Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Las-Venturas.LT serverio atsiradimas, Invision_White žodžiu

Rekomenduoti pranešimai

Dar iki dabar pamenu, kai žaidžiau pas Bumerį ir draugai pasakė, kad Invis kuria serverį, aš nieko nedelsdamas paprašiau šio projekto forumo adreso ir puoliau registruotis, tais laikais dar gerai suėjome su Karoliu (Inviu) kalbėdavom skype kartu su Rule_Tonto buvo geri laikai, bet su projekto plėtra viskas ir pradingo. Kiekvieną naujieną sekiau ir buvau per kiekvieną startą. Puikus serveris, puikus kolektyvas ir linkiu Karoli sėkmės su projektu ir toliau jį taip gerai laikyti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perskaičiau . Maniau  istorija kitokia.  Bet  vistiek įdomi. sekmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai šaunus blogas , labai patiko perskaičiau tikrai malonu buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikriausiai dabar aš serveryje nesurasčiau nė vieno žmogaus kurį pažinočiau, ar jis pažinotu mane, bet visgi, anksčiau buvo geri laikai, šitas serveris buvo toks, kuriame VIP, ADMIN nieko nepridėdavo, kas buvo labai gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis Karoli tikrai puikiai ir sklandžiai aprašei viskas labai puikiai. Dabar įdomu tai žinoti kaip čia viskas prasidėjo ir panašiai , nepagailėjai poros valandų tokiai litanijai , malačius laikykis , tikiuosi dar projektas ne greit užsidarys. Tiesiog linkiu sekmės laikyti ilgai kiek galėsit su Marčioku laikykit seniukai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepagailėjau laiko dar kartą perskaityti šį blog'ą. Kokia nostalgija užklumpa prisiminus tuos 2012 metus peržiūrint tuos vaizdo įrašus... Naktiniai serverio testavimai ir pan 🤣 Smagu būti šios istorijos liūdininku ^^.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2013-07-19 at 22:40, Remigijus_Narcissus rašė:

Aš prieš šituos video buvau susikūręs savo acc 13-03-17, Radaras man atrodo buvo kitoks, O apsaugos, kaleimas ir pd nepamenu, man rodos kaip ir dabar buvo. Na žodžiu tikiuosi ir aš kad givuos ilgai, bet aišku galėtu leisti prisijungti....^^

Jau leidžia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...