Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Aš kaip pagr. administratorius? (+ ir -)

Rekomenduoti pranešimai

Nesupyk Invi, bet ir aš pasakysiu. Erko issake išties ilga ir protinga nuomonę, išsiliejo ir dėl viako aš jam pritariu. Bet tu, tu tikrai esi nusistates tokia nuomone, kad serveris - tai tu. Nepatiks tau, reiskias to mes neisvysim.

 

Dabar tau Moderatoriaus atvirai issake visą savo nuomonę, o ka tu atsakei ?

 

"yra tiesos kurios negaliu nugincyti. Ateik i skype. " ir tai viskas ? manai tu jam daves tu taškų, administratoriu ar dar ka, viska iskarto pataisysi ? tAi nera taip lengva kaip tau atrodo, visa esme ne piniguose, taskuose o tavyje. Buciau ne per telefona buciau ir as dabar tokia nuomone parases, klaidos padarytos todėlnes ne visada rasosi lietuviskai

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesupyk Invi, bet ir aš pasakysiu. Erko issake išties ilga ir protinga nuomonę, išsiliejo ir dėl viako aš jam pritariu. Bet tu, tu tikrai esi nusistates tokia nuomone, kad serveris - tai tu. Nepatiks tau, reiskias to mes neisvysim.

 

Dabar tau Moderatoriaus atvirai issake visą savo nuomonę, o ka tu atsakei ?

 

"yra tiesos kurios negaliu nugincyti. Ateik i skype. " ir tai viskas ? manai tu jam daves tu taškų, administratoriu ar dar ka, viska iskarto pataisysi ? tAi nera taip lengva kaip tau atrodo, visa esme ne piniguose, taskuose o tavyje. Buciau ne per telefona buciau ir as dabar tokia nuomone parases, klaidos padarytos todėlnes ne visada rasosi lietuviskai

Aš ir nesakau, kad esmė yra tame, kad nedaviau taškų, esmė tame, kad žmones kaikurie lieka neįvertinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na aš perskaičiau pusę erko tiesos ir pats norėjau atskleisti bent dalelį tiesos. Aišku, pradėkime nuo to kai aš buvau  naujokas, man niekas nieko nepadėjo apart klemkos. Po kokių geru 2 meneėsiu sulaukiau free adminu atrankos, užpildžiau, pamačiau patekusiejų sąraša, manęs ten nebuvo, aš norėjau sužinoti kodėl - pasakė man vienas jog čia ėma tik draugus, tau nėra jokių šansų, visad aš emu ką pasako žmogus ir noriu pasidomėti ar tai tiesą, nieko nelaukęs bėgau parašyti į /adminams ,,Invis į free adminus tu renki draugus" po geros minutęs aš gavau bana nuo pačio tavęs priežastis TAŠKAS, iškarto nusivyliau, net nežinojau kur dėtis.. Yra pats tavo didžiausias minusas - pyktis. 

 

Kalbant apie šiandien aš tau parašiau savo nuomonę ir tu man pasakei ,,[23:42:30] Las-Venturas.LT Administracija.: dar kartas ir tu man nardysi, kad į skype gražinčiau" 

 

nenoriu čia prasileisti bana, bet noriu jog kažką, kažkuom imtumeis.  

 

Dar kai buvau free adminas prisimenu tą dalyka:

 

Padedi - būni nuvertintas, apšmeižtas, ir nič nieko negauni, va kas ir pakretė mane tave nuliudinti - kadangi atsibodo arti, ir gauti - nieko. Nei pasakei ačiū už padėjimą, išvis nieko negauni o kai projekte gera darai. Manau atsižvelgsi.

 

Nepadedi(bent pasiemi pertrauka kokias 30min pailsėjimui - tu puoli kažką daryti, meti iš valdžios, dedi ispėjimu. Žmonęs išvis nuvertini.

 

Žaidėjam ne tik rūpi joki konkursai joki tie ,,nuolaidžiavimai".  Patinka erko žodžiai ,,Mano atžvilgiu turi pasikeisti. Būti paprastesnis o ne tiek į viską reaguoti stipriai. "

 

Manau, negausiu bano, o ir atsakymą gausiu gan neblogą.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na aš perskaičiau pusę erko tiesos ir pats norėjau atskleisti bent dalelį tiesos. Aišku, pradėkime nuo to kai aš buvau  naujokas, man niekas nieko nepadėjo apart klemkos. Po kokių geru 2 meneėsiu sulaukiau free adminu atrankos, užpildžiau, pamačiau patekusiejų sąraša, manęs ten nebuvo, aš norėjau sužinoti kodėl - pasakė man vienas jog čia ėma tik draugus, tau nėra jokių šansų, visad aš emu ką pasako žmogus ir noriu pasidomėti ar tai tiesą, nieko nelaukęs bėgau parašyti į /adminams ,,Invis į free adminus tu renki draugus" po geros minutęs aš gavau bana nuo pačio tavęs priežastis TAŠKAS, iškarto nusivyliau, net nežinojau kur dėtis.. Yra pats tavo didžiausias minusas - pyktis. 

 

Kalbant apie šiandien aš tau parašiau savo nuomonę ir tu man pasakei ,,[23:42:30] Las-Venturas.LT Administracija.: dar kartas ir tu man nardysi, kad į skype gražinčiau" 

 

nenoriu čia prasileisti bana, bet noriu jog kažką, kažkuom imtumeis.  

 

Dar kai buvau free adminas prisimenu tą dalyka:

 

Padedi - būni nuvertintas, apšmeižtas, ir nič nieko negauni, va kas ir pakretė mane tave nuliudinti - kadangi atsibodo arti, ir gauti - nieko. Nei pasakei ačiū už padėjimą, išvis nieko negauni o kai projekte gera darai. Manau atsižvelgsi.

 

Nepadedi(bent pasiemi pertrauka kokias 30min pailsėjimui - tu puoli kažką daryti, meti iš valdžios, dedi ispėjimu. Žmonęs išvis nuvertini.

 

Žaidėjam ne tik rūpi joki konkursai joki tie ,,nuolaidžiavimai".  Patinka erko žodžiai ,,Mano atžvilgiu turi pasikeisti. Būti paprastesnis o ne tiek į viską reaguoti stipriai. "

 

Manau, negausiu bano, o ir atsakymą gausiu gan neblogą.

Atsakymas paprastas, tiesos yra. Stengsiuosi keistis.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš ir nesakau, kad esmė yra tame, kad nedaviau taškų, esmė tame, kad žmones kaikurie lieka neįvertinti.

Ka skaitai įvertinimu ? Įvertinti reikia ne tuomet, kai forume prasideda tokie pranešimai. Dažniau reikia kreipti dėmesį į pagalbą kurią tau bando suteigti, į siulymus ir panašius dalykys, viską reikia apgalvoti laiku. Aš tai pavyzdžiui dabar būdamas Erko vietoje taip isizeiaciau jeigu ateitum i skype ir siulytum tuos taskus,admina ar dar ka. Svarbu ne tai, minimaliai ka tu turi padaryti tokioje situacijoje tai vieną kartą gyvenime nusizeminti ir ištarti paprastam zaidejui didžiulį zodeli ATSIPRASAU. Tai yra švelniausias žodis kuris tikrai dažnai padės.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai vat sakai keisies? Pradėk dabar keistis. Nenoriu daug rašyti tiesiog pabandysiu greitai išdėstyt mintis. Bėgi nuo tiesos, ta prasme tiesiog ignoruoji tiesą ir kai turiu nusiskundimų tu tiesiog mane ignoruoji ir dėlto dar daugiau nervuoji. Tai vat pradėsiu nuo to jog Coco prinėrus Jay_Andersonui o tu nieko nedarai. Tai vat šiandien buvo tokia situacija, Coco užbanino žmogų be įrodymų ir negavo nei įspėjimo nieko lyg nieko nebūtų buvę, o labai visiems gerai žinomas Domšė_Drifteris užblokavų žmogų laikinai ir jam buvo iškart nuimtas administratorius. Tai kur lygybė? Negi vien tik dėlto jog coco merga ir prinardžius visiems nebus nubausta? Negaliu tiesiog mane nervuoja kai jinai gali daryti ir leisti sau ką nori ir jai nieko neatsitinka. Esmė tame jog Coco dabar prinardžius Jay_Andersonui tiek kad jei nieko neatsitiks, o tu Karolis nenori prarast anderson'o kadangi neturėtumėt nieko kito į admin prižiūrėtojus. Būtent tas mane ir nervuoja kad jeigu tiesiog kažkokia tai "merga" gali turėt ką nori kadangi per žaidima primeta porą ar kažką ir tiesiog dėl to gali daryti ką nori. Karoli prašau aplaužyk sparnelius anderson'ui. Manau kiekvienas žaidėjas gali pateisinti jog Coco prinardžius andersonui, ir būtent dėl to jinai gali sau leisti ką nori ir daryti ką nori, bet aš stengsiuos kovoti už tai jog tokių nesamonių nebūtų.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsakymas paprastas, tiesos yra. Stengsiuosi keistis.

 

Na tas keitimas nėra viskas, bent į žaidėjus tu atkreiptum demėsį, duotum  antrą šansą tau įrodyti ką jis gali, ką blogai padarę, o ne atstumti, ir pasakyti jog su tavim daugiau nieko neišeis, aš čia tik šiaip sakau, nežinau ar tai tiesa. Ar esi bent davęs kažką ką serveriui gerą daro? bent būnant administratorium daro gerą - padeda. Prisimenu, būdamas free adminas, padėjau, dar gerą žiūrėti kaip jis yra darbe, turi n.mašina, t.y aš jį į viską įkišau, daviau pirmą darbą, pirmą mašina, viska daviau jog jam būtų fainai, bet ką tu gauni tai darydamas? NIEKO prisimenu, kai dar buvau tuo, ko dabar nesu paprašiau tavęs TIK VIPO tu man pasakei tu nieko nepadedi - kažką panašaus, nors tai buvo išvien melas, niekada neatstūmiau kas manęs prašė pagalbos, niekada nebuvo taip jog neatsakiau žaidėjui, tiesiog aš nespėjau suktis dirbdamas, o ir sakai kad nieko nepadėjau, ateidamas į komandą aš visiem pasakiau jog padėsiu, taip ir buvo, kartais pasiimdavau pertrauka 30 minučių, ar valandą, ir tai man užtekdavo, aš iš tavęs nieko negavau - išvis, nei vipo nieko! pripažink. Vedžiau 4 dydžiuosius eventus per kurį paprašiau kreditų, uždėjai bet kad pats neprašydamas to neduodavai. O kalbant apie jay kai jis paprašę ts moderatoriaus prižiūrėti tvarką, kažką tu tokio atsakei:

[19:31:27] Karolis S.: adminus

[19:31:28] Karolis S.: jomajo
[19:31:32] Karolis S.: kad nebūtų
[19:31:34] Karolis S.: dirskirimacijos
[19:31:35] Karolis S.: nu **
[19:31:37] Karolis S.: ****** rimtai
[19:31:42] Karolis S.: nepatinka ******* ******
[19:31:49] Karolis S.: kr* ****** rimtai ..
 
Kalbant naujo į bazės idėjimą - pažiūrėk tu bent į žaidėju nuomonęs ar jiem patinką, jiem visiem patinka, bet tau nežinau kodėl nepatinka, jei jau tau nepatiks tu jos nedėsi, kodėl? Visgi tu darai jog žaidėjam būtų geriau ar ne? Tai kodėl to dabar nedarai?? Nenoriu pyktis, bet pats atrežėi jog nieko nebus, tai ir rašau čia tau jog suprastum, jog tau padėjau, o tu net man AČIŪ nepasakei. O ir ką ir kiek stengiaus tu parašei kelis žodžius. Žodžiu išeina taip, jog esu labai tavim nusivylęs. Aš tik noriu jog žaidėjai būtų gera su tavim, ir tave atvesti į protą, o tu to neleidi, atstumi. Net abejoju jei dar bandyčiau tapti free adminu, turėčiau menkus šansus. Duok žaidėjam šilumos - pažiūrėk net žaidėjai dedasi parašą dėl to jog tu davei 500lt, pasisveikinai, ar dar kažką, matai jiem reik šilumos, jau ir taip aišku, kad ir jei tu jos duotum, padės tau kai reikės žaidėju, tu bent jiem padėk. Net ir pats norėčiau vėl istoti į komandą, nors ir nieko negaudamas o padedamas žaidėjam žinodamas jog neišmestum iš komandos..
Redaguota nario Micro_Mohito
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na aš nesuprantu jūs padedat žaidėjams ir būtinai norit už tai gaut atlygi tai nepadekit ir ne norėkit to admino jeigu vien dėl atlygio einat. .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmės laide? - Nebejuokink, moterie, grįžk atgal į virtuvę... 

Aš taipat, savo nuomonę, apie tavę išreiškiau, o ne įžeidinėju, tiesiog pasakiau, tai, kokią pirmą nuomonę apie tavę esu susidaręs.

Ir dar, nevaidink protinga, nes tiesiog graudu žiūrėt... 

 

 

Aj ir dar, nebestumkit ant to Invio, pasakė pasikeist - galbūt. Nors žmonės greitai nesikeičia. Kol su Erko neparašėm [Tiksliau Erko kol neparašė] viskas būs tylų, dabar visu drąsus kažką sakyt..

 

Ai matai, gali būt jog ir erko, kažkiek davė drąsos tą parašyti, bet nebeliko ką toliau delsti, erko įrodė jog gali nedėti bana, ir aš bandžiau laimę. xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Noriu pridurti jog Jay_Anderson vėl nesąžiningai elgiasia. Situciaja - Adminsitratorius tikriausiais naujas užblokavo lafa už čytus ir nesuprato jog turėjo GT rėžima o Jay_anderson negailėstingai atėmė administratorių. Nu gi administratorius nematė nu tai ką padarysi gi galėjo duot du įspėjimus o kai coco FREE BAN buvo nieko nedarė... http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/67008-zilvis-tolk/&do=findComment&comment=686520

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi, sveikas Karoli. Atėjo ir man laikas išsakyti normalią nuomonę. Daug nerašysiu, kaip man labiausiai patinka trumpai ir aiškiai. Skaičiau dabartinęs nuomonęs apie tave ir tavo pažadus. Daugeli tu pažadų įvykdei ir juos kolkas tesi iki dabar. Bet manau tikrai kiekvienas moderatorius, ar kiti žaidėjai kažko gautų daugiau. Ir vienas vienintelis dalykas kuris nepatinka daugelis tai Klausimas: Kodėl Tosha taip vyska greitai gavo , o mes ne ?? Kalbu ne apie save. Tai daugelio žmonių nuomonės. Taip pat labiau žiūrėti į prižiūrėtojų darbą kaip jie bendrauja su žaidėjais ir panašiai. Taip pat Lafa_Marino , per daug atsigavęs serveryje atrodo ką nori tą daro, tu esi savininkas , tai ir elkis kaip savininkas jai jis nusižengia tai ir reikia bausti, gerai jis tikrai labai gražiai dirba ir prisideda prie Las-Venturas Architekto profesijos, jo mapp tikrai labai gražus. Bet kiti žaidėjai baudžiami , o kaikuriuos tu tiesiog praleidi. Tykiuosi nepyksi ką tau parašiau ar panašiai, ir dar vienas dalykas jaigu tau nepatinka jai kažkas ką nors parašo į skype tu bent atrašyk kaip kas ir kodėl ? Ačiū jog skaitei ! Taika ! ;)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tu žmogau tai toks *Myliu Las-Venturas.lt* ar tik apsimeti?

 

Coco_Chanel papeikimą atmečiau su Invio žinia. Negana , to tu kaip norėdamas ją nuversti parašei papeikimą. Ne tas žmogus ,kurį ji užblokavo, o būtent tu. Užblokuoto žmogaus temoje parašyta Invio jog jis atblokuotas. Ji užblokavo su prašymu ir taip suteikė pagalbą kuri buvo apgaulinga. Karti tiesa, bet pranešęs Inviui. Leido atmesti papeikimą. Manau patvirtinimo nereikia.

 

 

Dėl Domse_Drifteris , žmogau. Jis parašė "Gaidžiai" - Vienas įspėjimas. (Nors galima traktuoti kaip Administratorių Prižiūrėtojo įžeidimą) (3 įsp) bet gavo 1. http://www.part.lt/perziura/56847443c15af25834ef2f57dd24c121792.jpg

 

 

poto supakavom Domse. Jis pateikė įrodymus banned apeliacijoje kaip gauna įtarimą. Tai neįrodo jog teisėsauga neturi įrodymų.

Banned apeliacijoj jie buvo suteikti visi iki vieno.

 

Noriu pridurti jog Jay_Anderson vėl nesąžiningai elgiasia. Situciaja - Adminsitratorius tikriausiais naujas užblokavo lafa už čytus ir nesuprato jog turėjo GT rėžima o Jay_anderson negailėstingai atėmė administratorių. Nu gi administratorius nematė nu tai ką padarysi gi galėjo duot du įspėjimus o kai coco FREE BAN buvo nieko nedarė... http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/67008-zilvis-tolk/&do=findComment&comment=686520

 

Žilvis_Tok įdėjo už GT rėžimą. Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Kas bus jeigu kiakvienas banins ir teisinsis "nežinojau". Negana to yra taisyklė - Prieš blokuodami įsitikinkite ar žmogus tikrai daro nusižengimą.

 

 

Už tavo tuos Yuri  įžeidimus netoleruosiu. Nevaidink jog už šmeižimą išsisuksi normaliai. Čia taip kalba priimtinai Administratorius?

10b74b4ae6087d473d0a599dcefd008b622.jpg

 

 

Aš klydau , tu nesi vertas būti Valdžioje.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

užimta

Redaguota nario ErkoRhyno
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Kad prižiūri serverį, tvarkais juo, atsakai į klausimus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

- į kai kuriuos dalykus žiūri pro pirštus ir kartais ignoruoji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+
padedi žmonem darai event tikrai geri + ir daug kitu
 

 

 

-
Gal gali su britu prie pd nesimėtiti granatom ir nesišaudyti su bazukom?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tu žmogau tai toks *Myliu Las-Venturas.lt* ar tik apsimeti?

 

Coco_Chanel papeikimą atmečiau su Invio žinia. Negana , to tu kaip norėdamas ją nuversti parašei papeikimą. Ne tas žmogus ,kurį ji užblokavo, o būtent tu. Užblokuoto žmogaus temoje parašyta Invio jog jis atblokuotas. Ji užblokavo su prašymu ir taip suteikė pagalbą kuri buvo apgaulinga. Karti tiesa, bet pranešęs Inviui. Leido atmesti papeikimą. Manau patvirtinimo nereikia.

 

 

Dėl Domse_Drifteris , žmogau. Jis parašė "Gaidžiai" - Vienas įspėjimas. (Nors galima traktuoti kaip Administratorių Prižiūrėtojo įžeidimą) (3 įsp) bet gavo 1. http://www.part.lt/perziura/56847443c15af25834ef2f57dd24c121792.jpg

 

 

poto supakavom Domse. Jis pateikė įrodymus banned apeliacijoje kaip gauna įtarimą. Tai neįrodo jog teisėsauga neturi įrodymų.

Banned apeliacijoj jie buvo suteikti visi iki vieno.

 

 

Žilvis_Tok įdėjo už GT rėžimą. Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Kas bus jeigu kiakvienas banins ir teisinsis "nežinojau". Negana to yra taisyklė - Prieš blokuodami įsitikinkite ar žmogus tikrai daro nusižengimą.

 

 

Už tavo tuos Yuri  įžeidimus netoleruosiu. Nevaidink jog už šmeižimą išsisuksi normaliai. Čia taip kalba priimtinai Administratorius?

10b74b4ae6087d473d0a599dcefd008b622.jpg

 

 

Aš klydau , tu nesi vertas būti Valdžioje.

 

Mano nuomonė pasikeitė : (

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paprasto žaidėjo akimis atrodo, kad nelabai stengies dėl naujokų ar net pačių senbuvių, bet... Administratoriaus akimis matosi tavo visos pastangos ir noras, kad žaistų žaidėjai ir, kad jiems čia nebūtų nuobodu. Visi tie klausimai, kas gali padidinti žaidėjų skaičių ir, kad naujokai neišeitų susidarę blogą nuomonę apie serverį, pagr. administraciją ar net žaidėjus. Palieka naujokas ar senbuvis, tu į tai nežiūrai ir stengiesi surast kompromisą, kad pasiliktų serveryje, o jei negali - kad bent užsuktų retkarčiais. Ištikrūjų aš tikiu, kad serverį laikysit dar ilgai ir nepasiduosit, nes jis tikrai kažko vertas. Nors ir žaidėjų nėra labai daug, bet visgi įdomiau žaist negu tose masofkėse kur 500 žaidėjų. Kadangi L*G ir S*rg savininkai nebe taip žiūri į serverį tai ten ir darosi visokios nesąmonės, o tu į serverio žaidėjus dar kreipi dėmesį, todėl ir yra gera atmosfera serveryje. Žinau, kad labai nukrypau nuo temos, bet kalbant apie tave, neįmanoma neužsiminti apie serverį kadangi mes (serverio žaidėjai) pažystame tame tik ten, o realybei tik vienetai. Minusų nevardysiu, nes jie labai menki ir juos vardydamas pasirodysiu eilinis verksnys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Varom Tūsint


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Esi aktyvus, krupštus, atsakingas, kūrybingas. Kyla klausimas kodėl tokia nuomonė? Pirmąjį ispūdį padarė tavo bendravimas su žaidėjais, esi tikrai ne iš kelmo spirtas. Bendrauji normaliai, nesi pasikėlęs kaip daugelis savininkų, jau tai sakiau ir vėl pakartosiu. Jei kyla klausimas, parašai tau ir atsakymą jau žinai. Taip pat daug laiko praleidi forume, žinoma nekeista jog tu atsakingas už forumą, bet visur eini, viską stebi, daug skaitai daugelių idėjas ir jas įvertini. Rašai daugelį pasiekimų, kuriuos pasiekė serveris, bei jo žaidėjai. Taip pat stengiesi, kad visi naujokai suprastų kuo daugiau apie šį serverį, kuri įvairias temas, ką daryti, nuo ko pradėti ir pan. Tai kol kas tiek apie tavo + pusę.

 

- Esi gana užsispyres, serveryje galėtum dažniau bendrauti su žmonėmis (Pabrėžiu serveryje, o ne forume) galėtum taip pat padėti kitiems, kurie ko nors nesupranta ir panašiai, nes daugelis Adminų dar irgi nepažįsta šio serverio kaip savo 5 pirštų, tačiau tu viską čia žinai, nes esi vienas iš savininkų, todėl galėtum retkarčiais atkreipti dėmėsį į žmones kuriems reikalinga pagalba. Taip pat galėtum rengti daugiau event, pavyzdžiui nors ir šeštadienio ar sekmadienio proga, iš vis be progos. Svarbu, kad būtų šioks toks prizas, ir žmonių kurie norėtų būti kartu. Tai kol kas tiek apie tavo - pusę.

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Nepadlaižiauju, sakau savo nuomonę!

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+: Na pliusa skiriu tau,nes matau,jog savo serveriu tikrai rūpiniesi,jį prižiūri,palyginus su kitais serverių,prijektų atžvilgiu tu tikrai aktyvus,tiek serverio,tiek forumo dalyje. Ačiū,kad išlakai šita serveri ir leidi mūms jame žaisti:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+: Padedi žmonėms. Padedi britui daryti atnaujinimus. Laikaisi pažado ir + rūpiniesi serveriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ - Puikiai rūpiniesi serveriu, padedi žaidėjams.

- - Tu pernelyg kartais įsijauti į darbą, palieki nebežmoniškas, tu tiesiog nebebendrauji su žaidėjais, reikia kartais ir pabendraut man atrodo, o ne vien dėl problemų šnekėtis su jais. Tai tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+

Esi geras pagr.admin visiems padedi, prižiūri serveri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perskaičiau visus komentarus kiek yra, bet labiausiai patiko ErkoRhyno komentaras ir didelis išsireiškimas apie tave. Pats asmeniškai tavo pliusus galiu išsakyti, kad kai tau rašiau dėl verslų, slaptažodžio ir šiaip dėl visokių nesamonių tokių kaip karališkos rezidencijos. Turėdamas kantrybės susirašinėjai iki tol kol kažką aš nusišnekėjau ir likau pats nesupratęs ką parašiau tai nusprendžiau, kad geriau nerašysiu apie niekus, nes turi daug darbo, nes manau nesu vienintelis kuris tau rašo. Na, kad labiaus suprastum tai kartais mėgsti dėti iš oro ban kartą su Lucchese užėmėm yardies bazę ir laukdami kol jie je atsiims pamačiau, kad tu prisijungei pasisveikinai viskas normaliai praėjus gal gerom 5-10 minučiu vienam žaidėjui dėjai ban už kažkokį vogima. Manau, kad taip daryti nereikėtu. Tad nenoriu tau būti vadovas, bet daryk išvadas dėl to, kad nebanintum žaidėju už nieką, o visą kita man lyg ir nesvarbu, bet manau palaikysi serverio ir savo reputacija darydamas tik gerus darbus ir stengiantis dėl serverio, bet nors ir dabar stengiesi, bet kaip sakau nebanink už nieka žaidėjų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...