Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Persil_Gold

Rukot? Paziurekit sita ;d

Rekomenduoti pranešimai

Aš patraukdavau kažkada porą dūmų ir pagalvoju, koke nauda iš to rukymo. Tik susigadinsi plaučius, gal be dar susirgsi vėžiu ar pnš. Tad neberūkau, ir neberukysiu gyvenime :) Tad manau ir jūs susimastykite, nes tai yra 1cigarėte 3sec gyvenimo :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Achuet, o jeigu ten marlboro gold'as buvo? ir išmete..? ://

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Girdi, rask žodį kur aš rašau jog aš kietas kad rukau? Vpš ne tau suprast moli tokius dalykus.

Tai tu man pasakyk koks tolkas rukyti? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Biški prajuokino. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Poto ir smirdi visą dieną kai koks *Myliu Las-Venturas.lt*. Praeina normali mergina ir tu normalus viskas ore, prasilenkat opa smirdi kai dūhas tai jau ir laisvas. Suprantama jeigu mergina rūko ir bahūras viskas normaliai. Nesuprantu kaip tu gali rukyti vaikas būdamas, mesk kol gali - po to nemesi.

Bled tu nejuokink. :DDD Kalbi ir krv pats nesuvoki ką. Prisiklausęs bled mokykloj visokių tetų kurios sako, kad jei rūkai tai smirdi, nežinai tai nešnekėk. Jei gerus kvepalus naudoji nixują tu nesmirdi, aš pvz kai rūkau man tik ant pirštų lieka kvapas, nes ir dūmus stengiuosi biškį nuo rūbų atitraukt, bet ir kvepalus gerus turiu. Taip, kad tu tokį šūdą čia pasakei, niūxina tai nebent iš burnos kai būni tik parūkęs, bet tą kvapą gali per pora minučių nuimt, o, kad į rūbus prisiskverbia tai jau į tokius apskritai panos net į nerūkančius nežiūri, nes ten stpdv nesiprausę kokie. Ir išvis sakai mesk kol gali - po to nemesi, kaip tu bled gali jam taip sakyt, gal jis priklausomybės tam neturi? Rūko kada nori ir t.t, man bent jau taip yra, prisišnekėt nenoriu, bet priklausomybės neturiu, yra žmonių kurie irgi neturi. Bled, bled.. ;D

Redaguota nario Dwyane_Morreti
Forumo taisyklių pažeidimas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

naa, aš pati asmeniškai esu bandžius.. bet man yra šlykštu, kai rūko merginos.. ir dar jaunos.

aš neperneštu net to kvapo, man smirda..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mažiau jūs kreipkit dėmesį į tuos rūkančiuosius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

naa, aš pati asmeniškai esu bandžius.. bet man yra šlykštu, kai rūko merginos.. ir dar jaunos.

aš neperneštu net to kvapo, man smirda..

Tai niekam nekvepia. ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Juokiaus, kai tolete kirto per galva :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man rodos pas jį namuose tikrai pahas neblogas.. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bandžiau, nepatrauke.Nematau tolko rūkyti, nors ir kiek perša man draugeliai aš atsisakau, nes tiesiog nemalonu tas rukymas, gerklia griaušti pradeda.Kiek esu girdejes nuomoniu kodel ruko atsakymai buna tokie-Norisi apsinešti ir atsipalaiduoti, sako per kontrolinius padeda, kiti ruko kad pabendrautu rukydami su kitais, o dar kiti kad pasirodytu kieti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hm, rūkyt nerūkau bet užjaučiu video filmuotoją. KIEK TVARKYMOSI ;OO Ir dar šuo be maisto liko.. :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bled tu nejuokink. :DDD Kalbi ir krv pats nesuvoki ką. Prisiklausęs bled mokykloj visokių tetų kurios sako, kad jei rūkai tai smirdi, nežinai tai nešnekėk. Jei gerus kvepalus naudoji nixują tu nesmirdi, aš pvz kai rūkau man tik ant pirštų lieka kvapas, nes ir dūmus stengiuosi biškį nuo rūbų atitraukt, bet ir kvepalus gerus turiu. Taip, kad tu tokį šūdą čia pasakei, niūxina tai nebent iš burnos kai būni tik parūkęs, bet tą kvapą gali per pora minučių nuimt, o, kad į rūbus prisiskverbia tai jau į tokius apskritai panos net į nerūkančius nežiūri, nes ten stpdv nesiprausę kokie. Ir išvis sakai mesk kol gali - po to nemesi, kaip tu bled gali jam taip sakyt, gal jis priklausomybės tam neturi? Rūko kada nori ir t.t, man bent jau taip yra, prisišnekėt nenoriu, bet priklausomybės neturiu, yra žmonių kurie irgi neturi. Bled, bled.. ;D

Gerai, koks tikslas rukyti tada ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet žinot kaip nerukančiam žmogui nefainai bučiuotis su rukančiu ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bandžiau rūkyt ir nepatiko. Visi draugai rūko, bando įpiršt, bet jiems nepavyksta. Jie rūko tik todėl, kad nėra daugiau ką veikt ir dėl tos pačios priežasties rūko dauguma. Tarkim darbuose žmonės rūko, nes nori pertraukėlių. Mokykloje mokiniai rūko, nes daugiau neturi ką veikt pertraukų metu. O aš pats jau nerūkau 3 mėnesį ir visai nesinori vėl pabandyt. Kaljanas - suprantama, švenčių proga, bet cyzai - ne. Dar kai vyrai rūko, visai px, bet kai moterys rūko, tiesiog norisi jas supeikt, bet žinot, dabar net žodžio negalima pasakyt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vsio neberukysiu tevai sake jai mane da uztiks man taip bus kaip parodziau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...