Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Aš kaip pagr. administratorius? (+ ir -)

Rekomenduoti pranešimai

+

Labai dažnai atnaujinimai. Teik tau teik mums įnauda atnaujinimai teik serverio gerovei. Labai puikus žmogus esi tokiu trukstą kurie padeda iškylus bėdoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+: Labai rūpiniesi serveriu, esi aktyvus bei net nežinau draugiškas manau.


 


-: Kartais esi per nelyg karšto būdo, labai sunkiai atleidi žaidėjams, pavizdys kaip su Felipe_Sanchez. Toliau, dažnai priimi nelogiškus sprendimus, pavydžiui esi sakęs kad Messiui gresę Rcon banas, bet jam vistiek leidi užimti rimtas pareigas žaidime(pavaduotojas), nors žinai kokio būdo jis yra. Tai yra tik du -, tačiau galėčiau pridėti ir tai, kad labai dažnai ignoruoji žmones, jeigu jie tavęs kažko tai prašo, aš suprantu atsibosta, bet bent jau neignoruotum, o atsakytum aiškiai ir suprantamai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+

 

Tu esi vienas iš geriausių SAMP serverio savininkų visoje Lietuvoje. Tu esi patikimas žmogus. Visados atrašai į skype , nežinau tikriausiai , nes būna rimti klausimai arba esi susidaręs gerą nuomonę apie mane. Taipogi , vertinu tavo pasirinkimą priimti mane į komandą. Vakarais ateidamas į serverį mėgsti pažaisti , kaip paprastas žaidėjas. Pašaudyti su mini-gunu ir t.t.. Taip , pat esi FB draugas. Jeigu turėtum one.lt priskirčiau mano meilė statusą.

 

-

 

Tau patinka Miamo Heat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

- Dažnai į rimtus klausimu atsakai: "aš ne Britas", tai leidžia žmogui pagalvoti jog jį ignoruoji.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu nemeti žaidimo,esi tikrai aktyvus ir draugiškas ir išvisų jėgų stengiesi dėl šito projekto :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pliusukai tai visi įvardino nebėr ką pasakyt

 

Minusai tai perduok jau įsijautei į tas pareigas ir jeigu žaidėjas tau kažką pasako tu iškart jam įspėjimus dalini ar pareigas nuimi .. Tau negalima nieko pasakyt kas tau nepatinka , nes kadangi tu savininkas tai tu čia dievas ir tipo gali viską daryti kas tau tik patinką ... Kartais primeti per daug didelį vierchą nors ir savininkas , bet vistiek per daug naglas būni .. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

-

Ignoruoji i mano pranešimus kai prašau per TS per skype ir žaidime . jai reiki pagalbos tai tu man ja suteiki labai ilgai... 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau šaunus pgr. administratorius, kitaip  sakant projekto "galva" . Tikrai atsakai ( bent jau man ) paros laikotarpyje į rūpimus klausimus, nors ir paros bėgyje, bet bent šis tas, kad bent domiesi serverio žaidėjais ir bandai jiems padėti. Šaunuolis.

 

 

Minusu kaip ir nėra, neturiu apie tave jokios blogos nuomonės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+: Rūpiniesi serveriu, darai daug atnaujinimų.


+: Padedi visiems kas tik paprašo.


+: Esi labai aktyvus serveryje, taipogi ir forume.


+: Ištikrini temas labai greitai.


+: Supranti ką darai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu senbuvis, tad jau esu tave pažinęs.

+ neapleidi serverio, stengiesi daryti kokias nors veiklas, kad būtų įdomiau žaisti. Laikaisi taisyklės "būk griežtas, bet teisingas." Esi tikrai valdingas todėl sugebi suvaldyti žaidėjus.

- Mėgsti paignoruoti (na gal nemėgsti, o savaime išeina. Nežinau) Kartais padarai ką nors nepagalvojęs. ( nevardinsiu, bet manau žinai apie ką aš)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu taipogi senbuvis,tad tikrai galiu pasakyti bent keleta tavo + ir -
+
1.Dažnai padedi ir tikrai visalaik viską išaiškini iki galo.
2.Turi Griežta žodį.
3.Turi humoro jausmą.
4.Visalaiką viską atlieki iki galo.


-
1.Per daug atlaidus.
2.Truputi isiblaškęs :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+: ESI LABAI AKTYVUS KAIP SAVININKAS, STENGIESI DĖL PROJEKTO VARDO, RENGI ĮVAIRIUS BEI ĮDOMIUS EVENTUS KURIE SUTEIKIA DAUGIAU VEIKLOS TIEK SERVERYJE, TIEK FORUME. SMAGU, KAD DEIVIDUI_BRITUI DUODI LAISVĄ DIENĄ POILSIUI PER KURIĄ PATS STENGIESI PADARYTI KUO GERESNIUS ATNAUJINIMUS. ESI GRIEŽTOKAS, BET VISADA LAIKAISI SAVO NUOSTATŲ. DAŽNIAU ATRAŠAI Į SKYPE NEI ANKSČIAU BEI STENGIESI SUTEIKTI REIKIAMOS PAGALBOS SERVERIO ŽAIDĖJAMS KURI YRA BŪTINA KIEKVIENĄ DIENĄ, KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ.

 

- : NORĖTŪSI, KAD ŠIEK TIEK GREIČIAU ATRAŠYTUM Į SKYPE. NESISTENGI SURASTI PASTOVAUS MAPPERIO ŠIAM SERVERIUI, KARTAIS PASIDUOI KITŲ ŽAIDĖJŲ NETAKTIŠKU ELGESIU IR JIEMS NUOLAIDŽIAUJI, TIESIOG NORĖTŪSI DAR DIDESNIO GRIEŽTUMO. NEDARAI ATRNKŲ Į ADMINISTRATORIAUS POSTĄ, KADANGI YRA NEREIKALINGŲ ADMINISTRATORIŲ KURIE NEPADEDA ŽAIDĖJAMS, O TIK NAUDOJASI NEMOKAMOMIS ADMINISTRATORIAUS PADĖJĖJO KOMANDOMIS SIEKDAMI ASMENINĖS NAUDOS SAU.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu jau rašai tokią temą tai taip išeina, tai nori išgirsti nuomonę apie save. Apie tave galima sakyti, kad baisiai stengiesi dėl serverio, esi aktyvus ir t.t. Bet nepagalvoji kelių dalykų. Mano nuomone serveris turi keistis, nes dabar košmarai. Nesakau, kad tai tik dėl kažkokių lagų ar panašiai, bet dėl serverio bendruomenės. Dabar serve tokia politika, kad visur reikia įrodymų, truputį nesuprantu, kartais realybėje užtenka liudininkų, o čia *Myliu Las-Venturas.lt* viską fotkint? Tai važiuosi su mašina, užsimanysi pamyžt tai nufotkint kaip pamyžai, kai parašys papeikimą už afk ne vietoje ar kaip čia nesuprantu? Taip jūs stengetės su Britu dėl serverio nieko nesakau, bet kartais neieškote kompromiso. Pavyzdys: GP paverkė, kad teisėsauga ištraukia juos iš transporto, pyst taisyklė negalima naudoti komandų, o čia kur nors rasi kompromisą? Kitaip nebuvo galima susitart? Dabar vėl kažkurio free admino klausimo, su video kaip GP su sraigtu gabenu dėžes, tai kaip čia atimti tuos ginklus? O kas tau, net neperžiūrėjai video ir jau atsakai: man atsibodo jūsų verkimai ir panašiai? Tai čia viskas ore ane? Taip, serveris unikalus miestu ir nieko čia neprikiši, bet ar nemanai, kad viskas perdaug išplėstas? Visas veiksmas vyksta pagr. gatvėje, bet ir tai kartais būna išmirusi. Tai va siūlau viską gerai permastyt, nes su tokiom pievom ir neis čia žaisti žmonės. Gali banint ant forumo visiškai dzin, bet parašiau savo nuomonę.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+:

Kartais padedi, darai eventus.

 

-: 
Narams daugiausia demesio skiri, draugai visi tavo komandoje, neleidi issireiksti kitiems zaidejams, free banini ir taip sau pelna daraisi, dachuja tu minusu turi ir tikrai nenaudosiu savo laiko juos vardydamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesamones turi galvoje pačytinti ar kažką panašaus?

ne tiesiog nerengri serverio valdžios kiek dar laika neegzistuos gaujos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pliusai:Esi aktyvus, esi nepasiduodantis žmogus tavo darbas nesustojo kai nebuvo scripterio.

Minusai:Kai nepasiseka per daug  jaudiniesi,pyksti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+

Geras savininkas

Pasitikintis savimi

Padedi žaidėjams

Padedi Britui daryti atnaujinimus

Gerai prižiūri serverį

 

-

Užsispiri kaip ožiaragis(Kaip tavo zodiako ženklas)

Kai kažką pasakai ne to ,kas tau patinka,kita diena randi savo acc jau be pareigų..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu jau rašai tokią temą tai taip išeina, tai nori išgirsti nuomonę apie save. Apie tave galima sakyti, kad baisiai stengiesi dėl serverio, esi aktyvus ir t.t. Bet nepagalvoji kelių dalykų. Mano nuomone serveris turi keistis, nes dabar košmarai. Nesakau, kad tai tik dėl kažkokių lagų ar panašiai, bet dėl serverio bendruomenės. Dabar serve tokia politika, kad visur reikia įrodymų, truputį nesuprantu, kartais realybėje užtenka liudininkų, o čia *Myliu Las-Venturas.lt* viską fotkint? Tai važiuosi su mašina, užsimanysi pamyžt tai nufotkint kaip pamyžai, kai parašys papeikimą už afk ne vietoje ar kaip čia nesuprantu? Taip jūs stengetės su Britu dėl serverio nieko nesakau, bet kartais neieškote kompromiso. Pavyzdys: GP paverkė, kad teisėsauga ištraukia juos iš transporto, pyst taisyklė negalima naudoti komandų, o čia kur nors rasi kompromisą? Kitaip nebuvo galima susitart? Dabar vėl kažkurio free admino klausimo, su video kaip GP su sraigtu gabenu dėžes, tai kaip čia atimti tuos ginklus? O kas tau, net neperžiūrėjai video ir jau atsakai: man atsibodo jūsų verkimai ir panašiai? Tai čia viskas ore ane? Taip, serveris unikalus miestu ir nieko čia neprikiši, bet ar nemanai, kad viskas perdaug išplėstas? Visas veiksmas vyksta pagr. gatvėje, bet ir tai kartais būna išmirusi. Tai va siūlau viską gerai permastyt, nes su tokiom pievom ir neis čia žaisti žmonės. Gali banint ant forumo visiškai dzin, bet parašiau savo nuomonę.

 

Nematau už ką tavęs baninti forume, jeigu būtum viską parašęs su keiksmažodžiais, įžeidinėjimais ir t.t tada aišku būtum gavęs forumo baną. O tavo pranešimas suteikia naudos tiek man, tiek serveriui.

+:

Kartais padedi, darai eventus.

 

 

-: 

Narams daugiausia demesio skiri, draugai visi tavo komandoje, neleidi issireiksti kitiems zaidejams, free banini ir taip sau pelna daraisi, dachuja tu minusu turi ir tikrai nenaudosiu savo laiko juos vardydamas

Nei vieno nėra draugo komandoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+

Geras savininkas

Pasitikintis savimi

Padedi žaidėjams

Padedi Britui daryti atnaujinimus

Gerai prižiūri serverį

 

-

Užsispiri kaip ožiaragis(Kaip tavo zodiako ženklas)

Kai kažką pasakai ne to ,kas tau patinka,kita diena randi savo acc jau be pareigų..

Mano zodiakas ne ožiaragis.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

+ Geras pgr Administratorius.


- Labai greitai susinervini.


 


Manau užteks ir po viena + bei -


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...