Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividas_Britas

Serverio versijos 2.6.0 atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

Labai šaunūs atnaujinimai, taip ir toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu gal ir gerai, bet apsauga palikt galėjot..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Afigiet.. Šaunuolis Britai !

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinimus skaičiau labai įdomųs,bet nesamone,db gunus gali pardavineti ir mafia ir GP(ginklu prekeiviai)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinimus skaičiau labai įdomųs,bet nesamone,db gunus gali pardavineti ir mafia ir GP(ginklu prekeiviai)

Mafija negali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patiko tik tą vietą apie naują darbą.WTF? Mafijozai jeigu norės pasigydyti reikės 250lt mokėti?;oo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idomiai čia su ginklais padarei:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gerai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš pasakysiu savo nuomone , turbūt daug kam nepatiks ir sakys , kad nevertinu Deivido darbo. Taigi pradėkime nuo mafijos , dabar , kad į ją įstot reikės turėti nemažai pinigų ginklams , nes po kiekvienos mirties po  250 litų, tai eis tik seni serverio žaidėjai turintis gerą "piniginę". Toliau , praradome visas kulkas , tai blogai, kaip esu gaujinis man tikrai reikės išleisti daug pinigų ir laiko kad jų gauti. Dabar mažės grobimų , nes ne visi galės įsigyti ginklų , o jei nėra ginklų , nėra ir grobimų , tai teisėsaugai bus liudniau dirbti ir gaujos ir mafija sunkiai gyvens ir nieks nenorės su jom apsiimti , nes tai tiesiog bus neįdomu ir vieni nuostoliai. Bet pažvelgus į teigiamą pusę , tai mažiau dm, daugiau į realybe , naujas darbas tai tik į naudą , nu bet man patiko kaip buvo anksčiau prieš įdėdant kulkų anti-cheatą. Tai aš pasakiau savo nuomonė , gal kitiem tai tikrai į naudą ir labai patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš pasakysiu savo nuomone , turbūt daug kam nepatiks ir sakys , kad nevertinu Deivido darbo. Taigi pradėkime nuo mafijos , dabar , kad į ją įstot reikės turėti nemažai pinigų ginklams , nes po kiekvienos mirties po  250 litų, tai eis tik seni serverio žaidėjai turintis gerą "piniginę". Toliau , praradome visas kulkas , tai blogai, kaip esu gaujinis man tikrai reikės išleisti daug pinigų ir laiko kad jų gauti. Dabar mažės grobimų , nes ne visi galės įsigyti ginklų , o jei nėra ginklų , nėra ir grobimų , tai teisėsaugai bus liudniau dirbti ir gaujos ir mafija sunkiai gyvens ir nieks nenorės su jom apsiimti , nes tai tiesiog bus neįdomu ir vieni nuostoliai. Bet pažvelgus į teigiamą pusę , tai mažiau dm, daugiau į realybe , naujas darbas tai tik į naudą , nu bet man patiko kaip buvo anksčiau prieš įdėdant kulkų anti-cheatą. Tai aš pasakiau savo nuomonė , gal kitiem tai tikrai į naudą ir labai patiko.

Aš suprantu, kad jūs visi mėgstat gauti viską *Myliu Las-Venturas.lt*aliavai, bet taip nebebus. Bent jau su ginklais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš suprantu, kad jūs visi mėgstat gauti viską *Myliu Las-Venturas.lt*aliavai, bet taip nebebus. Bent jau su ginklais.

Nu tada tikiuosi , kad tų kulkų kiekis bus didelis ir įperkamas , kad užtektu serverio " bent daliai  teisėsaugos priešams". 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagaliau vietoj apsaugos kazkas naudingo. Puiku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Awesome :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDD Koks zapadlo apsaugai ir Diadiai_Joniukui :DDDDDDDDDDD  


 


šjp zjbs bet būgų dachuja bus kaip visad :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geri atnaujinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc, geri atnaujinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, puikūs atnaujinimai.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl naujo darbo visai neblogai, bet vėl čiuju 100 bugų bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...