Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Justea_Sony

Nuomonėė Apie Justea_Sony

Rekomenduoti pranešimai

Tave pamenu iš senesniu laiku, kai valdė mechanikus dvi merginos man rodos, ir aš patekau į mechanikus su kita paskyra Edvis_Nero, bent jau seniau buvau tokia draugiška, padedanti, maloni ir tt.. manau nepasikeitei.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Faina mergiotė  :D

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na dar neteko bendrauti , tai dar nieko negaliu pasakyti , pabendrausim pamatysim .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano drambliukas :*** žiauriai mldc, prikolina, paranoikė, isterikė, bet vis tiek šeimos narė :*

Aww... Laido pijokas mano :D 

Žiauriai pikta , rėkia ant manęs be priežasties .... bloga. .... JUOKAUJU :D Viena normaliausių serverių žaidėjų , maloni. ;)

Ačiū labai tau už gera nuomonę.. Jau neberėkiu :D

Graži,puiki,nuotabi,aktyvi panelė!

Ačiū

Ouu če mano meila  <3  Tu esi tiesiog tobulenko, faina, graži, linksma, bebrotė tiesiog visa į manę xdd manau, kad jau tau kuoma :DD žodžiu mano sesė yra MLDC! tu esi Pizdagalve :*  

Mano sesėėėė.... Ačiū, katinėli mano :*

Tave pamenu iš senesniu laiku, kai valdė mechanikus dvi merginos man rodos, ir aš patekau į mechanikus su kita paskyra Edvis_Nero, bent jau seniau buvau tokia draugiška, padedanti, maloni ir tt.. manau nepasikeitei.

Labai ačiū už nuomonę.

Faina mergiotė  :D

Ačiū

Interneto šliundra.

Pas tave tarp koju.

Na dar neteko bendrauti , tai dar nieko negaliu pasakyti , pabendrausim pamatysim .

Ačiūūū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sena padruškė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sena padruškė.

Ačiūūūūūū.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na dar neteko bendrauti , tai dar nieko negaliu pasakyti , pabendrausim pamatysim .


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkur matyta asmenybė, tik nelabai teko bendrauti, malonu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

10/10 +  noss.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o kam sava jeigu gerai ir svetima kiekvienas zino kava saldi ji buna geriama kaip moretis sake ledas

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tjp pritariu wilemso zodziais esi ledas, tokiu kjp tu reta sem nostabem siarwerija, grazi fikura turi jinai, esko bakuro, o seip nerasikit jau, nes juste ira jau prie mano puses, nu jau bandau kabint :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokia nebloga panyčka, bet matosi prie tingine..  -_-

Eik, eik pezale.

 

Na dar neteko bendrauti , tai dar nieko negaliu pasakyti , pabendrausim pamatysim .

 

Tai jo jo

Kažkur matyta asmenybė, tik nelabai teko bendrauti, malonu.

Ačiū.

10/10 +  noss.

Oi tik nereikia..

o kam sava jeigu gerai ir svetima kiekvienas zino kava saldi ji buna geriama kaip moretis sake ledas

Ledas tu ledas... Ačiū 

tjp pritariu wilemso zodziais esi ledas, tokiu kjp tu reta sem nostabem siarwerija, grazi fikura turi jinai, esko bakuro, o seip nerasikit jau, nes juste ira jau prie mano puses, nu jau bandau kabint :)

Dar vienas... Oi tu taburietkąąąąą.... Ačiū nereikėjo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viena is geriausiu direktoriu ! :3


Kas as toks? :o - Paskaityk mano profiliuka :D


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano kolegė. Šiaip, seniau pykdavomės dėl vieno bičo dėmesio, kadangi buvau labai pavydi. O kai sujungė mūsų firmas ir teko bendrauti su tavim, pasirodei tikrai paprastą mergina. Labai lengva rasti kalbą, vienija nemėgimas vienos ,,šventuolės" ir ,,didžiakaktės". Nu tu tokia, su kuria lengva bendrauti, galima ir paprikolinti, na, linksma, nepyksti ant manęs kai kartais negaliu padėti firmoje ar dėl mano buvusių lag prarasdavai krovinį. :D :D :D:)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano kolegė. Šiaip, seniau pykdavomės dėl vieno bičo dėmesio, kadangi buvau labai pavydi. O kai sujungė mūsų firmas ir teko bendrauti su tavim, pasirodei tikrai paprastą mergina. Labai lengva rasti kalbą, vienija nemėgimas vienos ,,šventuolės" ir ,,didžiakaktės". Nu tu tokia, su kuria lengva bendrauti, galima ir paprikolinti, na, linksma, nepyksti ant manęs kai kartais negaliu padėti firmoje ar dėl mano buvusių lag prarasdavai krovinį. :D :D :D:)

Ačiū mano kolegęęę tau už nuoširdžia nuomonęęęęę  :rolleyes: 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki, šauni direktorė! Kai atėjau į serverį ( Vakar ) dažnai suteikdavai man pagalbą, todėl apie tave nuomonė turiu gerą! Linkiu išbūti ilgą laiką direktore!


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Puiki, šauni direktorė! Kai atėjau į serverį ( Vakar ) dažnai suteikdavai man pagalbą, todėl apie tave nuomonė turiu gerą! Linkiu išbūti ilgą laiką direktore!

 

Ačiū, tau labai už nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krč vanagas esi :DDDD. Taip tai mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bičo

:D (y)

 

 

 

O šeip Justuškyte, visada buvai faina pana, su tavimi visada būdavo linksma (laužydavais biški bet px) esi motyvuota asmenybė ką aš vertinau ir tebevertinu, tu mėgsti tokius aukštesnio lygio prikolus kurių daugelis neatlaiko ir apsiverkia, bet vat tie prikolai mechanikų kanaluosė ir pradėjo mūsų bendras temas bazarinant iki išnaktu. Esi simpatiškas žmogus ir kaip sakydavau, dar pakartosiu, jūs su Edviniu graži pora būtumėt ;D kažkada planavome susitikt, bet taip ir nesigavo, niekis jei dar klp gyveni tai kai važiuosiu į klp aplankyt visų tai reiks gal susitikt, dar va Edvini pagriebsim gal kas gausis iš jūsų gražaus :D oke užteks rašyt tyngiu. Lauksiu atsakymo ir pabandyk ignorint, sudeginsiu ant šašlikines <3

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D (y)

 

 

 

O šeip Justuškyte, visada buvai faina pana, su tavimi visada būdavo linksma (laužydavais biški bet px) esi motyvuota asmenybė ką aš vertinau ir tebevertinu, tu mėgsti tokius aukštesnio lygio prikolus kurių daugelis neatlaiko ir apsiverkia, bet vat tie prikolai mechanikų kanaluosė ir pradėjo mūsų bendras temas bazarinant iki išnaktu. Esi simpatiškas žmogus ir kaip sakydavau, dar pakartosiu, jūs su Edviniu graži pora būtumėt ;D kažkada planavome susitikt, bet taip ir nesigavo, niekis jei dar klp gyveni tai kai važiuosiu į klp aplankyt visų tai reiks gal susitikt, dar va Edvini pagriebsim gal kas gausis iš jūsų gražaus :D oke užteks rašyt tyngiu. Lauksiu atsakymo ir pabandyk ignorint, sudeginsiu ant šašlikines <3

Wow, va čia tai suprantu nuomonė :D Ačiū :D Oi tie mano nusipezėjimai... :D Pasiilgau jau jų, PAKARTOT, PAKARTOT !!!:D Koks dar Edvinis? Nebespank :D 

Apie Juste arba gerai arba nieko :D

Va būtent!!! :D Ačiū :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

asiląąą šiaip ph tokia gera direktorė, moka bendrauti, linksma nu ir imčiau čj. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogaus negali vadinti jo pačio vardu nes gero nelauk. Dažnai ateiną į serverį ir rašo "Nenervinkit nes ir taip bloga nuotaika" Šeip kartais aš jos ir bijau ,na bet be kritikos iš ties ir linksmų plaučių žmogus galima pasijuokti labai stipriai laiko vairuotojų firmą prisilaiko standartų. Kartais rimtas žmogus , o kartais... MLDC

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...