Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


A_LaiTz

[Apklausa] Kodėl naikinat nuosavas tr?

Kodėl jūs tokie du***?  

47 nariai balsavo

  1. 1. Tai nafik tik radus nuosavą tr. priemonę būtinai sunaikinsit?

    • Mano sunaikino, todėl naikinu kitų.
    • Aš naikinu, nes man yra kažkokia nauda.
    • Parašysiu komentare.


Rekomenduoti pranešimai

Kitų mašinas dažniausiai tenka sunaikinti kai yra vairuotojas už vairo, nes apšaudau ir sprogsta.
Tiesiog mes esam tokia tauta, kad kai vienam blogai, kitiems LABAI gerai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš pavyždžiui bėgdamas randu atrakintą mašiną, tai parašu savininkui, kad pasiskolinsiu ir kur ją saugiai paliksiu, bet jeigu mano susprogdina ir randu kas susprogdina, tai atsilyginu, nes manau tai būtų sąžininga. Ir per vieną čiūvą nebeturiu litų vpš...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Radęs tavo transportą prie namų durių pastatyčiau ;*

 

Ne šeip , jeigu kokio Eimuxxo randu tai varau stumdyt į vandenį nes nekartą su admin ir teis komandom išsipisinėjo.

Jeigu kokio Klemkos arba Mielos raščiau tai sms parašyčiau , kad pasiimtų arba privažiuočiau ir duočiau savininkui.

jeigu rasciau tavo tai atvesciau ja tau arba pakelciau rida :*

 

jeigu rasciau Xpoint Greecee masina tai apmysciau ir sudeginciau , nes jis nelaimingas 12metis kuris labai issipisineja ..

Jeigu rasciau Invio masina tai nesciau i aukciona :D

Kai randu masina pirmiausia pasiziuriu kas savininkas ir pagalvoju ar jis man ka nors padare , ar tiesiog padejo , ar tiesiog neesam susidure ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai, niekada jų ne naikinau. Nes koks tikslas? Kad žaidėjas sumokės pinigus atsistatys tr.priemonę ir važinės pinigus?Kam to reikia...Kaip tik radęs, jau geriau pasakau savininkui,arba pastumiu į šoną.

Šiandien lygiai tai pat pasielgiau su Ivanas_Zigulys Hotring Racer,nors buvo galima jį kažkur įstumti,nes buvo neužrakintas.Bet man to nereikia,nes nuo to,nei šilta,nei-šalta.

 

Asmeniškai, tai buvo mano nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš jeigu randu tiesiog palieku vietoj. Imu tik SK/hotring, kad pasilakstyčiau :D. O šiaip jeigu kas rada mano car, tai visada parašo sms. Tik vieną kartą susinervinau dėl kažkokio d**no. Atvažiavau su remington, buvo 0 daužtas, palikau už AFK zonos tvoros, nuėjau į AFK zoną, gryžtu - sunaikintas. Nors buvo užrakintas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naikinau, Naikinu, Naikinsiu :) Ne šiaip juokauju, mielos keturatį radau, parstūmiau į baze, ivano radau irgi pastumiau atokiau uz bazės ten biški, na nežinau, nervina tokie kurie nori kad tik jam būtu blogiau kad tik nuvertėtu mašina..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skandinu masinas tik tu zmoniu kurie man pakenke .. O jeigu randu kokio kito zmogaus masina kuris nieko blogo nepadare man tai tiesiog nuvaziuoju iki vietos ir palieku ja ten

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Randu atrakinta ir susprogdinu, nes nera ką veikt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...