Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arvydas_Torres

Invision_White sugrąžink Volką!

Rekomenduoti pranešimai

Viską gausit savu laiku, nenukrypkim nuo temos.

Kada?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kada?

 

Viską gausit savu laiku, nenukrypkim nuo temos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viską gausit savu laiku, nenukrypkim nuo temos.

Pažiūrėk skype aš tau parašiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Manau gali ir žlugt o gal ir ne. :) srr kad komentuoju.

 

Argumentai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriau Invi tu pats scriptink po biški.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebepuliuok serve nebuvai nieko nežinai kam tas volkas jei nieko nedaro dėl grožio ane?

Nebijok negausi tu to savininko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam gražinti jį jis net atnaujinimų nedaro , o invis mldc stengesi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Arvydai tu jau senai serveryje nebuvai, mums bent man geriau kad tu leavintum   :) 


Sek naujienas, žiūrėk forume ir pamatysi kas čia dirba kas ne, ir kam px ant visų..


ir ko čia taip verki jei ne tavo serveris čia nei tu koks čia "pzdc axujenas žaidėjas"


nei kuom nesi padėjęs serveriui nei ką.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jack_White kaip tau liežuvis apsiverčia kalbėti tokias pievas? Aš šiam serveriui galima sakyti padėjau tikrai nemažai:

1. Sukūriau serverio aprašymą 2013m.

2. Sukūriau Kalėdų evento planą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jack_White kaip tau liežuvis apsiverčia kalbėti tokias pievas? Aš šiam serveriui galima sakyti padėjau tikrai nemažai:

1. Sukūriau serverio aprašymą 2013m.

2. Sukūriau Kalėdų evento planą.

Nu tai kas kad tu sukurei, kiekvienas zaidejas tai gali padaryt, esu mates tavo ta aprasyma ir galiu pasakyt kad yra zymiai geresniu, ir beje cia nepasiekimas ir del to taves niekas neturi gerbt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perskaičiau visus 6 puslapius, ir žinot ką mačiau?? ogi jūsų atsiprašant Durnus komentarus, tokie kaip: "gražinkit volką", " gi *Myliu Las-Venturas.lt* servui be jo " Dabar žmonės, paaiškinkite kas jūms atkalė galvą? ar patys į sieną trankot? Jūms nedaeina jog Volaks nieko nedirba, nieko nedaro tik gauna už tai pinigus, jūs nesuprantate, jog invisionui jau atsibodo atsakinėti į jūsų komentarus jog nebėra volko kapūt, taip nėra, o nepagalvojote apie tai jog yra daug rimtų ir atsakingų veidų, kurie dėl tiek pinigų galėtu kalnus nuversti, yra daug jaunų ir niekam dar nežinomų skirpteriu, pamatysit volką nušalino, paims kitą, ir mūms gerai, ir invisionui, o dabar atleiskit už itą žodį PIS** Protą invisionui, leiskit ir jam atsipūsti, dabar jis šioje temoj sėdi ir atsakinėja į jūsų beviltiškus komentarus vietoj to, jog kažką naujo darytu, pamirškite volką, viskas.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Volkas kaip seimo narys, jis nedirba ir jie nieko gero nepadaro..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei kiekvienas gal, tuomet kodėl niekas nesukūrėte? Serverio aprašymą sukūriau tik aš ir šefas. Kai sukūriau Kalėdų eventą, tai visi rašėt, kad esu mldc ir stengiuosi, dėl serverio vardo, o dabar ką sakote? Iš tikro aš esu žmogus už teisybę, be to labai nemėgstu dviveidžiu bei išdavikų kurių šiame serveryje yra apstu... Invision_White užuojauta tau labai didelė :( Serveryje yra pilna tokių melagių kurie gali pasakyti, kad dabar diena, bet iš tikro dar reikėtų pažvelgti pro langą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei kiekvienas gal, tuomet kodėl niekas nesukūrėte? Serverio aprašymą sukūriau tik aš ir šefas. Kai sukūriau Kalėdų eventą, tai visi rašėt, kad esu mldc ir stengiuosi, dėl serverio vardo, o dabar ką sakote? Iš tikro aš esu žmogus už teisybę, be to labai nemėgstu dviveidžiu bei išdavikų kurių šiame serveryje yra apstu... Invision_White užuojauta tau labai didelė :( Serveryje yra pilna tokių melagių kurie gali pasakyti, kad dabar diena, bet iš tikro dar reikėtų pažvelgti pro langą.

Čia teisybė, kai vienas žmogus dirba, o kitas ne ir abu gauna tokį patį atlyginimą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu taip pat "visada žaidžiau lv" tu čia nesi nei mėnesio spėju nepražaides, visiškai nesusivoki sutuacijoje. Kodėl būtent be jo turėtų žlugti projektas, jeigu nėra skirtumo ar jis yra čia, ar jo nėra čia? Jeigu nori žinoti, kaip jis pats sakė baigė karjerą su boksu jau, tai tik dar vienas įrodymas, jo VISIŠKAI nesigaudai situacijoje. Pasakyk bent kelias normalias priežastis, kodėl be jo turėtų žlugi projektas.

Jis nors atnaujinimus dare nors ne visą laiką bet dare..  taigi tu jam dbr 3 K neišmokėsi , ir jis GM paplatins to nori ? :D

LV jau nelošiu nes nesąmonės čia yra nekeliami beveik jokie mapp darbai , gal tu tesiog nesuspėji , tai nors mapperį paiimtum,šiaip ir hygą gali į scripterius paiimt bet šitas čia bėdų pridarys bugų ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsimenat? Serverio startas, Žiemos šventė, rekortų siekimai.. Seni geri laikai, viskas buvo gerai, turėjom tvarkingą administraciją, tai kodėl dabar turi būti kažkas kitaip? Ar taip sunku pakalbėti su tuo Volku ir sisiėmus toliau tęsti darbus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ar tikrai sugražinti? :D

Manau nuomone jau pasikeite

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ar tikrai sugražinti? :D

Manau nuomone jau pasikeite

Pritariu 100 procentu ;) diskusijos prasidėkit...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ar tikrai sugražinti? :D

Manau nuomone jau pasikeite

 

Tiesą pasakius mano nuomonė ženkliai pasikeitė, ir manau galima trinti šią temą ;). nuomonė pasikeitė todėl, kadangi išgirdau tikrąją tiesą apie Admin_Volk ne iš ko, o iš paties Invision_White. net juokinga pagalvoti, kaip aš galėjau kurti tokias temas... ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesą pasakius mano nuomonė ženkliai pasikeitė, ir manau galima trinti šią temą ;). nuomonė pasikeitė todėl, kadangi išgirdau tikrąją tiesą apie Admin_Volk ne iš ko, o iš paties Invision_White. net juokinga pagalvoti, kaip aš galėjau kurti tokias temas... ;D

Puikus pavizdys kuomet nereikia šnekėti visko iki galo nežinant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...