būti dėl malonumo..

Šitam tunui viskas poxui,taip kad aš už ji neatsakau.... kaip ir už kitus tunus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tegul jis isichiuhina b*t :D
3k *Myliu Las-Venturas.lt* nori? by*i y kairia aky jam ....
Buvo nekatyvus male shuda ir aceit ce labai visi jy gerbia ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitam tunui viskas poxui,taip kad aš už ji neatsakau.... kaip ir už kitus tunus 

Bet tu sakei, tunai pasikeitę. Jeigu šitam tunui viskas "poxui" ką jis pridirbą krentą ant visų tunų pečių... o poto sakot čia ne aš, o mane visi smerkia ir įžeidinėją..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...