Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arvydas_Torres

Invision_White sugrąžink Volką!

Rekomenduoti pranešimai

Arvydai, pradėjau žaisti čia prieš 4 mėnesius, tačiau pagal tavo šitas temas matosi jog esi verksnys! jeigu tu verki nes kažkokį video sufeikino tai nueik į kampą ir išsiverk, o ne kūrdamas bebrasmes temas, nes viskas, volko jau nebėra, kaip tu tu nesupranti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invi - kad Arvydą nušalinai, tai nesuklydai, ne klaida.:D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūlau nekelti ultimatumu. Jei kas nepatika gali ir išeiti. 

P.S Čia nėra tavo serveris ar bent dalis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką tu čia nusišneki? Gal jau gana kūrt šitas atsiprašant sup***** temas? Sugražink ta ir ta. PAMIRŠK TU JĮ!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne jusu serveris ne jum ir sprest. Nepatinka - iseikit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Admin_Volk pats kaltas jog nedarė atnaujinimų.. galėjo nors pranešti jog nedarys o tai ne visi laukė vos ne mėnesiais kada padarys atnaujinimus.. scriptino Invis ir darė vos ne kiekviena dieną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Renai jei ka baxuram nieks nelapnoja, iš viso bent žinai mane iš senesniu serverio laikų? Kai pasidomėsi mano biografija šiame serveryje tada gal ir galesi kažką sakyt, o dabar man net per žemą su tavimi bendrauti...

 

Tu rimtai *Myliu Las-Venturas.lt*?Taigi giliai visiem ant tavęs, sako biografija  :lol: že agirdi, tipo tu buvai dpi tai mes turim rožių žiedlapiais kelia apklot, nihuja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia dar vienas nk nesupranta žiūriu ir kažkokį šūdą malą  ,nieks nelaiko - adjos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražins tave į DPI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tu Arvydai kuo save laikai? Serveryje esi dabar be pareigų,o jeigu anksčiau buvai tai gali dabar visus žemint? DPI pasiekėi.. Ohooho. Čia dabar tave girti? Iš vis nesuprantu ko tu čia kuri tokias temas. + kaip tau paaiškina,tu pradedi įžeidinėt ,nes ne pagal tave :D 

 

Invis suklydo? Nesuklydo. Kam tau tie čytai? Paturėt ar ne :D Ir tu tikrai nečytinai,tik turėjai juos.. Jeigu ir padėjai 2 kartus kažkuo tai. Tai džiaukis,o ne prikaišiok čia jog esi dievaitis. 

 

Varyk pas savo tą Dievaitį Volk'ą. Nes su tavim tuščios kalbos,tau neišaiškinsi nes tu vis tiek nesuprasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražins tave į DPI.

Į koki dpi? jei jo kompas sugedęs :D kaip jis žais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Arvydai, tu tai žiūriu mėgsti Bangas kelti, kas tu šiame serveryje esi? Niekas, tu jau esi šiuškšlės vietoje, nei kažkam su tavim gerai, nei kažkam blogai, išvis dar čia tokius liepimus duodi, kas tu toks, o gi niekas, kai tik tu leavinai, nebuvo tokių kaip tavo liepimų Invision'ui, be tavęs truputi geriau serveryje, o tu ir tai tokius momentus moki sugadinti, tai jau vadinasi ne menas.. o tai jau kraujyje įgyta tokia YDA..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visos jūsų kuriamos temos yra beprasmės, Invio sprendimas yra jo reikalas ir neturėtumėt kištis. Ir visi tie "liepimai" yra tiesiog idiotiški. Kas tu toks esi, kad galėtum įsakinėt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O Arvydukas musu mazasis verksniukas :D Ka tu cia kieta primeti ereli ? Galvoji sukursi tokia tema, papisi visiem prota savo raudom ir grazins ta Volka? Maziau pasaku ziurek varliau. Gali dinkt is cia vistiek niekam neidomus esi. Ir gali cia zaidejam nemeluot kad DPi pasiekei saziningai, nardydavai tu tam Inviui savo pagalba o tas is gailescio ir dave tau ta DPi ir admina.. Taip jau matau leavines ir dar karta tai nori padaryt? :DD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jus ką durni ar ką?

 

Daugelis sakė meskit ta Volka nieko nedaro, o dabar norit susigražint? Apsispreskit jūs vieną kartą

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Woow! Čia tai stipriai stipriai. Žygis_Vodka prisimeni kuomet serveryje man ne vieną kartą sakei, kad esu mldc ir pan? Kaip dabar kalbi ka? Negalvojau, kad esi dviveidis, ir tikrai netikėjau, jog tu, būtent tu kuris kažkada sakė, kad esu mldc - dabar pasakė, jog aš šiame žaidime esu šiūkšlė... Žinai žygi mes kiekvienas turim savo pliusų ir savo minusų, todėl jei manai, kad aš šiame serveryje esu šiūkšlė - išvardink mano pliusus, ir mano minusus tavo atžvilgiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip,gražįnk!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ką, mazum neužpiskit sakau ?


Gi patys sakėt išmest Volk`ą o dabar ?


Invisionas priėmė savo sprendimą ir niekas nesikeis ...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Woow! Čia tai stipriai stipriai. Žygis_Vodka prisimeni kuomet serveryje man ne vieną kartą sakei, kad esu mldc ir pan? Kaip dabar kalbi ka? Negalvojau, kad esi dviveidis, ir tikrai netikėjau, jog tu, būtent tu kuris kažkada sakė, kad esu mldc - dabar pasakė, jog aš šiame žaidime esu šiūkšlė... Žinai žygi mes kiekvienas turim savo pliusų ir savo minusų, todėl jei manai, kad aš šiame serveryje esu šiūkšlė - išvardink mano pliusus, ir mano minusus tavo atžvilgiu.

Taip sakiau, bet aš sakiau mldc TAM ARVYDUI, KURIS NEI ČYTINO, NEI RAŠYDAVO, TOKIAS GRASINANČIAS TEMAS, IR BEPRASMES INVISION'UI, O šioje vietoje aš matau tik šiūkšlė, kadangi nei tu čia žaidi nei ,ką jau apie penkis kartus, savo lievinimu čia visiems pasakų prisakęs, ką nepameni? Ir dar dabar, sugalvojai tokia nesamonė, tipo tu čia esi pagarba užsitarnavęs? Nejuokink, seniau taip, bet dabar tu ją tik suteršei, ir jau jos nebeturi, ir tavo pamatai sugriauti, o naują atkurti yra žymiai sunkiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Armandas_Venturas pameni kai serveryje manęs atsiprašinėjai už tai kad kažkada ant manęs užstumiai forume ir gavai bana, matau vėl to paties nori jo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žygis_Vodka tu teisus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*ĮŽEIDIMAS* *CENZŪRA* KAM TO VOLKO ČIA KAI TAIP STUMĖ UŽ AKIŲ ANT VISŲ??? 

 

BBD nei jis dirbtu nei ką pamirškit tą volką 

 

ĮŽEIDIMAI. Keiksmai.

Redaguota nario Karolis_Nismo
Forumo taisyklių pažeidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražink volką , gi be jo pizda serveriui , pažiūrėsi be jo žlugsi , geria jis buvo neaktivus jis nors karjera savo rūpinasi (Box) , *Myliu Las-Venturas.lt* srw žlugs ir ką tu darysi ?:D jis tai sau veiklos turės , sakau gražink geriau jį ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Armandas_Venturas pameni kai serveryje manęs atsiprašinėjai už tai kad kažkada ant manęs užstumiai forume ir gavai bana, matau vėl to paties nori jo?

Ka tu *Myliu Las-Venturas.lt* nusipezi? Nei karto jokio zaidejo neatsiprasinejau ir net nebandau to daryt, tad valish nachui is cia princese

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...