Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


A_LaiTz

Reikia MTA 1.3.3 su SAMP objektais (BŪTINA 1.3.3)

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Audrius_Lightz


2. Kokios pagalbos jums reikia: Rekia MTa 1.3.3 versijos su įkeltais SAMP objektais (kurie nesibuggintu servuose)


3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina)


 


 


NETINKA tiesiog 1.3.


 


Atlygis +10rep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš tikro nėra skirtumo, ar 1.3.3 ar 1.3.2 ar 1.3.0, skirtumas tik tarp deleterių, bet iškarto perspėju, jog niekaip nebus 1.3.3 versija su 0.3 objektais, bent aš arba nemoku padaryti arba tai rimtai neįmanoma. Na, jeigu tu uždėsi 1.3.3 kliento objektus 0.3, tada versija pasenės, rašys 1.3.0 arba 1.3.1 čia priklauso nuo 0.3 objektų, aš dar nesu suradęs, kad kartu būtų versija 1.3.3 ir 0.3. Na, bet gal bus tokių kurie suras, bet čia mano tokia nuomonė.

Ps. Aš pats naudoju mta dvi versijas, turiu du mta. Vienas su deleteriu (tai 1.3.3 versija) ir mta object (tai 0,3 objektai) ir kai mappinu, iš vieno mta permetu į kitą mta mapp folderį ir man tada visai nieko, bet čia mano toks būdas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš tikro nėra skirtumo, ar 1.3.3 ar 1.3.2 ar 1.3.0, skirtumas tik tarp deleterių, bet iškarto perspėju, jog niekaip nebus 1.3.3 versija su 0.3 objektais, bent aš arba nemoku padaryti arba tai rimtai neįmanoma. Na, jeigu tu uždėsi 1.3.3 kliento objektus 0.3, tada versija pasenės, rašys 1.3.0 arba 1.3.1 čia priklauso nuo 0.3 objektų, aš dar nesu suradęs, kad kartu būtų versija 1.3.3 ir 0.3. Na, bet gal bus tokių kurie suras, bet čia mano tokia nuomonė.

 

Ps. Aš pats naudoju mta dvi versijas, turiu du mta. Vienas su deleteriu (tai 1.3.3 versija) ir mta object (tai 0,3 objektai) ir kai mappinu, iš vieno mta permetu į kitą mta mapp folderį ir man tada visai nieko, bet čia mano toks būdas. :D

Man reikia, kad ant 1.3.3 rodytu sampo obj... skirtumas yra versija, nes ant 1.3 nėra object removerio..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man reikia, kad ant 1.3.3 rodytu sampo obj... skirtumas yra versija, nes ant 1.3 nėra object removerio..

Mano tau pasiūlymas yra toks, jog turėti du mta. Vienas su naujausia versija (tai 1.3.3) ir kitą folderį su mta, tai su objektais. (Jei objektų reikia, kreipkis į pm) ir tarkim:

Tu mappini kažką su 1.3.3 ir užsimanei užmesti 0.3 e objektų. Tai užrarini mapp folderį permeti į kitą mta, kur yra 0,3e objektai sudedi savo ir mapink per jį tada. (išsitrynęs objektus). Nes aš žinau kiek, jog nėra dar kartu packo 1,3,3 su 0.3 objektų. Na nebent kažkas siuntėsi už pinigus.. 

Na tikiuosi tau padėjau.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano tau pasiūlymas yra toks, jog turėti du mta. Vienas su naujausia versija (tai 1.3.3) ir kitą folderį su mta, tai su objektais. (Jei objektų reikia, kreipkis į pm) ir tarkim:

Tu mappini kažką su 1.3.3 ir užsimanei užmesti 0.3 e objektų. Tai užrarini mapp folderį permeti į kitą mta, kur yra 0,3e objektai sudedi savo ir mapink per jį tada. (išsitrynęs objektus). Nes aš žinau kiek, jog nėra dar kartu packo 1,3,3 su 0.3 objektų. Na nebent kažkas siuntėsi už pinigus.. 

Na tikiuosi tau padėjau.

 

Nu man netinka taip... man reikia nufotkint/nufilmuot pora mapų kur reikia išimt orginalius objektus, bet įsikėlus ,,otrinti failą" beveik nekrauna jeigu ten orginalus obj buvo, o su 1.3.3 galima išimti normaliai, bet ten nerodo samp obj..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man irgi tokio reikia, einu pasižvalgysiu po google.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...