Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Aš kaip pagr. administratorius? (+ ir -)

Rekomenduoti pranešimai

Pliusai -

• Visų pirma padedi ir stengiesi dėl projekto gana daug, nesvarbu nemoki, kad ir gerai skriptinti ir t.t, bet esmė tame jog darai kažką nors serverio gerovei.

• Esi bendraujantis ištikrūjų žmogus esu su tavim bendravęs,

• Turi kantrybės, o tai yra labai gerai nesvarbu kartais tas lašas jau būna per daug taip tavo sakant stiklinėje, tačiau mano patarimas ignoruok tuos kurie su tavim elgiasi kaip ne su sau lygiu o tiesiog įrodinėja kažką tau per daug.

Minusai - 

• Mane kaikurie tavo išsireiškimai šiek tiek nervina čia nesakysiu kokie, bet buvo keli tokie.

• Mano pasisakymas toks aš suprantu imi patyrusį žmogų ir t.t kuris tau savas žmogus, bet ar nemanai jog kiti gali kai ką geriau? Gal jie save atiduoda šiam projektui? Nekalbu apie save tiesiog pasidomėk.

• Nelabai matau tave bendraujantį su naujokais. Pabendrauk su naujokais, paklausinėk ką jie mano apie serverį, kad ir susikūręs anoniminį acc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Visada atrašai, esi draugiškas ir supratingas

- Neatsparus nardymams

- Darai išvadas net neperžvelges informacijos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seip serveryje zaidziu ~5 dienas ir nelabai pazystu tai, kad butu taip:


 


+: Draugiskas, malonus, padedi per skype, darai gerus atnaujinimus.


 


-: Nera. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Esi geras pagr.Administratorius stengiesi dėl serverio todėl tave labai gerbiu.

- Dažnai įgnoroji žaidėjus,baudi jos nesužinojas visos tiesos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Esi gana kantrus, kas pagirtina ir stengiesi dėl serverio.


   


    Dar viena ypatybė: esi gudrus (čia aš aplamai apie visus rekordų siekimus, dalybas ir t.t. :D)


    


 


- Per mažai laiko skiri žaidėjams. Kalbu apie paprastus žaidėjus. Yra daug nusipelniusių kažkokio posto žmonių, bet jie lieka nepastebėti. Jiems reikia tiesiog tau lysti į akis, kad tu juos pastebėtum Ko gero vienintelis Bugačio atvejis yra išimtis, kai jis savo pastangomis užsidirbo postą, bet kitiems žmonėms tai misija neįmanoma. Niekas neturi tiek kantrybės, kad pusę metų skirti vien       žaidėjams, jog juos pastebėtum.


 


KARTAIS per daug visko atskleidi žaidėjams. Kalbėsiu apie konkretų atvejį, tai kai su Volku pykotės forume. Po to žmonės perskaitę tą temą pradėjo skleisti gandus, kad serveris griūna, paplatins GM ir t.t. Žodžiu, paprastiems žaidėjams nelabai linksma buvo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pliusas: Esi labai aktyvus, labai stengiesi dėl serverio.

Minusas: Mėgsti ką nors daryti ne į naują žaidėjams, pvz.: čytai, dėl kurių žaidėjai labai pasipiktinę, mažai bendrauji su serverio administratoriais ir žaidėjais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pliusai:Darai gerus atnaujinimus as telosiu cia savaite tai nieko apie tave nezinau daug,Tai noreciau labiau susipazint.Dar kad visada prisijunkdamas pasisveikini su visais.

 

Minusai:Kad ju nera man atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+:

Esu naujokas neseniai tik i serveri prisireginau, Atnaujinimai Daromi dažni manau tas labai gerai. Esi aktyvus čia tai tiesa, padedi žaidėjams, Manau esi puikus savininkas.

 

-:

 

Nu neturi minusu is mano puses :) Mldc Bahuras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

- Nedavei man dar free admino 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Stengiesi dėl serverio, darai atnaujinimus. Patinka kaip naktimis pasiauteji, palakstai su SK arba Minigun'u mus pamedžioji po miestą. Šaunus žmogus esi, nuostabu, kad nenuleidi rankų ir dėl serverio.

 

- Ką prisižadi, nepadarai dažnai jei yra spragų. Kaip buvo su tais kuponais kaip nedalinai ir premijų nedavai, nes pažadėjai. Galėjai bent 10 x premijas duoti, nes dauguma liko nepatenkinti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+> Neapleidi serverio ir stengiesi dėl mūsų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ na tu išties labai stengiesi dėl serverio. Renki į komandą tikrai gerus žmones, na kartas apie prižiūrėtojus to nepasakysi.  Labai yra šaunu jog atrašai web'e savo skiltyje, nes daugelis serverio pagr savininkų kai pasiekia 200 - 300 rekordą jie jau sėdi atsipūtę ir kala litus, bet tu pasiekęs 500 rekordą visiškai nenuleidi rankų, aišku labai daug pritraukia dėl to jog atnaujinimai kiekvieną dieną, o ne kaip pas ryžą atnaujinimai kas metus ir atnaujinimas: Įdėtas vėlykų event'as.  Na tas išties labai daug pritraukia ir dėl to esi labiausiai prisidėjąs. Na dar apie tave + galiu pasakyti jog stengiesi kuo daugiau padėti žaidėjams (teamspeak, skype, web).

- na dėl minusų galiu pasakyti labai nedaug, bet šiokių tokių yra. Mano manymu tu nelabai ir atrašai į skype. Nes jeigu žaidėjui yra bėda kurios jis negali viešinti tai tada jam tenka laukti labai ilgą laiką. Na dėl Tado_Bass ir Ivano_Žigulio - Tadas_Bass gal ir atliko savo darbą gaujose, bet tikrai nepilnavertiškai, o Ivanas tai paskutinis šiknius rinko tik draugus. Ir Ivanas per daug jau čytina. Na dar kaip ir pasiųlymas kaip ir minusas tau sukurk klanų skiltį ir prižiūrėtoją paimk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

-: 

 

* Baudi pagal dienos nuotaika, jeigu būni linksmas tai mažiau baudi, jeigu būni piktas tai daugiau baudi ir nepagalvoji apie žmogų kurį baudei ir už ką baudei.

 

* Atsiminiau viena tokią situacija serveryje. Tu su keliais žaidėjais važinėjai su Sultan mašina ir darėt Dm mieste ir rašei, kad teisėsauga dirbkit. Tuo metu visa teisėsauga tave gaudė ir Klemka įjungė reidą ir tu tiesiog su čytais jį perskridai ir toliau rašei, kad teisėsauga dirbkit, nors buvote ore su mašina ir skraidėte. Dabar logiškai pagalvojus, kad truputi neįmanoma jūsų pagauti, jeigu tu su čytais ore skraidai ir panašiai, tad nuomone apie šią situacija iš teisėsaugos pusės susidariau blogą. 

 

* Jeigu žaidėjas turėjo rimtas pareigas ir pasiėmė dar daugiau pareigų į savo valdžias ir paliko serverį, nes neturėjo laiko ir nebegalėjo susitvarkyti su jomis, nes turėjo jų per daug paliko serverį ir po kelių mėnesių pertraukos jis vėl gavo rimtas pareigas.

 

*  Girdėjau iš kelių prižiūrėtojų, kad kažkada rinkot administratorius iš avatarų ( ten tipo sakė žiauriai prikolinai ir nesąmones darei ). Dėl šito tiksliai nežinau, bet jeigu prižiūrėtojai su kuriais renki taip sakė, tai manau iš oro nesugalvos.

 

* Jeigu jau turi projektą, tai manau nebereikia užimti kituose projektuose pareigų ( ne SA - MP serveryje ).

 

* Atnaujinimų vistiek šiuo metu nedarai, manau reikėtų aktyviau atsakinėti į skype, nes ne kažką veiki lošdamas visokius NBA ir t.t.

 

* TeamSpeak'e ten vapšė axujiel.

 

* Bijai prarasti didelį žaidėjų kiekį kaip buvo blogai ir siūlei pareigas, kad neišeitų kiti, manau to daryti nereikėtų.

 

* Nemoki priimti blogos nuomonės.

 

* Kaip gali savininkai baninti save serveryje, įžeidinėti vienas kitą per viešą savininkų chatą, kur mato visi serverio žaidėjai? Aišku, ne apie tave, bet turi ir jam pasakyti, kad nesąmonių nedarytų.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

-: 

 

* Baudi pagal dienos nuotaika, jeigu būni linksmas tai mažiau baudi, jeigu būni piktas tai daugiau baudi ir nepagalvoji apie žmogų kurį baudei ir už ką baudei.

 

* Atsiminiau viena tokią situacija serveryje. Tu su keliais žaidėjais važinėjai su Sultan mašina ir darėt Dm mieste ir rašei, kad teisėsauga dirbkit. Tuo metu visa teisėsauga tave gaudė ir Klemka įjungė reidą ir tu tiesiog su čytais jį perskridai ir toliau rašei, kad teisėsauga dirbkit, nors buvote ore su mašina ir skraidėte. Dabar logiškai pagalvojus, kad truputi neįmanoma jūsų pagauti, jeigu tu su čytais ore skraidai ir panašiai, tad nuomone apie šią situacija iš teisėsaugos pusės susidariau blogą. 

 

* Jeigu žaidėjas turėjo rimtas pareigas ir pasiėmė dar daugiau pareigų į savo valdžias ir paliko serverį, nes neturėjo laiko ir nebegalėjo susitvarkyti su jomis, nes turėjo jų per daug paliko serverį ir po kelių mėnesių pertraukos jis vėl gavo rimtas pareigas.

 

*  Girdėjau iš kelių prižiūrėtojų, kad kažkada rinkot administratorius iš avatarų ( ten tipo sakė žiauriai prikolinai ir nesąmones darei ). Dėl šito tiksliai nežinau, bet jeigu prižiūrėtojai su kuriais renki taip sakė, tai manau iš oro nesugalvos.

 

* Jeigu jau turi projektą, tai manau nebereikia užimti kituose projektuose pareigų ( ne SA - MP serveryje ).

 

* Atnaujinimų vistiek šiuo metu nedarai, manau reikėtų aktyviau atsakinėti į skype, nes ne kažką veiki lošdamas visokius NBA ir t.t.

 

* TeamSpeak'e ten vapšė axujiel.

 

* Bijai prarasti didelį žaidėjų kiekį kaip buvo blogai ir siūlei pareigas, kad neišeitų kiti, manau to daryti nereikėtų.

 

* Nemoki priimti blogos nuomonės.

 

* Kaip gali savininkai baninti save serveryje, įžeidinėti vienas kitą per viešą savininkų chatą, kur mato visi serverio žaidėjai? Aišku, ne apie tave, bet turi ir jam pasakyti, kad nesąmonių nedarytų.

Tarp tavo argumentų yra tiesog, tačiau ne tarp visų.

 

Dėl tų administratorių rinkimo pagal avatarus nenusišnekėk. Čia Teh'as taip kartais argumentuodavo, kodėl nenori, kad tam tikras žmogus būtų tarp adminų, aš taip gyvenime nesu daręs ir nedarysiu.

 

Į skype galbūt ir reikėtų atsakynėti greičiau, bet tos kalbos su NBA yra ant tiek perdėtos, kad net yra šlykštu klausyti, atrodo lyg aš neturiu teisės per dvi dienas NBa sužaisti kelių rungtynių...

 

Dėl bijojimo prarasti didelį žaidėjų kiekį ir siūliau privilegijas taip nebuvo, nebent tu kalbi apie Jarek, kai su juo asmeniškai kalbėjau ir pasiūliau geriausiu atveju 1 lv adminą, tačiau jam to neužteko ir pradėjo kurti įvairias *Myliu Las-Venturas.lt* konferencijas, po kurių nieko negavo.

 

Priimti blogą nuomonę aš moku tik tada, jeigu viskas yra aprašyta be keiksmažodžių ir argumentuotai.

 

Žinau, bet tuo mes jau tikrai nebeužsiemam, aplamai čia labiau reikėtų sakyti ne man, o Britui. Aš buvau prieš tokius dalykus sakydamas, kad pajuokauti galima, bet ne iki tokio lygio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Suteiki pagalbą, kartais ir ilgokai užtrunki, bet ji visada būna suteikti, tai didelis pliusas.

 

+ Stengiesi dėl serverio, sugalvoji veiklos ir pnš.

 

- Suteik daugiau informacijos apie serverį.

 

- Įneš dar daugiau pasitikėjimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Padedi dažnai kitiems žmonėms , darot atnaujinimus su BRITU.

 

- Na nežinau , pagal mane nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pliusai: Laikaisi savo pažado , padedi Britui daryti atnaujinimus , mėgsti paprikolint , esi griežtas bet teisingas.

Minusai: Mažai bendrauni su žmonėmis serveryje, dažnai juos ignoruoji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+, Ka galiu apie juos pasakyti, tai tikrai nera labai daug .. Tavo pliusai butu tai, kad tau neitin yra reikalingas scripteris, tai kad esi gana komunikabilus, ir saltu nervu tai tau leidzia bendrauti su visais..


 


-.. Na, o ju yra siek tiek daugiau .. Visiskai ignuoruoji paprastus zaidejus, rupinisi administratoriais, na bent mano akimis, rodai pavyzdi serverio zaidejams cytindamas, niekada nesakai tiesos iki galo ..


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+


 


Mandagus, nesikeikinatis (nebent kai aš su tavim kalbu), atviras nevinioji žodžiu į vatą sakai ką manai, kiek matydamas tave forume ir atsakymus per skype esi ,,zombis'' galiu tiesiai dar paklausti TU MIEGI AR NE :D ?.


 


-


 


Nesugalvoju. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pliusai-- Esi darbštus, atsakingas, rimtas.

Minusai-- Esi draugų paperkamas (apie Ahm) Tyli asmenybė esi, neaišku ką tu savo žodžiais nori pasakyti, esi užsispyręs kaip koks ĄSILAS (nepyk, bet tai tiesa..) Ir per daug norintis iš visų.. Yra tokia patarlė- Nekeisk kitų broli, keisk save gudruoli...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laukiu ir kitų nuomonių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Serverije esi toks pats žmogus kaip ir kiti neisiskiri iš minios su privilėgijom, atviras žmogus, daug praleidi prie pačio serverio labo, turi dideli nora tobulėt visur but pirmas, mokais iš klaidų.

 

- Nerūpestingas žaidėjais, tau jie kaip šiukšles, nepadorus elgesis su jais, per daug leidi naudodamas tuo jog esi pagr ir visus per daug gąsdini ban ir panašiai, žmones renki savo nuožiura kurie yra tau dauk itike, o ne tiek kurie tai gali daryti ir nusipelne serverio labu, korumpuotas, negalima isreiksti nuomones apie tave nes iskart pyksti, nestabilus atrasimo laikas, arba isvis neatrasai jai nepatinką žmogus, visada ką pasirenki i priziuretojus ar kitas privilėgijas buna blogas pasirinkimas kadangi jis nepasiteisina ir greit palieka pareigas arba tiesiok jų nesitvarko.Visi išsakimai neduoda tau naudos nes vistiek tau nerupės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nežinau ka čia aš parašysiu, bet vistiek kaška parašysiu. :D

Na tu esi išties geras žmogus/savininkas kuris tikrai siekia to ko nori pasiekti, jėigu nepasiėi bandysi kita karta.

Visados kaška galvoji kas žaidėjams išėitu i gera bet ne visados tau tai ir pavyksta padaryti, žinoma serveriu tikrai tu rupinies nors ir tu mažai bendrauji su tais žaidėjais nes esi apkrautas darbais ir panašiai, žinau kad tu mėgsti paprikolint biški nes čia kaškada mačiau kaip su britu kariavai buvo biški žvengo. :D

Na žodžiu esi nuoširdus/rupestingas/juokingas žmogus/savininkas/žaidėjas o gal kaškam ir draugas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Labai pasiaukoji dėl serverio,stengiesi dėl jo. Esi griežtas,bet ir teisingas.

- Galėtum dažniau paprikolint ir t.t. :D Ir nebūt labai griežtas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+- Esi geras Pagr.Admin,nemeti žaidimo maladec

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...