Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Las-Venturas.LT serverio atsiradimas, Invision_White žodžiu

Rekomenduoti pranešimai

Galim sakyt čia viskas iš fuxo prasidėjo, bet prasidėjo ir galėtu nesibaigti.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi istorija buvo, kai Volk'as atsirado ir viskas prasidėjo, jeigu ne Volk'as nebūtų šio projekto

Jeigu ne aš ir ne Hygas nebūtumėt išgirdę apie projektą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ehh. dar kaip tik atsirado darbų forumai pamenu į swat buvau patekęs pas Jack_.. neatsimenu :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamenu dar tą mėlyną forumą :D dar su draugu kurdavom acc, kad sau rep dėtis :DD.

Dabar ir tas pats :DD...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manęs deja tai niekas nepamena... Serveris iš pradžių buvo geras, kiekvieną dieną buvo linksma, linksma, ir po kelių savaičių, mėnėsių nuobodyn ir nuobodyn, kodėl? Nes išnyko unikalumas ir jis buvo nušlifuotas iki įprasto, eilinio lietuviško serverio. Ypač nuliudau pamatęs dabartinį serverį... Kas per Ginklų prekeiviai? Tai gal dar bus: Teroristai? O ginklų prekeiviai yra nelegalus darbas, jis negali būt skaitomas kaip darbas... O kur apsauga? Kokio velnio ją išemėt? Tai gal ir išemam: ARMIJĄ? Kam ji? Juk yra F.T.B ir Aras. Tai gal išemam ir medikus? Ir padarom gal teisėsauga vs. mafija? O gal CS servą sukūriam? Beje, Volkas dirbdavo lėtai, bet kruopščiai, o jei dirba kruopščiai reiškias greitai. O ką Britas? Pašikinėja pašikinėja, ir bugų 1000 iš vieno atnaujinimo? Nūliudinai mane Invi... Pasikeitė viskas: Verslų sistema, ir v.k. Negalima taip elgtis su darbais, jei darbas nyksta jį reik atgaivinti, o ne ristis iki banalaus įprasto serverio. Beto kadaise sakei: Čia neeilinis serveris, mes išssiskriam viskuo. Nagi dabar sakyk: KUO? Pulto sistema? Ok. Gal ji ir graži, bet jūs viską pradedat darkyti, kaip koks kvailelis užsiprašo savo idėją ji ir atliekama, bet reikia pamastyti prieš atliekant atnaujniimus ar nesugadinsi serverio ir t.t. Aš suprantu, čia pelno siekianti organizacija, tad suprantu, kad reikia pritraukt žaidėjus, tačiau tai gadina, jau dabar pasidarusią, nostalginę dvasią.


 


 


Karoli, tikiuosi susiprasi...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OMG, dabar daug ką žinau apie Las-Venturas.LT :) Patiko ir netgi labai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idomiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Manęs deja tai niekas nepamena... Serveris iš pradžių buvo geras, kiekvieną dieną buvo linksma, linksma, ir po kelių savaičių, mėnėsių nuobodyn ir nuobodyn, kodėl? Nes išnyko unikalumas ir jis buvo nušlifuotas iki įprasto, eilinio lietuviško serverio. Ypač nuliudau pamatęs dabartinį serverį... Kas per Ginklų prekeiviai? Tai gal dar bus: Teroristai? O ginklų prekeiviai yra nelegalus darbas, jis negali būt skaitomas kaip darbas... O kur apsauga? Kokio velnio ją išemėt? Tai gal ir išemam: ARMIJĄ? Kam ji? Juk yra F.T.B ir Aras. Tai gal išemam ir medikus? Ir padarom gal teisėsauga vs. mafija? O gal CS servą sukūriam? Beje, Volkas dirbdavo lėtai, bet kruopščiai, o jei dirba kruopščiai reiškias greitai. O ką Britas? Pašikinėja pašikinėja, ir bugų 1000 iš vieno atnaujinimo? Nūliudinai mane Invi... Pasikeitė viskas: Verslų sistema, ir v.k. Negalima taip elgtis su darbais, jei darbas nyksta jį reik atgaivinti, o ne ristis iki banalaus įprasto serverio. Beto kadaise sakei: Čia neeilinis serveris, mes išssiskriam viskuo. Nagi dabar sakyk: KUO? Pulto sistema? Ok. Gal ji ir graži, bet jūs viską pradedat darkyti, kaip koks kvailelis užsiprašo savo idėją ji ir atliekama, bet reikia pamastyti prieš atliekant atnaujniimus ar nesugadinsi serverio ir t.t. Aš suprantu, čia pelno siekianti organizacija, tad suprantu, kad reikia pritraukt žaidėjus, tačiau tai gadina, jau dabar pasidarusią, nostalginę dvasią.

 

Karoli, tikiuosi susiprasi...

Yra tiesos. Aš ir pastebėjau, jog atėjus Britui, unikalius dalykus pavertė nuvalkiotais. Ta GP šūdina. Galėjo mafijai padaryt atnaujinimą. Vnz, nieko nesuprantu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra tiesos. Aš ir pastebėjau, jog atėjus Britui, unikalius dalykus pavertė nuvalkiotais. Ta GP šūdina. Galėjo mafijai padaryt atnaujinimą. Vnz, nieko nesuprantu...

Kodėl tas GP pagal tave yra "šūdinas"?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra tiesos. Aš ir pastebėjau, jog atėjus Britui, unikalius dalykus pavertė nuvalkiotais. Ta GP šūdina. Galėjo mafijai padaryt atnaujinimą. Vnz, nieko nesuprantu...

Px, kad aš darau tą ką man liepia, o ne ką aš sugalvoju.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vau, Karoli skaitydamas viską galiu apsakyt kad turi didelia širdi idėjas šiam projektui, tavo metu tu jau uždirbi algą, turi neikainamos patirties darbe, ne gana to tu jau esi tikrai populerus, na ką čia kalbėt juk čia tik žaidimas ir labai išpopuleret neimanoma bet kiek įmanoma išpopulerinai savę ir serveri, manau visos pastangos buvo atsidekotos, ėjai iki galo kad ir kaip buvai iklimpes, pagarba už atsidavima ir atviruma, nesitikėdavau iš tavęs to seniau, dabar matau jog esi dabar ir jau nuo manęs pagardba užsitarnavęs.Tikrai puikiai parengiai šia kalba, visos šios dienos tikrai ilgai prisiminsim visi nevien del to jog žaisdavom iniciativiai bet kiek juoko idėto kiek visko gero čia apturėto, noriu visos senos hebrantu,vilkų viską atkurt kaip buvo ir pasijuokt kartu kaip senais gerais laikas iš visų edžiu ir šiaip pakikent ,o dabar tik jaunimo priėjus nesupranta ką daro ir griauna mūsų pastatitą namą.(jai supranti apie ką kalba).Šaunu tiesiog neapsakomai gerai sukurta, pirmas projektas kuriame aš žaidžiu ir paskutinis, nesu palikęs ir nebus taip kol visi vilkai ir kolektyvas liks koks buvęs.Juk ne vienas žmogus projekta sukure o mes visi.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vau, Karoli skaitydamas viską galiu apsakyt kad turi didelia širdi idėjas šiam projektui, tavo metu tu jau uždirbi algą, turi neikainamos patirties darbe, ne gana to tu jau esi tikrai populerus, na ką čia kalbėt juk čia tik žaidimas ir labai išpopuleret neimanoma bet kiek įmanoma išpopulerinai savę ir serveri, manau visos pastangos buvo atsidekotos, ėjai iki galo kad ir kaip buvai iklimpes, pagarba už atsidavima ir atviruma, nesitikėdavau iš tavęs to seniau, dabar matau jog esi dabar ir jau nuo manęs pagardba užsitarnavęs.Tikrai puikiai parengiai šia kalba, visos šios dienos tikrai ilgai prisiminsim visi nevien del to jog žaisdavom iniciativiai bet kiek juoko idėto kiek visko gero čia apturėto, noriu visos senos hebrantu,vilkų viską atkurt kaip buvo ir pasijuokt kartu kaip senais gerais laikas iš visų edžiu ir šiaip pakikent ,o dabar tik jaunimo priėjus nesupranta ką daro ir griauna mūsų pastatitą namą.(jai supranti apie ką kalba).Šaunu tiesiog neapsakomai gerai sukurta, pirmas projektas kuriame aš žaidžiu ir paskutinis, nesu palikęs ir nebus taip kol visi vilkai ir kolektyvas liks koks buvęs.Juk ne vienas žmogus projekta sukure o mes visi.

Viską galima sugražinti. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiūrėdamas video prisiminiau tai : ))

 

Man regis tuomet serverio žaidėjai buvo GERIAUSI!

Dar aš matausi geras būvo :D Dar nusikeikiau ,kad manęs neišrinko :D prisimenu tada toks lagas būvo.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip norėčiau tokių dalykų kaip su draugeliais nusiperki koki busiuka, prisikvieti chebros. Ir tyhini ant kokio miško. Atvaro koks furistas tą sustabdai ten sakai sedi i car nusiveži i miškus t.t.. O dabar visi žaidėjai furistas net nestos des kiauriai tas mašinas viską, nepasiduos del idomumo del veiksmo na manau suprantat apie ką aš.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu Jo nrml čia galvojau kad čia viskas nuo taves prasidejo. Perskaičiau viską ir mldc kad nepagailejai laiko tiek rašyt . P.S Galėtum kada ir vel surekti rekordo siekimą. bet pirma atblkuok užsienio ip :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš net nežinau ką ir pasakyt, mane tai sukrete, tokios praaites man neteko skaityt, ir tokiu žmoniu kurie padėjo tau. :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tik dabar perskaičiau wow tikrai nuostabi istorija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...