Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Admin_Volk

Atsisveikinu

Rekomenduoti pranešimai

Volkai, manau daugelio žaidėju akyse kritai iki ten kur net liftas nevažiuoja ar laiptai neveda.. Dar ir grąsini platint gm.. žodžiu, sekmės tau..  :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės. Linkiu tuo kuo geriausio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Davai tada ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakysiu apie tave, tik štai ką:

 

Tik iškarto nepradėkite rašyti, kad aš blogas, tai bus mano nuomonė

 

- Kaip Hygas prarado Skripterio pareigas nors ir nedaug buvo padaryta serveryje jis, tik pagrindus padarė, o tu toliau dakūrei viską [ darbus, bei kitas sistemas ] Bet dabar, jeigu atsiras kitas skripteris kuris jau bus oficialus gali iškilti bėdų, nes kaip serveris užluš ar kažkas jam atsitiks, tas skripteris naujas gali nežinoti kur bėda, o Volkas žinodavo savose sistemose kur yra bėda, tad naujas skripteris manau visko per naują nekurs, nes tai būtų nesamonė, o dabar atėjęs tas naujas skripteris jis nežinos kur arba kaip čia kas padaryta. Admin_Volk šiame serveryje pradėjo gerai dirbti, tik tada kaip nebuvo spaudimo, bei nebuvo dar šios vasaros kadangi Vasara, tai ne žaidimų metas prie PC, o Admin_Volk nedarė jokių mums atnaujinimų, žaidėjai ėmė nervuotis, leavinti, įžeidinėti vieni kitus, bei susipykti ir palikti šį projektą ne, tik, kad išeiti, bet ir užbanindavo vieni kitus, o Admin_Volk gavo, tik pinigus už serverį nors būdamas Skripteriu ne, tik turi skriptinti, bet ir padėti Savininkui [ kolegai ] Juk vistiek gaudavai pinigus, tai kokio velnio tu šiame serveryje negalėdavai padaryti į 2-3 dienas kažkokio atnaujinimo, o dabar gailiesi, kad nušalino tave nors ir rašei, kad kažkokį atnaujinimą padarei, bet aš nenoriu ginčytis, tai tiesiog gal dėl grožio

 

Bet tavo pagrindinė bėda volkai, tai piktnaudžiavimas gaudavai pinigus, nieko beveik nedarydavai pastaruoju metu ir dar dabar knisi Karoliui protą, kad mokėtų Litus, o už ką įdomu mokėtų Litus, už tai, kad paplatinsi 3000 LITŲ, manau, jeigu jis tau nesumokės paplatinsi, bet tada žlugti gali serveris nuo platinimo ir viskas, o, jeigu sutartum su Karoliu be pykčio, tad gal ateityje vėl tave priimtų į čia

 

 

Mano pasiūlymas - Deimantas_Hygas - Skripteris

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dw seniuk 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ate volkai tuoj invis istrins sita tema tikriausiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakysiu apie tave, tik štai ką:

 

Tik iškarto nepradėkite rašyti, kad aš blogas, tai bus mano nuomonė

 

- Kaip Hygas prarado Skripterio pareigas nors ir nedaug buvo padaryta serveryje jis, tik pagrindus padarė, o tu toliau dakūrei viską [ darbus, bei kitas sistemas ] Bet dabar, jeigu atsiras kitas skripteris kuris jau bus oficialus gali iškilti bėdų, nes kaip serveris užluš ar kažkas jam atsitiks, tas skripteris naujas gali nežinoti kur bėda, o Volkas žinodavo savose sistemose kur yra bėda, tad naujas skripteris manau visko per naują nekurs, nes tai būtų nesamonė, o dabar atėjęs tas naujas skripteris jis nežinos kur arba kaip čia kas padaryta. Admin_Volk šiame serveryje pradėjo gerai dirbti, tik tada kaip nebuvo spaudimo, bei nebuvo dar šios vasaros kadangi Vasara, tai ne žaidimų metas prie PC, o Admin_Volk nedarė jokių mums atnaujinimų, žaidėjai ėmė nervuotis, leavinti, įžeidinėti vieni kitus, bei susipykti ir palikti šį projektą ne, tik, kad išeiti, bet ir užbanindavo vieni kitus, o Admin_Volk gavo, tik pinigus už serverį nors būdamas Skripteriu ne, tik turi skriptinti, bet ir padėti Savininkui [ kolegai ] Juk vistiek gaudavai pinigus, tai kokio velnio tu šiame serveryje negalėdavai padaryti į 2-3 dienas kažkokio atnaujinimo, o dabar gailiesi, kad nušalino tave nors ir rašei, kad kažkokį atnaujinimą padarei, bet aš nenoriu ginčytis, tai tiesiog gal dėl grožio

 

Bet tavo pagrindinė bėda volkai, tai piktnaudžiavimas gaudavai pinigus, nieko beveik nedarydavai pastaruoju metu ir dar dabar knisi Karoliui protą, kad mokėtų Litus, o už ką įdomu mokėtų Litus, už tai, kad paplatinsi 3000 LITŲ, manau, jeigu jis tau nesumokės paplatinsi, bet tada žlugti gali serveris nuo platinimo ir viskas, o, jeigu sutartum su Karoliu be pykčio, tad gal ateityje vėl tave priimtų į čia

 

 

Mano pasiūlymas - Deimantas_Hygas - Skripteris

Pradėkim nuo to, kad Hygas pats pasitraukė iš skripterių. Tada jis man pareiškė, jog nesiruošia dirbti prie serverio ir jo kurti toliau. Taip pat čia Hygo jokių pagrindų nėra, kai Volkui tada nusiunčiau jo modą jis viską beveik viską ištrynė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gaila, jog taip atsitiko, tačiau Volkai kaip ir sakiau per skype šioje situacijoje esi kaltas tu pats. Na, kad ir kaip bebūtų labai tau esu dėkingas už darbą prie serverio, ryžtą, pasiaukojimą. Už šiuos nuopelnus būsi įtrauktas į garbės taką.

 

O kalbant apie pinigus, gausi kaip ir susitarėm, mano reputacija yra nepriekaištinga ir aš tikrai nesiruošiu tavęs apgauti, esu žodžio žmogus ir žodžio aš laikysiuosi. 

Ką tu čia pisi kad laikais savo žodžio , prieš ~2 mėn tau buvo užduotas klausimas apie volką , (Ar tu išmesi Volką už neaktyvumą?) Tavo atsakymas buvo (Volko niekas nemes , jej norės pats išeis) O kas dabar nutiko? Invi  sliuha tu . Volkai sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tu čia pisi kad laikais savo žodžio , prieš ~2 mėn tau buvo užduotas klausimas apie volką , (Ar tu išmesi Volką už neaktyvumą?) Tavo atsakymas buvo (Volko niekas nemes , jej norės pats išeis) O kas dabar nutiko? Invi  sliuha tu . Volkai sėkmės tau.

Būtent, prieš du mėnesius. O per juos daug kas pasikeitė, prisiminkim jo pažadą pradėti dirbti vasara, o ką jis padarė per pirmąją vasaros dalį?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtent, prieš du mėnesius. O per juos daug kas pasikeitė, prisiminkim jo pažadą pradėti dirbti vasara, o ką jis padarė per pirmąją vasaros dalį?

KImarino? :D  Bet tu suprask , Jis nebegali sportuoti ,o dabar vasara , jam kyla nervai kad negali boksuotis , padare 1 atnaujinimus , tiek kiek istenge , Prasidės mokykla , Volkas ir vėl butu normaliai pradėjas dirbti. O tu perdaug paskubėjai kad jy iškart nušalinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Davai, išsimiegok pagaliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau volką gal ir suprantat kas nors, jis sukūrė gm, o karolis atmeta ir žada pinigų nemokėt? Manau klaida daro invis čia jo sprendimas kaip ir volko, ištikrūjų gaila kai toks geras skripteris pasitraugia iš pareigų, o jei invis nemokės 3 tūkstančių tai serveris žlugs, manau padarė didele klaida invis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau volką gal ir suprantat kas nors, jis sukūrė gm, o karolis atmeta ir žada pinigų nemokėt? Manau klaida daro invis čia jo sprendimas kaip ir volko, ištikrūjų gaila kai toks geras skripteris pasitraugia iš pareigų, o jei invis nemokės 3 tūkstančių tai serveris žlugs, manau padarė didele klaida invis.

VISKĄ AŠ MOKĖSIU, KIEK GALIMA TAI KARTOTI.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na Invision_White, manau Skiltyje "Svarbi informacija" būtų išties puiku jei sukurtum temą bei joje parašytum šiek tiek informacijos apie tolimesnius planus su serveriu ir t.t. Mano akimis šiuo metu to LABIAUSIAI reikia, kadangi po šio įvykio daugelis žaidėjų manau norėtų sužinoti kas bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na Invision_White, manau Skiltyje "Svarbi informacija" būtų išties puiku jei sukurtum temą bei joje parašytum šiek tiek informacijos apie tolimesnius planus su serveriu ir t.t. Mano akimis šiuo metu to LABIAUSIAI reikia, kadangi po šio įvykio daugelis žaidėjų manau norėtų sužinoti kas bus.

Ateis laikas sužinosit jūs..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Davaj Volkiuk :* Niekada nepasiduok, aš tikiu , kad grįši. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viso , sekmės volkai. Kur dabar keliausi ? :)


 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakysiu apie tave, tik štai ką:

 

Tik iškarto nepradėkite rašyti, kad aš blogas, tai bus mano nuomonė

 

- Kaip Hygas prarado Skripterio pareigas nors ir nedaug buvo padaryta serveryje jis, tik pagrindus padarė, o tu toliau dakūrei viską [ darbus, bei kitas sistemas ] Bet dabar, jeigu atsiras kitas skripteris kuris jau bus oficialus gali iškilti bėdų, nes kaip serveris užluš ar kažkas jam atsitiks, tas skripteris naujas gali nežinoti kur bėda, o Volkas žinodavo savose sistemose kur yra bėda, tad naujas skripteris manau visko per naują nekurs, nes tai būtų nesamonė, o dabar atėjęs tas naujas skripteris jis nežinos kur arba kaip čia kas padaryta. Admin_Volk šiame serveryje pradėjo gerai dirbti, tik tada kaip nebuvo spaudimo, bei nebuvo dar šios vasaros kadangi Vasara, tai ne žaidimų metas prie PC, o Admin_Volk nedarė jokių mums atnaujinimų, žaidėjai ėmė nervuotis, leavinti, įžeidinėti vieni kitus, bei susipykti ir palikti šį projektą ne, tik, kad išeiti, bet ir užbanindavo vieni kitus, o Admin_Volk gavo, tik pinigus už serverį nors būdamas Skripteriu ne, tik turi skriptinti, bet ir padėti Savininkui [ kolegai ] Juk vistiek gaudavai pinigus, tai kokio velnio tu šiame serveryje negalėdavai padaryti į 2-3 dienas kažkokio atnaujinimo, o dabar gailiesi, kad nušalino tave nors ir rašei, kad kažkokį atnaujinimą padarei, bet aš nenoriu ginčytis, tai tiesiog gal dėl grožio

 

Bet tavo pagrindinė bėda volkai, tai piktnaudžiavimas gaudavai pinigus, nieko beveik nedarydavai pastaruoju metu ir dar dabar knisi Karoliui protą, kad mokėtų Litus, o už ką įdomu mokėtų Litus, už tai, kad paplatinsi 3000 LITŲ, manau, jeigu jis tau nesumokės paplatinsi, bet tada žlugti gali serveris nuo platinimo ir viskas, o, jeigu sutartum su Karoliu be pykčio, tad gal ateityje vėl tave priimtų į čia

 

 

Mano pasiūlymas - Deimantas_Hygas - Skripteris

Kaip Karolis sakė, deimanto sistemų šiame serveryje nėra. Viskas buvo ištrinta ir nieko neliko iš jo darbų, viskas yra sukurta manim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip Karolis sakė, deimanto sistemų šiame serveryje nėra. Viskas buvo ištrinta ir nieko neliko iš jo darbų, viskas yra sukurta manim.

Na nesakyk, kažkiek yra ir mano :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip Karolis sakė, deimanto sistemų šiame serveryje nėra. Viskas buvo ištrinta ir nieko neliko iš jo darbų, viskas yra sukurta manim.

 

Taip kad Urban rukyk dešrą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...