Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Justea_Sony

Nuomonėė Apie Justea_Sony

Rekomenduoti pranešimai

Man patinka Juste. Linksma, neieško žodžio kišenėje, galima pakalbėti ir pajuokauti. Daugiau tokiu merginu žemėje (y)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

asiląąą šiaip ph tokia gera direktorė, moka bendrauti, linksma nu ir imčiau čj. 

Oi tu mana ASILĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ

Žmogaus negali vadinti jo pačio vardu nes gero nelauk. Dažnai ateiną į serverį ir rašo "Nenervinkit nes ir taip bloga nuotaika" Šeip kartais aš jos ir bijau ,na bet be kritikos iš ties ir linksmų plaučių žmogus galima pasijuokti labai stipriai laiko vairuotojų firmą prisilaiko standartų. Kartais rimtas žmogus , o kartais... MLDC

Aš pikta mama :D Ačiūką tau labai už tokia nuomonęęę :)

Man patinka Juste. Linksma, neieško žodžio kišenėje, galima pakalbėti ir pajuokauti. Daugiau tokiu merginu žemėje (y)

Aww... Eisim kartu šimtuką žiūrėt katinėli. Ačiūką  :wub: 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmoji panelė su kuria iškart radau bendrą kalbą. Stumem laiką fūristuose, dirbam,  ir juokiames. ;)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmoji panelė su kuria iškart radau bendrą kalbą. Stumem laiką fūristuose, dirbam,  ir juokiames. ;)

Labai  ačiūū už nuomonę :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http%3A%2F%2Fmashable.com%2Fwp-content%2


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau senai čia krč nerašiau. Pasirodo turim pažystamų daugiau nei galėjau įsivaizduoti :D. Pati geriausia direktorė ir apskritai turbūt draugiškiausias žmogus ne tik serveryje bet ir realiame gyvenime galima pasijuokti iš daugelio dalykų. Galiu palinkėti gerai baigti mokslus žemkėj ! mldc. 10 balų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

http%3A%2F%2Fmashable.com%2Fwp-content%2

 

Omg... Katine mano :* Saulelęęę....  Kaip sakei čia aš oRQ25Ve.gif o čia tu pXp1bOd.gif                         Dvi karalievos :* Myliu tave saule <3

Jau senai čia krč nerašiau. Pasirodo turim pažystamų daugiau nei galėjau įsivaizduoti :D. Pati geriausia direktorė ir apskritai turbūt draugiškiausias žmogus ne tik serveryje bet ir realiame gyvenime galima pasijuokti iš daugelio dalykų. Galiu palinkėti gerai baigti mokslus žemkėj ! mldc. 10 balų.

Geriau neprimink, kas buvo :D Gerai, kad nepameni, ką esu prišnekėjus :D Žinau, kad aš faina nereikia kartoti :D Tu tik tyliau būk forume ... ir nešnekėk, ką geriu :D Vienas iš mano meilųųųų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriau neprimink, kas buvo  :D Gerai, kad nepameni, ką esu prišnekėjus  :D Žinau, kad aš faina nereikia kartoti  :D Tu tik tyliau būk forume ... ir nešnekėk, ką geriu  :D Vienas iš mano meilųųųų

 

 

Jeigu sidrą tu čia gerimu skaitai tai aš net nežinau. Pora skarbų lengvai išauni kad ramiau miegotusi ir viskas. Ačiūkas. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu sidrą tu čia gerimu skaitai tai aš net nežinau. Pora skarbų lengvai išauni kad ramiau miegotusi ir viskas. Ačiūkas. :)

Pora? Ramiai... :D Šiaip nuo 7sakarbiu perėjau prie rimčiau :D  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar kai žaidžiau Lv, tai serveryje pasirodė labai bendraujanti. Kartais nervindavau, kai rango prašydavau ar pavaduotojaus posto, kai dar laikei tralus. :D šiaip labai paprastai galima susikalbėti. Tai tiek.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pora? Ramiai... :D Šiaip nuo 7sakarbiu perėjau prie rimčiau :D  

 

Sako tyliau būk forume.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiūūūūū už nuomonęęęęs.... Speedai... tu tyliai būk :*

 

 

 

 
 

Sako tyliau būk forume.

Dar kai žaidžiau Lv, tai serveryje pasirodė labai bendraujanti. Kartais nervindavau, kai rango prašydavau ar pavaduotojaus posto, kai dar laikei tralus.  :D šiaip labai paprastai galima susikalbėti. Tai tiek.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pala atsimenu labai seniai kazkas buvo tavo foto įkėlę kur kaukėltos rankos maikutėj ties krūtine (per skype pokalbi) :D pameni?

 

Ir sveikinu su vakaryksciu gimtadieniu (per skype bent jau taip rodė) xdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pala atsimenu labai seniai kazkas buvo tavo foto įkėlę kur kaukėltos rankos maikutėj ties krūtine (per skype pokalbi) :D pameni?

 

Ir sveikinu su vakaryksciu gimtadieniu (per skype bent jau taip rodė) xdd

Dieve ... Nereikėjo primint :D O dėl gimtadienio, tai skype supjovė gimtadienio data normalia rodo(-ė), kad spalio mėn, bet visiem išsiuntė, kad vakar :D Pati ryte atsikėlus nesupratau, kokia proga sveikina visi :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bendraujanti, graži  ^_^  :)

Nei graži nei bendrauja. xd Ka tu Justea ? Kada į žemkes todžine ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nei graži nei bendrauja. xd Ka tu Justea ? Kada į žemkes todžine ?

Nu ir ačiū... Dabar varom?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ble asiląąą raminkis...

f9c29bbd5a8c2e822da88624635b224b523.png

Sesęęę... Baigi blyn... 

Gera pana įdomi

Ačiū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linskma, smagu pabendraut (+ sadistė), samp nelabai lošiu,bet bijau fūras palikt kol ji direktorė :D 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ka žn nematyta, nlb turiu ir nuomonę :(

Redaguota nario Minskas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linskma, smagu pabendraut (+ sadistė), samp nelabai lošiu,bet bijau fūras palikt kol ji direktorė :D

Oi tu Nedai šėlmi  :wub: na o jei rimtai tai žiauriai ačiū už nuomonę..

ka žn nematyta, nlb turiu ir nuomonę :(

Džiaukis tada :D nes aš kitaip šetonas vaidensis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

geros kambariokes spydas be žado.

 

ai atsymeni

 

helooo helooo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...