Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arvydas_Torres

Invision_White sugrąžink Volką!

Rekomenduoti pranešimai

Trinam temą, kadangi pakeičiau nuomonę apie Volką

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O Jėzau ,o Jėzau. Tu čia ir nežaidi,o tik forume esi. 

 

Visu antra serverį Volk'as buvo apleidęs ir jam nerūpėjo jis. Pats yra sakęs jog jam " PX " ant žaidėjų nes tai yra jo GM.

Atsisveikino jis kaip žmogus,o mes ji pagerbdami už buvusį darbą išlydėjom. 

 

Nieko tu vienas nepakeisi. Volk'as turėjo pats keistis. Ir jis nemanau jog bus sugražintas ,tad teks tau su tuo susitaikyti.

 

 

 

"Iš tikro man gaila Admin_Volk, kadangi jis dirbo, ir norėjo dirbti toliau, bet tau tai netiko!"

 

 

Dirbo tik Invision_White,o jis nieko nedirbo. Tik keletą dalykų padarė. Kurie buvo vienetai. O pinigus gavo lygiai pusę metų,nors visą laiką Invision dirbo jo darbus.

 

Tave aš suprantu,eini už savininkus,bet realios situacijos tu nematai. :/ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad tu jau ir tai atsisveikinęs esi ; Pask. prisijungimas: 2013/03/19


 


Man visada Volkas liks draugas ir aš jį visados pripažinsiu kaip geriausią Lietuvoje skripterį! Grįžes jis į serverį, aš jam būtinai padėsiu, paremsiu pinigai ir kuo tik begalėsiu.


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Z

O Jėzau ,o Jėzau. Tu čia ir nežaidi,o tik forume esi. 

 

Visu antra serverį Volk'as buvo apleidęs ir jam nerūpėjo jis. Pats yra sakęs jog jam " PX " ant žaidėjų nes tai yra jo GM.

Atsisveikino jis kaip žmogus,o mes ji pagerbdami už buvusį darbą išlydėjom. 

 

Nieko tu vienas nepakeisi. Volk'as turėjo pats keistis. Ir jis nemanau jog bus sugražintas ,tad teks tau su tuo susitaikyti.

 

 

 

Dirbo tik Invision_White,o jis nieko nedirbo. Tik keletą dalykų padarė. Kurie buvo vienetai. O pinigus gavo lygiai pusę metų,nors visą laiką Invision dirbo jo darbus.

zaidziu maziuk
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jay Anderson tu gal serverio sekretorė, kad žinai kiek, kas, ir kam mokėjo pinigu? Atsigauk gerai, nes jei grįšių į serverį vėl su fūrą bėgiosi nuo manes ir rašysi man papeikimus. Tau galiu pasakyt tik tiek: When you want to be my friend - take my penis in your hand!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Z zaidziu maziuk

 

Ne apie tą Jėzu kalbėjau :DDDD čia buvo išsireiškimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OMG. Kalbi Alvydai kaip zmogus neturintis gyvenimo :DD Niekas cia per daug nenukentes kad leavinsi ta serveri, taip ,kad nesiputok :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jay Anderson tu gal serverio sekretorė, kad žinai kiek, kas, ir kam mokėjo pinigu? Atsigauk gerai, nes jei grįšių į serverį vėl su fūrą bėgiosi nuo manes ir rašysi man papeikimus. Tau galiu pasakyt tik tiek: When you want to be my friend - take my penis in your hand!

 

Prie ko čia pinigai. Išvis ne į temą šneki.Kaip tu grįši į serverį jeigu kompo neturi,ir dabar rašai jog išeini. 

 

Nuo tavęs niekada nebėgau ir nebėgsiu :D juokdarys. Beto pareigas tada netekai tai nesikrimsk :l 

 

Dainos žodžius pacitavai ir tai neteisingai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai blogai kad ne apie mane :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jay Anderson ar tikrai nebėgai? Wps neturiu ka su tavim šnekėt, kadangi mano akimis esi vaikas su ilga ryža kasa. Aš tiesiog palaikau Admin_Volk ir palaikysiu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu tai gi Volkui px buvo, tik taip parašė ,, pradėjau stengtis ir siųst naują versiją Karoliui'' tik tam, kad sudarytų ale įspūdį, jog dirbo, nors viską Karolis darė. Bet Volkas mldc, puse metų nk nedarė, apipiso, kad lūžo stuburas ar kas, sedėjo ir skaičiavo pinigus - gerai prasisuko. :D o kaip tu žadi antrą kartą leavint, tai nepagaunu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prie ko čia pinigai. Išvis ne į temą šneki.Kaip tu grįši į serverį jeigu kompo neturi,ir dabar rašai jog išeini. 

 

Nuo tavęs niekada nebėgau ir nebėgsiu :D juokdarys. Beto pareigas tada netekai tai nesikrimsk :l 

 

Dainos žodžius pacitavai ir tai neteisingai. 

 

If ju vant tu by mai frend teik mai byb*s in jor hend. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pagal dainos žodžius, Arvydai, įspūdis, jog esi lesbietis.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau uzp is man viskas ir tuoj ateis mano eile leavint,koks tolkas cia likt jei invis......Sueitu,viska pamirstu,ikeltu darbu,atnaujinimu,gryztu biski zaideju ir viskas ok butu!!!!!!!!!!!!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakysiu tik vieną, nesigaudai situacijoje.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tj ok, Aini, leavink, mldc busi. Nors karta vakare pas mane ateisi lentu pasiimt. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakysiu tik vieną, nesigaudai situacijoje.

Ei invi o ateity bus kitas pagr?Tu ir dar kazkas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tj ok, Aini, leavink, mldc busi. Nors karta vakare pas mane ateisi lentu pasiimt. :D

Wtf nesk pas mane ir nereiks eit :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jay Anderson ar tikrai nebėgai? Wps neturiu ka su tavim šnekėt, kadangi mano akimis esi vaikas su ilga ryža kasa. Aš tiesiog palaikau Admin_Volk ir palaikysiu!

 

Oho koks bendravimas. Pasijautei kietas ar ne? :D Ilga ryža kasa,geras juokdarys būtum. Dėl palaikymo tai tu laikyk tam Volkui. :DDDDD

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

stuma Anderson..:D Aini, tai leavink ir ateik, o paskui kai nuplauksim galesi vel grizt..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

stuma Anderson.. :D Aini, tai leavink ir ateik, o paskui kai nuplauksim galesi vel grizt.. :D

Tai ble 2 dienas leavinsiu ar 1 ok?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ok, leavink dviem dienom, kol nuplauksim. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ok, leavink dviem dienom, kol nuplauksim. :D

Gerai ryt ateisiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...